Jagodina Open 2019 Jagodina 15-16.06.2019
SATNICA - ( Ažurirana: 13.06.2019 20:00 - NOVA )
VremeKategorija Kolo Takmičara
SUBOTA 15.06.2019 - HALA A
08:00B Classical Ballet Formation Baby FINAL 1
08:04D Classical Ballet Formation Mini Kids FINAL 1
08:08A Disco Dance Solo F Baby FINAL 5
08:16B Street Dance Show Formation Mini Kids FINAL 1
08:20B Show Dance Formation Mini Kids FINAL 1
08:24A Disco Show Solo F Baby FINAL 3
08:32B Open Category Formation Mini Kids FINAL 1
08:36D Hip Hop Formation Children FINAL 2
08:43A Disco Dance Formation Baby FINAL 1
08:47D Small Production FINAL 1
08:50C Disco Dance Formation Children FINAL 2
08:58B Hip Hop Solo F Children 1/8 F 48
09:14C Show Dance Formation Children FINAL 1
09:18A Disco Dance Solo F Mini Kids FINAL 1
09:20B Hip Hop Solo F Children 1/4 F ~ 24
09:32C Disco Dance Formation Juniors FINAL 1
09:36C Street Dance Show Formation Children FINAL 2
09:44C Hip Hop Formation Juniors FINAL 1
09:48B Hip Hop Solo F Children 1/2 F ~ 12
09:57B Disco Dance Solo F Children FINAL 8
10:08B Hip Hop Solo F Children FINAL ~ 6
10:16B Hip Hop Group Children FINAL 2
10:22B Open Category Group Children FINAL 1
10:25A Classical Ballet Group Mini Kids FINAL 3
10:34A Modern Ballet Group Mini Kids FINAL 1
10:37A Show Dance Formation Mini Kids FINAL 2
10:45A Classical Ballet Formation Mini Kids FINAL 1
10:49A Modern Ballet Formation Mini Kids FINAL 1
10:53C Hip Hop Formation Children FINAL 3
11:05B Disco Dance Formation Children FINAL 2
11:13B Hip Hop Formation Children FINAL 5
11:33B Classical Ballet Formation Children FINAL 1
11:37B Show Dance Formation Children FINAL 4
12:00 - 14:30 LATINO / STANDARD
15:00OTVARANJE I DEFILE UČESNIKA
15:15A Disco Free Style Solo F Children FINAL 1
15:17A Disco Show Solo F Children FINAL 2
15:22B Street Dance Show Formation Children FINAL 3
15:34B Open Category Formation Children FINAL 2
15:42A Classical Ballet Group Children FINAL 2
15:48A Open Category Group Children FINAL 1
16:00B Production FINAL 1
16:05B Hip Hop Solo F Juniors FINAL 7
16:15B Disco Dance Solo F Juniors FINAL 3
16:20B Modern Ballet Solo F Juniors FINAL 1
16:23B Street Dance Show Solo F Juniors FINAL 1
16:26B MTV Dance Solo F Juniors FINAL 1
16:29B Open Category Solo F Juniors FINAL 2
16:34B Break Dance Solo Juniors FINAL 1
16:36A Show Dance Solo F Juniors FINAL 6
16:51B Hip Hop Duo Juniors FINAL 2
16:54B Disco Dance Duo Juniors FINAL 1
16:56B Street Dance Show Duo Juniors FINAL 1
16:59A Classical Ballet Solo F Juniors FINAL 9
17:22B Break Dance Duo Juniors FINAL 1
17:24B Show Dance Duo Juniors FINAL 1
17:27B MTV Dance Duo Juniors FINAL 1
17:30A Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors FINAL 8
17:50A Classical Ballet Duo Juniors FINAL 1
17:53A Modern Ballet Duo Juniors FINAL 1
17:56B Hip Hop Group Juniors FINAL 3
18:05B Street Dance Show Group Juniors FINAL 1
18:08A Show Dance Group Juniors FINAL 4
18:20A Jazz Dance/Lyrical Group Juniors FINAL 1
18:23B Street Dance Show Duo Adults FINAL 1
18:26A Classical Ballet Group Juniors FINAL 2
18:32B Street Dance Show Formation Juniors FINAL 1
18:36A Character-Ethnic-Folk Group Juniors FINAL 4
18:48B Ethno caracter Formation Juniors FINAL 1
18:52B Hip Hop Formation Juniors FINAL 8
19:24B Disco Dance Formation Juniors FINAL 1
19:30B Disco Dance Formation Adults FINAL 1
19:34B Show Dance Formation Juniors FINAL 2
19:42B Hip Hop Formation Adults FINAL 1
19:46B Latin Show Duo Adults II FINAL 1
19:49B Latin Show Formation Senior FINAL 1
19:53A Show Dance Solo F Adults FINAL 2
19:58A Modern and Contemporary Dance Duo Adults II FINAL 1
20:01A Modern and Contemporary Dance Solo F Adults FINAL 6
20:16A Jazz Dance/Lyrical Group Adults FINAL 1
20:19A Modern and Contemporary Dance Group Adults FINAL 1
20:22A Character-Ethnic-Folk Group Adults FINAL 1
20:25A Character-Ethnic-Folk Solo F Adults II FINAL 1
20:28A Open Category Group Adults FINAL 1
20:31A Classical Ballet Duo Adults II FINAL 1
20:34A Argentine Tango Duo Senior FINAL 1
20:37A Character-Ethnic-Folk Duo Adults II FINAL 1
20:40REZULTATI
SUBOTA 15.06.2019 - HALA B
08:30D Hip Hop Solo F Mini Kids FINAL 1
08:32D Classical Ballet Solo F Mini Kids FINAL 1
08:35D Hip Hop Solo M Mini Kids FINAL 1
08:37B Disco Dance Solo F Mini Kids FINAL 2
08:40B Hip Hop Solo F Mini Kids FINAL 5
08:47B Street Dance Show Solo F Mini Kids FINAL 1
08:50B Disco Free Style Solo F Mini Kids FINAL 2
08:53B Disco Show Solo F Mini Kids FINAL 3
09:01B Show Dance Solo F Mini Kids FINAL 1
09:04B Open Category Solo F Mini Kids FINAL 3
09:12B Classical Ballet Duo Mini Kids FINAL 1
09:15B Open Category Duo Mini Kids FINAL 1
09:18B National Folkloric Dance Duo Mini Kids FINAL 1
09:21B Street Dance Show Group Mini Kids FINAL 1
09:24B Classical Ballet Group Mini Kids FINAL 1
09:30D Hip Hop Solo F Children FINAL 7
09:40C Hip Hop Solo F Children 1/4 F 17
09:49D Disco Dance Solo F Children FINAL 2
09:52D Modern Ballet Solo F Children FINAL 1
09:55D Hip Hop Duo Children FINAL 1
09:57C Hip Hop Solo F Children 1/2 F ~ 12
10:06D Open Category Group Children FINAL 1
10:09D Street Dance Show Group Children FINAL 2
10:15C Hip Hop Solo F Children FINAL ~ 6
10:24C Hip Hop Duo Children FINAL 2
10:27C Hip Hop Group Children FINAL 1
10:30C Hip Hop Solo F Juniors FINAL 6
10:38C Modern Ballet Solo F Juniors FINAL 1
10:41C Hip Hop Duo Juniors FINAL 1
10:43B Disco Free Style Solo F Children FINAL 1
10:45B Show Dance Solo F Children FINAL 3
10:53B Acrobatic Dance Solo F Children FINAL 2
10:58B Musical Solo F Children FINAL 2
11:03B Open Category Solo F Children FINAL 1
11:06B Hip Hop Solo M Children FINAL 1
11:08B Hip Hop Duo Children FINAL 7
11:18B Disco Dance Duo Children FINAL 1
11:20B Latin Show Duo Children FINAL 1
11:22B Pom Pon Show Duo Children FINAL 1
11:24REZULTATI
11:45A Show Dance Solo F Baby FINAL 3
11:53A Classical Ballet Formation Baby FINAL 1
11:57A Show Dance Solo F Mini Kids FINAL 2
12:02A Jazz Dance/Lyrical Solo F Mini Kids FINAL 1
12:05A Modern Ballet Solo F Mini Kids FINAL 2
12:10A Modern and Contemporary Dance Solo F Mini Kids FINAL 1
12:13A Latino Zumba - Aerobik Dance Solo F Mini Kids FINAL 1
12:16A Open Category Solo F Mini Kids FINAL 1
12:19A Classical Ballet Solo F Children 1/2 F 11
12:47A Acrobatic Dance Solo F Children FINAL 2
12:52A Classical Ballet Solo F Children FINAL ~ 6
13:07A Modern Ballet Solo F Children FINAL 1
13:10A Modern and Contemporary Dance Solo F Children FINAL 4
13:20A Modern Ballet Solo M Children FINAL 1
13:23A Show Dance Duo Children FINAL 3
13:31A Acrobatic Dance Duo Children FINAL 1
13:34A Show Dance Solo F Children FINAL 9
13:47A Modern Ballet Duo Children FINAL 1
13:50A Modern and Contemporary Dance Duo Children FINAL 2
13:55A Open Category Duo Children FINAL 1
14:00REZULTATI
NEDELJA 16.06.2019 (HALA A)
08:00B Show Dance Solo M Baby FINAL 1
08:03B Acrobatic Dance Solo F Mini Kids FINAL 1
08:06B Michael Jackson Show Solo M Baby FINAL 1
08:09B Classical Ballet Solo F Mini Kids FINAL 1
08:12B King of Dance Solo M Baby FINAL 1
08:15B Modern Ballet Solo F Mini Kids FINAL 1
08:18A Hip Hop Solo F Baby FINAL 3
08:23A Break Dance Solo Mini Kids FINAL 1
08:25B Modern and Contemporary Dance Solo F Mini Kids FINAL 1
08:28A Hip Hop Duo Mini Kids FINAL 1
08:30B Queen of Dance Solo F Mini Kids FINAL 1
08:33A MTV Dance Solo F Mini Kids FINAL 1
08:36A Hip Hop Solo F Mini Kids FINAL 3
08:41A Disco Show Solo F Mini Kids FINAL 1
08:44A Street Dance Show Solo M Mini Kids FINAL 1
08:47A National Folkloric Dance Solo F Mini Kids FINAL 1
08:50A Queen odf Dance Solo F Mini Kids FINAL 1
08:53A Hip Hop Solo M Mini Kids FINAL 2
08:56A Hip Hop Group Mini Kids FINAL 2
09:02A Disco Dance Formation Mini Kids FINAL 1
09:15A Hip Hop Solo F Juniors 1/4 F 21
09:28B Jazz Dance/Lyrical Group Juniors FINAL 1
09:31B Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors FINAL 1
09:34A Hip Hop Solo F Juniors 1/2 F ~ 12
09:43A Disco Dance Solo F Juniors FINAL 6
09:51A Disco Free Style Solo F Juniors FINAL 1
09:53A Jazz Dance/Lyrical Solo F Juniors FINAL 4
10:03A Break Dance Solo Juniors FINAL 1
10:05A Acrobatic Dance Solo F Juniors FINAL 2
10:10A Disco Dance Solo M Juniors FINAL 1
10:12A Hip Hop Solo F Juniors FINAL ~ 6
10:20A Electric Boogie Solo Juniors FINAL 1
10:22A Hip hop Battle Solo Juniors FINAL 1
10:24A Hip Hop Duo Juniors FINAL 6
10:32A Disco Dance Duo Juniors FINAL 1
10:34A Street Dance Show Duo Juniors FINAL 1
10:37A Show Dance Duo Juniors FINAL 2
10:42A Pom Pon Show Duo Juniors FINAL 1
10:44A Disco Dance Group Juniors FINAL 1
10:47A Street Dance Show Group Juniors FINAL 2
10:53A Disco Show Group Juniors FINAL 1
10:56A Disco Dance Formation Juniors FINAL 2
11:04A Hip Hop Formation Juniors FINAL 4
11:20A Street Dance Show Formation Juniors FINAL 1
11:24A Production FINAL 1
11:30B Jazz Dance/Lyrical Solo F Children FINAL 2
11:35B Classical Ballet Solo F Children FINAL 4
11:45B Modern Ballet Solo F Children FINAL 2
11:50B Character-Ethnic-Folk Solo F Children FINAL 2
11:55B MTV Dance Solo F Children FINAL 1
11:58B National Folkloric Dance Solo F Children FINAL 1
12:01B Queen of Dance Solo F Children FINAL 2
12:06B Show Dance Duo Children FINAL 1
12:09A Disco Show Duo Children FINAL 1
12:12B Classical Ballet Duo Children FINAL 2
12:17B Modern and Contemporary Dance Duo Children FINAL 1
12:20B Character-Ethnic-Folk Duo Children FINAL 2
12:25B Musical Duo Children FINAL 1
12:28B National Folkloric Dance Duo Children FINAL 1
12:31B Classical Ballet Group Children FINAL 3
12:40A Disco Show Group Children FINAL 2
12:46A Disco Free Style Solo F Adults FINAL 1
13:00OTVARANJE I DEFILE UČESNIKA
13:15A Hip Hop Solo F Children 1/2 F 12
13:27B Character-Ethnic-Folk Group Children FINAL 2
13:33A Disco Dance Solo F Children FINAL 3
13:41B Pom Pon Show Group Children FINAL 1
13:44A Street Dance Show Solo F Children FINAL 7
14:02A Hip Hop Solo F Children FINAL ~ 6
14:10A Jazz Dance/Lyrical Solo F Children FINAL 7
14:28A Latin Show Solo F Children FINAL 3
14:36A Bollywood Solo F Children FINAL 2
14:41A Hip Hop Solo M Children FINAL 1
14:43A Character-Ethnic-Folk Solo F Children FINAL 7
15:01A Musical Solo F Children FINAL 1
15:04A Electric Boogie Solo Children FINAL 1
15:06A Open Category Solo F Children FINAL 2
15:11A Hip Hop Duo Children FINAL 5
15:19A Disco Dance Duo Children FINAL 1
15:21A Classical Ballet Duo Children FINAL 2
15:26A Street Dance Show Duo Children FINAL 1
15:29A Jazz Dance/Lyrical Duo Children FINAL 1
15:32A Character-Ethnic-Folk Duo Children FINAL 2
15:37A Hip Hop Group Children FINAL 2
15:43A Disco Dance Group Children FINAL 1
15:46A Street Dance Show Group Children FINAL 2
15:52A Show Dance Group Children FINAL 1
15:55A Character-Ethnic-Folk Group Children FINAL 2
16:01A Street Dance Show Formation Children FINAL 1
16:05A Latin Show Formation Children FINAL 1
16:09A Show Dance Formation Children FINAL 2
16:17A Hip Hop Formation Children FINAL 3
16:29A Classical Ballet Formation Children FINAL 2
16:37A Disco Dance Formation Children FINAL 1
16:41A Character-Ethnic-Folk Formation Children FINAL 1
16:45A Open Category Formation Children FINAL 1
16:49A MTV Dance Formation Adults FINAL 1
16:53A Street Dance Show Formation Adults FINAL 1
17:00A Character-Ethnic-Folk Solo F Juniors FINAL 6
17:15A Small Production FINAL 1
17:19A Modern Ballet Solo F Juniors FINAL 3
17:27A Bollywood Solo F Juniors FINAL 3
17:35A Open Category Solo F Juniors FINAL 1
17:38A Character-Ethnic-Folk Duo Juniors FINAL 1
17:41A MTV Dance Solo F Juniors FINAL 1
17:44A Bollywood Duo Juniors FINAL 1
17:47A Caribbean Show Formation Juniors FINAL 1
18:00A Hip Hop Solo F Adults FINAL 6
18:08A Bollywood Solo F Adults FINAL 2
18:13A Street Dance Show Solo F Adults FINAL 1
18:16A Classical Ballet Solo F Adults FINAL 2
18:21A Modern Ballet Solo F Adults FINAL 1
18:24A Character-Ethnic-Folk Solo F Adults FINAL 2
18:29A Open Category Solo F Adults FINAL 1
18:32A Show Belly Dance/Oriental Show Solo F Adults FINAL 1
18:35A Queen of Dance Solo F Adults FINAL 2
18:40A Disco Dance Solo M Adults FINAL 1
18:42A Break Dance Solo Adults FINAL 1
18:44A Hip Hop Duo Adults FINAL 6
18:52A Modern and Contemporary Dance Duo Adults FINAL 1
18:55A Disco Dance Duo Adults FINAL 3
19:00A Show Dance Duo Adults FINAL 1
19:03A Hip Hop Group Adults FINAL 5
19:18A Modern Ballet Duo Adults FINAL 1
19:21A Character-Ethnic-Folk Duo Adults FINAL 1
19:24A Musical Duo Adults FINAL 1
19:27A Hip Hop Solo M Adults FINAL 4
19:33A Disco Dance Solo F Adults FINAL 7
19:43A Hip Hop Formation Adults FINAL 2
20:00GALA SHOW
20:30KRAJ TAKMIČENJA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft