Jagodina Open 2019 - 15-16.06.2019 - STARTNA LISTA (Ažurirana : 17.07.2019)


A Hip Hop Solo f Baby
1Tošić Nika''
Alekandra Nikolic
Extreme dance Studio - Nis1
2Kitanović Petra''
Alekandra Nikolic
Extreme dance Studio - Nis1
3Stojiljković Lara''
Alekandra Nikolic
Extreme dance Studio - Nis1
A Disco Dance Solo f Baby
1Helena Jovanović 'Disco'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
2Anđela Ugrišić 'Disco'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
3Raja Danailova'Disco'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
4Lara Nikolov'Disco'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
5Damjanov Milica'Disco'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
A Disco Show Solo f Baby
1Ena Gojak'Pokahontas'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
2Sara Glumac'Mačka'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
3Helena Jovanović 'Doktorka'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
A Show Dance Solo f Baby
1Raja Danailova'Lutka'
BALERINA - Pančevo1
2Anđela Ugrišić 'Frozen'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
3Lara Nikolov'Zeka'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
A Disco Dance Formation Baby
1Balerina baby'Disco'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo8
A Classical Ballet Formation Baby
1Baletski Studio Perla'Perlice'
Tamara Pap Savić
Perla - Jagodina14
A Hip Hop Solo f Mini kids
1Plamena Kalinkova''
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Vera Dimčić''
Radomir Pajić
FENIX - Niš1
3Živković Natalija''
Alekandra Nikolic
Extreme dance Studio - Nis1
A Disco Dance Solo f Mini kids
1Čečarić Saša'Disco'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
A Disco Show Solo f Mini kids
1Aleksandra Zimonja'Heartbreake'
Svetlana Subotić
LANA - Novi Banovci1
A Show Dance Solo f Mini kids
1Tijana Stojadinovic'AINT YOUR MAMA'
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
2Marina Mitrovic'My story'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
A Jazz Dance/Lyrical Solo f Mini kids
1Sofija Etinski 'Where are you '
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
A Modern Ballet Solo f Mini kids
1Plamena Kalinkova'Walking afternoon'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Emilija Terzić 'Heaven on earth '
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
A Modern and Contemporary Dance Solo f Mini kids
1Helena Jokić 'Departure '
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
A National Folkloric Dance Solo f Mini kids
1Plamena Kalinkova'Russian winter'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
A Latino Zumba - Aerobik Dance Solo f Mini kids
1Sofija Kitic'ZUMBA TAKI-TAKI'
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
A MTV Dance Solo f Mini kids
1Gabriela Todorova'7 rings'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
A Open Category Solo f Mini kids
1Iva Djuriček 'Pčelica Maja '
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
A Queen odf Dance Solo f Mini kids
1Gabriela Todorova''
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
A Hip Hop Solo m Mini kids
1Cvetković Djordje''
Alekandra Nikolic
Extreme dance Studio - Nis1
2Stefan Stamenkovic''
Bojana Stamenkovic
M.N.S Moji Andjeli - Vrnjacka Banja1
A Street Dance Show Solo m Mini kids
1Stefan Stamenkovic'my way through the dance '
Bojana Stamenkovic
M.N.S Moji Andjeli - Vrnjacka Banja1
A Break Dance Solo Mini kids
1Stefan Stamenkovic''
M.N.S Moji Andjeli - Vrnjacka Banja1
A Hip Hop Duo Mini kids
1Lana Lazarević
Lana Ajdačić
''
KOLUS - Lazarevac2
A Hip Hop Group Mini kids
1Extreme baby team''
Alekandra Nikolic i Ana Cajić
Extreme dance Studio - Nis5
22cool4u''
Marija Živković
KOLUS - Lazarevac4
A Classical Ballet Group Mini kids
1Polka'Polka'
GrozdankaAngelova
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia4
2Baletski Studio Perla'Vodene Vile'
Tamara Pap Savić
Perla - Jagodina7
3Pirueta'Kinezi'
Vučenić Jovana
PIRUETA - Jagodina6
A Modern Ballet Group Mini kids
1Revolution kids''
Nina Stankovic
Plesni studio Revolution - Nis7
A Disco Dance Formation Mini kids
1Zvezdice''
Ana Lazović
Star Dance - Čačak10
A Show Dance Formation Mini kids
1Rea Danse'Bolje smo kad igramo'
Minela Tocakovic,Sonja Nikic
Rea Danse - Kladovo10
2RONDE PCELICE''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac11
A Classical Ballet Formation Mini kids
1Baletski Studio Perla'Ples malih ljubičica'
Tamara Pap Savić
Perla - Jagodina9
A Modern Ballet Formation Mini kids
1Baletski Studio Perla'Pink Panteri'
Tamara Pap Savić
Perla - Jagodina10
A Hip Hop Solo f Children
1Zhaklin Zlateva''
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Bojana Petrović''
MEDŽIK - Bajmok1
3Kristina Ivanković''
MEDŽIK - Bajmok1
4Nikolic Mia''
Extreme dance Studio - Nis1
5Jovanović Dora''
Extreme dance Studio - Nis1
6Mitić Minja''
Extreme dance Studio - Nis1
7Dinulović Jana''
Extreme dance Studio - Nis1
8Spasić Eta''
Extreme dance Studio - Nis1
9Milenković Lejla''
Dream Team UDC - Jagodina1
10Djordjević Anja''
Extreme dance Studio - Nis1
11Mitrović Nikolina''
Extreme dance Studio - Nis1
12Gorica Katanić''
Sanja Mitrović
Star Dance - Čačak1
A Disco Dance Solo f Children
1Milica Kurtić''
Bojana Ivanović
LA LUNA - Kragujevac1
2Julija Ratković''
Bojana Ivanović
LA LUNA - Kragujevac1
3Petra Spasić''
Bojana Ivanović
LA LUNA - Kragujevac1
A Disco Free Style Solo f Children
1Natalija Kaut''
BALERINA - Pančevo1
A Street Dance Show Solo f Children
1Iva Ivanović''
Ivana Milutinović
Dream Team UDC - Jagodina1
2Lena Gajski''
Ivana Milutinović
Dream Team UDC - Jagodina1
3Sofija Jovanović''
Ivana Milutinović
Dream Team UDC - Jagodina1
4Iva Vučićević''
Ivana Milutinović
Dream Team UDC - Jagodina1
5Lana Cvetković''
Ivana Milutinović
Dream Team UDC - Jagodina1
6Laura Stanković''
Ivana Milutinović
Dream Team UDC - Jagodina1
7Sonja Miodragović''
Ivana Milutinović
Dream Team UDC - Jagodina1
A Disco Show Solo f Children
1Sara Koloski'Maša i medved'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
2Balog Irina'Gusarka'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
A Latin Show Solo f Children
1Zhaklin Zlateva'Latino doll'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Anja Miljanic'Pool Party '
Milos Adzic
ROYAL - Niksic1
3Andjela Krivokapic'Carnaval'
Milos Adzic
ROYAL - Niksic1
A Show Dance Solo f Children
1Dilyai Nuri'The story of my life'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
2Elitsa Deleva'Mulan'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
3Aicha Ali'Blue bird'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
4Viktoria Ivanova'Fly the beetle'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
5Dimitrija Matkic''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
6Natalija Kaut''
BALERINA - Pančevo1
7Vanja Mitrovic'Castle on a clouds'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
8Dijana Dmitrov'Yellou brick road'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
9Andrea Kljan'The Raven'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
A Jazz Dance/Lyrical Solo f Children
1Lora Dzhanova'Shanz-Elize'
GrozdankaAngelova
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia1
2Dilyai Nuri'A hard lesson'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
3Elitsa Deleva'Charming girl'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
4Viktoria Ivanova'Parfume'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
5Dea Ivanova Shtarakova'Let is dance'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica1
6Luna Mancu'The way you make me feal'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
7Petra Prculj'Crazy'
Tamara Popovic
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
A Acrobatic Dance Solo f Children
1Lena Miljkovic''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
2Tijana Mićanović 'Zebra '
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
A Classical Ballet Solo f Children
1Lora Dzhanova'Variation Paquita'
Marius Petipa
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia1
2Sofia Savova'Variation Paquita'
Marius Petipa
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia1
3Aicha Ali'Kitri Variation'
Variation
TSK Tangra - Haskovo1
4Viktoria Ivanova'Cupid Variation'
Variation
TSK Tangra - Haskovo1
5Dea Ivanova Shtarakova'Variation for Nalia'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica1
6Raya Panova'Fairy generosity '
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica1
7Mirković Jovana'Uspavana lepotica'
Tamara Pap Savić
Perla - Jagodina1
8Maša Stevanović'Ostavljena'
Vučenić Jovana
PIRUETA - Jagodina1
9Maša Stevanović'Snow White Heigh Ho'
Vučenić Jovana
PIRUETA - Jagodina1
10Andreja Vidak'Coppelia'
Vučenić Jovana
PIRUETA - Jagodina1
11Andreja Vidak'Kissy doll'
Vučenić Jovana
PIRUETA - Jagodina1
A Modern Ballet Solo f Children
1Natalija Kaut'Imagine'
Nataša
BALERINA - Pančevo1
A Modern and Contemporary Dance Solo f Children
1Viktoria Ivanova'Inside voice'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
2Dilyai Nuri'Ragamuffin'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
3Raya Panova'Unstoppable'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica1
4Lena Milošević''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
A Bollywood Solo f Children
1Elvina Remzi'Indian eyes'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
2Viktoria Ivanova'The Buddha kiss'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
A Character-Ethnic-Folk Solo f Children
1Dilyai Nuri'Egyptian princess'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
2Melina Sali'The little gypsy'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
3Elitsa Deleva'On a walk'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
4Viktoria Ivanova'Georgian dance'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
5Ivona Macheva'Harlequin'
Petya Vaneva
PetiPa Dance Studio - Sliven1
6Dea Ivanova Shtarakova'Happy Cadril'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica1
7Raya Panova'Asian princess'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica1
A Musical Solo f Children
1Zhaklin Zlateva'Alice in Wonderland'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
A Open Category Solo f Children
1Zhaklin Zlateva'Color of my soul'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Teodora Ivanov'Fame'
Lea Abinun
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
A Hip Hop Solo m Children
1Aleksandar Jovašević''
Sanja Mitrović
Star Dance - Čačak1
A Modern Ballet Solo m Children
1Milanović Novak'Faded'
Tamara Pap Savić
Perla - Jagodina1
A Electric Boogie Solo Children
1Emilija Jankovic''
M.N.S Moji Andjeli - Vrnjacka Banja1
A Hip Hop Duo Children
1Milica Kosanović
Milena Radulović
''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
MEDŽIK - Bajmok2
2Silvana Bjelica
Luna Radulović
''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
MEDŽIK - Bajmok2
3Nikolić Mia
Jovanović Dora
''
Alekandra Nikolic
Extreme dance Studio - Nis2
4Gorica Katanić
Aleksandar Jovašević
''
Sanja Mitrović
Star Dance - Čačak2
5Mojašević Ana
Dinulović Jana
''
Alekandra Nikolic
Extreme dance Studio - Nis2
A Disco Dance Duo Children
1Milica Kurtić
Julija Ratković
''
LA LUNA - Kragujevac2
A Street Dance Show Duo Children
1Laura Stanković
Lana Cvetković
''
Ivana Milutinović
Dream Team UDC - Jagodina2
A Disco Show Duo Children
1Tamara Jović
Emili Plavšić
'Dont call me up'
Svetlana Subotić
LANA - Novi Banovci2
A Show Dance Duo Children
1Dilyai Nuri
Elitsa Deleva
'Rascal'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo2
2Mojin Dunja
Mojin Marina
'Crvenkape i vučica'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo2
3Dimitrija Matkic
Lena Milosevic
''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac2
A Jazz Dance/Lyrical Duo Children
1Viktoria Ivanova
Jaklin Teneva
'Tempo'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo2
A Acrobatic Dance Duo Children
1Lena Miljkovic
Petra Stosic
''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac2
A Classical Ballet Duo Children
1Dara Dancheva
Bojidara Bojkova
'Frends'
GrozdankaAngelova
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia2
2Dea Ivanova Shtarakova
Raya Panova
'Sapphires'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica2
A Modern Ballet Duo Children
1Dea Ivanova Shtarakova
Raya Panova
'Emerald butterflies'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica2
A Modern and Contemporary Dance Duo Children
1Dilyai Nuri
Elitsa Deleva
'Rainy weather'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo2
2Elvina Remzi
Melina Sali
'Friendship'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo2
A Character-Ethnic-Folk Duo Children
1Dilyai Nuri
Elitsa Deleva
'Antoshka'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo2
2Dea Ivanova Shtarakova
Raya Panova
'Chinese dance-Nutcracker'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica2
A Open Category Duo Children
1Ana Sredojević
Tijana Petrović
'Lovely'
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo2
A Hip Hop Group Children
1Hip Hop Deca''
Sanja Mitrović
Star Dance - Čačak3
2The Fam''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
MEDŽIK - Bajmok7
A Disco Dance Group Children
1DISCO BABIES ''
Bojana Ivanović
LA LUNA - Kragujevac5
A Street Dance Show Group Children
1Deca Požega'Od kuće do Škole'
Predrag Katanić
Star Dance - Čačak7
2GIRLS POWER'GIRLS POWER'
Amir Alijević i Valentina Stanković
Dance Center IKIGAI - Beograd5
A Disco Show Group Children
1Lana'Dance'
Svetlana Subotić
LANA - Novi Banovci4
2PARADOX''
Bojana Ivanović, Nevena Petrović
LA LUNA - Kragujevac6
A Show Dance Group Children
1Acro dance club Super Star'Just clowns'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC6
A Classical Ballet Group Children
1Esmeraldas friends'Marius Petipa'
Grozdanka Angelova
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia3
2Pirueta'Napolitanska igra'
Vučenić Jovana
PIRUETA - Jagodina6
A Character-Ethnic-Folk Group Children
1Russian Dance'GrozdankaAngelova'
GrozdankaAngelova
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia7
2MDC Galaxico'Kalinka'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad7
A Open Category Group Children
1Balerina Starčevo 'Say something '
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo7
A Hip Hop Formation Children
1Mighty Eighteen'-'
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
MEDŽIK - Bajmok18
2HEARTBEAT'HEARTBEAT'
Radomir Pajić
FENIX - Niš21
3COOL KIDS'COOL KIDS'
Amir Alijević i Valentina Stanković
Dance Center IKIGAI - Beograd11
A Disco Dance Formation Children
1Deca''
Jelena Đokić
Star Dance - Čačak23
A Street Dance Show Formation Children
1SWEET KIDS''
Ivana Milutinović
Dream Team UDC - Jagodina10
A Latin Show Formation Children
1Royal Dance Team ''
Milos Adzic
ROYAL - Niksic14
A Show Dance Formation Children
1The Happy donkey'GrozdankaAngelova'
GrozdankaAngelova
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia14
2Acro dance club Super Star'Colours of the wind'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC12
A Classical Ballet Formation Children
1French Dance'GrozdankaAngelova'
GrozdankaAngelova
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia8
2Swans'GrozdankaAngelova'
GrozdankaAngelova
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia8
A Character-Ethnic-Folk Formation Children
1Tarantella'GrozdankaAngelova'
GrozdankaAngelova
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia8
A Open Category Formation Children
1Acro dance club Super Star'99 Red ballons'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC8
A Hip Hop Solo f Juniors
1Milovanović Andjela''
Alekandra Nikolic
Extreme dance Studio - Nis1
2Blažević Dunja''
LA LUNA - Paracin1
3Pavlović Sandra''
LA LUNA - Paracin1
4Bogdana Stanković''
Radomir Pajić
FENIX - Niš1
5Milica Delić''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
6Anastasija Stevanović''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
7Saša Stanojković''
Radomir Pajić
FENIX - Niš1
8Radosavljević Anastasija''
Dream Team UDC - Jagodina1
9Đorđević Lena''
Dream Team UDC - Jagodina1
10Matić Anđela''
Dream Team UDC - Jagodina1
11Ilić Talia''
Dream Team UDC - Jagodina1
12Radosavljević Jana''
Dream Team UDC - Jagodina1
13Jovanović Simona''
Extreme dance Studio - Nis1
14Veljković Petra''
Extreme dance Studio - Nis1
15Karamijalković Iva''
Extreme dance Studio - Nis1
16Stojiljković Marina''
Extreme dance Studio - Nis1
17Nestorović Spasenija''
Extreme dance Studio - Nis1
18Teodra Janković''
KOLUS - Lazarevac1
19Tijana Vasiljević''
KOLUS - Lazarevac1
20Mina Rajić''
KOLUS - Lazarevac1
21Nina Pavlovic''
Stefan Vukasinovic
LA LUNA - Kruševac1
A Disco Dance Solo f Juniors
1Trailović Lana ''
Andjela Šakota
FENIX - Niš1
2Jovanović Ena ''
Andjela Šakota
FENIX - Niš1
3Savić Una''
Andjela Šakota
FENIX - Niš1
4Jelena Radojković''
Bojana Ivanović
LA LUNA - Kragujevac1
5Tamara Ćuković''
Nevena Petrović
LA LUNA - Kragujevac1
6Ljubica Perić''
Sibin
Plesni klub Free Dance - Zrenjanin1
A Disco Free Style Solo f Juniors
1Kalina Bobić'Free style'
Svetlana Subotić
LANA - Novi Banovci1
2Tamara Jović'Free style'
Svetlana Subotić
LANA - Novi Banovci1
A Show Dance Solo f Juniors
1Jaklin Teneva'The red queen'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
2Adelina Atanasova'A flight to the sun'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
3Ralitsa Todorova'Charlie'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
4Elena Todeva'Bogdana voivoda'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
5Bojana Mitic''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
6Mina Mancu'My struggle'
Lea Abinun
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
A Jazz Dance/Lyrical Solo f Juniors
1Elena Todeva'My feelings'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
2Mina-Marina Bakardzjieva'Super girl'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
3Adelina Atanasova'Wild hard'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
4Sara Milosevic'Make it rein'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
5Una Kulic'Tore my hart'
Tamara Popovic
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
A Acrobatic Dance Solo f Juniors
1Antoana Stefanova'Flashdance'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Emilija Sekulic'In disquise'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
A Classical Ballet Solo f Juniors
1Joana Altankova'variation sugar plum '
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia1
2Joana Altankova'pa de trois swan lake '
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia1
3Elena Todeva'Esmeralda Variation'
Variation
TSK Tangra - Haskovo1
4Marta Marković'Sleeping Beauty'
Vučenić Jovana
PIRUETA - Jagodina1
5Marta Marković'Esmeralda'
Vučenić Jovana
PIRUETA - Jagodina1
6Lara Ilić'Le Corsaire'
Vučenić Jovana
PIRUETA - Jagodina1
7Lara Ilić'Španska igra'
Vučenić Jovana
PIRUETA - Jagodina1
8Anđelija Perić'Odette'
Vučenić Jovana
PIRUETA - Jagodina1
9Anđelija Perić'Sugar Plum Fairy'
Vučenić Jovana
PIRUETA - Jagodina1
A Modern Ballet Solo f Juniors
1Antoana Stefanova'Untouched strings'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Joana Altankova'High string'
Grozdanka Angelova
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia1
3Yoana Altankova'No name'
Ballet and Dance studio Bisser - Sofia1
A Modern and Contemporary Dance Solo f Juniors
1Mina-Marina Bakardzjieva'Space'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
2Elena Todeva'Madness'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
3Elena Todeva'Things of life'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
4Jaklin Teneva'A drop of air'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
5Adelina Atanasova'A memoty of sadness'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
6Ralitsa Todorova'Lost in time'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
7Dunja Matkic''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
8Iva Jevremovic'Missing you'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
A Bollywood Solo f Juniors
1Jaklin Teneva'Divine shine'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
2Ralitsa Todorova'Morning star'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
3Mina-Marina Bakardzjieva'Indian teaser'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
A Character-Ethnic-Folk Solo f Juniors
1Antoana Stefanova'The rhythm of Tahiti'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Elena Todeva'You beautiful girl'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
3Elena Todeva'My black eyes'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
4Jaklin Teneva'Oh-Oh'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
5Adelina Atanasova'Jovano'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
6Ralitsa Todorova'Russian - Gypsy dance'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
A MTV Dance Solo f Juniors
1Antoana Stefanova'Focus'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
A Open Category Solo f Juniors
1Antoana Stefanova'Feelings'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
A Disco Dance Solo m Juniors
1Janko Dimitrijević''
LA LUNA - Kragujevac1
A Break Dance Solo Juniors
1Nemanja Stamenkovic''
M.N.S Moji Andjeli - Vrnjacka Banja1
A Electric Boogie Solo Juniors
1Nemanja Stamenkovic''
M.N.S Moji Andjeli - Vrnjacka Banja1
A Hip hop Battle Solo Juniors
1Matić Anđela''
Dream Team UDC - Jagodina1
A Hip Hop Duo Juniors
1Brankica Milovanović
Milja Stamenov
''
Radomir Pajić
FENIX - Niš2
2Pavlović Sandra
Krkić Tina
''
LA LUNA - Paracin2
3Iva Miletić
Teodora Nestorović
''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš2
4Đorđević Ana
Savić Lea
''
Dream Team UDC - Jagodina2
5Radosavljević Anastasija
Vulić Mia
''
Dream Team UDC - Jagodina2
6Radosavljević Jana
Ilić Talia
''
Dream Team UDC - Jagodina2
A Disco Dance Duo Juniors
1Todorović Mitra
Radosavljević Tijana
''
Andjela Šakota
FENIX - Niš2
A Street Dance Show Duo Juniors
1Savić Lea
Pavlović Anđela
''
Dream Team UDC - Jagodina2
A Show Dance Duo Juniors
1Viktoria Ivanova
Jaklin Teneva
'Time to live'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo2
2Elena Hodri
Andjela Petrovic
'All for the best'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC2
A Classical Ballet Duo Juniors
1Ana Ilić
Anđela Tripković
'Kineskinje'
Boniela Anastasov
Pirueta Baletski studio- Djur - Beograd2
A Modern Ballet Duo Juniors
1Brakus Marija
Jovanović Lena
'Buđenje'
Tamara Pap Savić
Perla - Jagodina2
A Bollywood Duo Juniors
1Viktoria Ivanova
Jaklin Teneva
'Bollywood nights'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo2
A Character-Ethnic-Folk Duo Juniors
1Aicha Ali
Mina-Marina Bakardzhieva
'Dance with bowls'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo2
A Pom Pon Show Duo Juniors
1Blažević Dunja
Krkić Tina
''
LA LUNA - Paracin2
A Disco Dance Group Juniors
1Disco girls ''
Aleksandra Stanojevic
Plesni studio Revolution - Nis6
A Street Dance Show Group Juniors
1MINI RONDE TEAM'EL ANILO'
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac6
2GIRLS RULES'GIRLS RULES'
Amir Alijević i Valentina Stanković
Dance Center IKIGAI - Beograd7
A Disco Show Group Juniors
1Lana'Cry'
Svetlana Subotić
LANA - Novi Banovci5
A Show Dance Group Juniors
1TSK Tangra'Fly in a web'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo3
2Twenty two dance studio'Disney villains'
Basic Maja
Twenty two dance studio - Beograd7
3MINI RONDE TEAM'mission impossible'
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac6
4Acro dance club Super Star'Monsters uder the bed'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC5
A Jazz Dance/Lyrical Group Juniors
1Pirueta'Footlose'
Boniela Anastasov
Pirueta Baletski studio- Djur - Beograd6
A Classical Ballet Group Juniors
1Group Gracia'White vals'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica5
2Pirueta'Magic Waltz'
Boniela Anastasov
Pirueta Baletski studio- Djur - Beograd4
A Character-Ethnic-Folk Group Juniors
1TSK Tangra'Korobochka'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo7
2Group Gracia'How much do you like me'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica5
3Group Gracia'Sicilian tarantela'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica5
4Pirueta'Tarantela'
Boniela Anastasov
Pirueta Baletski studio- Djur - Beograd6
A Hip Hop Formation Juniors
1RAGNAROK''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš8
2Nu.Flaem'Nu.Flaem'
Radomir Pajić
FENIX - Niš17
3DANCE FAMILY''
Branimir Đuričić
Dream Team UDC - Jagodina12
4HIP HOP KIDS''
Branimir Đuričić
Dream Team UDC - Jagodina14
A Disco Dance Formation Juniors
1Fenix Flame ''
Andjela Šakota
FENIX - Niš13
2DAZZLE''
Bojana Ivanović, Nevena Petrović
LA LUNA - Kragujevac10
A Street Dance Show Formation Juniors
1BCREW''
LA LUNA - Kragujevac23
A Caribbean Show Formation Juniors
1Royal Dance Team 'Jungle'
Milos Adzic
ROYAL - Niksic20
A Hip Hop Solo f Adults
1Sazdanović Miljana''
Jasna Knežević
LA LUNA - Jagodina1
2Valentina Keresteš''
MEDŽIK - Bajmok1
3Tasić Andjela''
LA LUNA - Bor1
4Macić Miona''
LA LUNA - Bor1
5Janjić Natasa''
LA LUNA - Bor1
6Tošić Petra''
LA LUNA - Bor1
A Disco Dance Solo f Adults
1Milica Arsovski''
Sibin
Plesni klub Free Dance - Zrenjanin1
2Biljana Arsovski''
Sibin
Plesni klub Free Dance - Zrenjanin1
3Paskaš Katarina''
Andjela Šakota
FENIX - Niš1
4Mina Đorđević''
Bojana Ivanović
LA LUNA - Kragujevac1
5Đurđa Jeremić''
Sibin
Plesni klub Free Dance - Zrenjanin1
6Milica Popović''
Sibin
Plesni klub Free Dance - Zrenjanin1
7Sandra Petković''
Sibin
Plesni klub Free Dance - Zrenjanin1
A Disco Free Style Solo f Adults
1Marija Čiča'Free style'
Svetlana Subotić
LANA - Novi Banovci1
A Street Dance Show Solo f Adults
1Milica Rakic'Raaa fristajl'
Milici Rakic
LA LUNA - Kruševac1
A Show Dance Solo f Adults
1Radolina Petrova'Greetings from the Alps'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
2Stojanovic Nina'Roxanne'
Ana Pavlovic
Twenty two dance studio - Beograd1
A Classical Ballet Solo f Adults
1Radolina Petrova'Grand pas classique Variation'
Variation
TSK Tangra - Haskovo1
2Tianna Igor Dimitrova'Gamzatti '
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica1
A Modern Ballet Solo f Adults
1Yoana Yordanova'For you'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
A Modern and Contemporary Dance Solo f Adults
1Rumyana Georgieva'Spanish dream'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
2Radolina Petrova'Pulse'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
3Elena Viziropolova'Stone cold'
Zlatomir Kolev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
4Jelena Djoric''
Nina Stankovic
Plesni studio Revolution - Nis1
5Ivana Rajkovic''
Nina Stankovic
Plesni studio Revolution - Nis1
6Ana Kraljic''
Nina Stankovic
Plesni studio Revolution - Nis1
A Bollywood Solo f Adults
1Rumyana Georgieva'Indian radiance'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
2Radolina Petrova'Bollywood party'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
A Character-Ethnic-Folk Solo f Adults
1Rumyana Georgieva'Harlem nights'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
2Tianna Igor Dimitrova'Hungarian dance'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica1
A Show Belly Dance/Oriental Show Solo f Adults
1Rumyana Georgieva'Amusement'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo1
A Open Category Solo f Adults
1Yoana Yordanova'The power of love'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
A Queen odf Dance Solo f Adults
1Valentina Keresteš''
MEDŽIK - Bajmok1
2Sazdanović Miljana''
LA LUNA - Jagodina1
A Hip Hop Solo m Adults
1Repanović Ognjen''
LA LUNA - Paracin1
2Đorđević Stefan''
LA LUNA - Paracin1
3Dalibor Ivanković''
KOLUS - Lazarevac1
4Ramadani Elvin''
LA LUNA - Bor1
A Disco Dance Solo m Adults
1Sibin Džamic''
Sibin
Plesni klub Free Dance - Zrenjanin1
A Break Dance Solo Adults
1Milić Željko''
La Luna - Beograd1
A Hip Hop Duo Adults
1Sazdanović Miljana
Repanović Ognjen
''
LA LUNA - Paracin2
2Dalibor Ivanković
Vanja Milić
''
KOLUS - Lazarevac2
3Valentina Keresteš
Viktoria Mihaljević
''
MEDŽIK - Bajmok2
4Ramadani Elvin
Tošić Petra
''
LA LUNA - Bor2
5Marija Živković
Ema Đorđević
''
KOLUS - Lazarevac2
6Len
Raa
''
Stefan Vukasinovic
LA LUNA - Kruševac2
A Disco Dance Duo Adults
1Mina Đorđević
Staša Radivojević
''
Mina Đorđević,Staša Radivojević
LA LUNA - Kragujevac2
2Sandra Petković
Ljubica Perić
''
Sibin
Plesni klub Free Dance - Zrenjanin2
3Biljana Arsovski
Milica Arsovski
''
Sibin
Plesni klub Free Dance - Zrenjanin2
A Show Dance Duo Adults
1Radolina Petrova
Elena Todeva
'Jungle'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo2
A Modern Ballet Duo Adults
1Elena Viziropolova
Yoana Yordanova
'The mirror'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad2
A Modern and Contemporary Dance Duo Adults
1Radolina Petrova
Adelina Atanasova
'The thing'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo2
A Character-Ethnic-Folk Duo Adults
1Radolina Petrova
Elena Todeva
'Do not bother me'
Dorina Indzhova
TSK Tangra - Haskovo2
A Musical Duo Adults
1Elena Viziropolova
Yoana Yordanova
'Candyman'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad2
A Hip Hop Group Adults
1UNTOUCHABLE''
Knežević Jasna
LA LUNA - Bor5
2GFY''
Knežević Jasna
LA LUNA - Paracin6
3Medžik adults''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
MEDŽIK - Bajmok3
4Lollipop'Lollipop'
Radomir Pajić
FENIX - Niš7
5the powerpuff girls''
Marija Živković
KOLUS - Lazarevac6
A Jazz Dance/Lyrical Group Adults
1Pirueta'Back it ap'
Boniela Anastasov
Pirueta Baletski studio- Djur - Beograd5
A Modern and Contemporary Dance Group Adults
1Revolution team'Every body wants to rule the world'
Aleksandra Stanojevic
Plesni studio Revolution - Nis6
A Character-Ethnic-Folk Group Adults
1Pirueta'Ciganska igra'
Boniela Anastasov
Pirueta Baletski studio- Djur - Beograd7
A Open Category Group Adults
1Pirueta'Igra ždralova'
Boniela Anastasov
Pirueta Baletski studio- Djur - Beograd7
A Hip Hop Formation Adults
1meraki''
Marija Živković
KOLUS - Lazarevac11
2Dance Department''
Petar Miladinović
BOLERO - Požarevac10
A Street Dance Show Formation Adults
1Zillioners'Next?'
Predrag Katanić
Star Dance - Čačak8
A MTV Dance Formation Adults
1Top Devojke''
Bojana Šarović
Star Dance - Čačak11
A Character-Ethnic-Folk Solo f Adults 2
1Sonya Georgieva'Spanish dance '
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica1
A Classical Ballet Duo Adults 2
1Sonya Georgieva
Tianna Igor Dimitrova
'Variation from ballet Golden fish '
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica2
A Modern and Contemporary Dance Duo Adults 2
1Sonya Georgieva
Tianna Igor Dimitrova
'Do not look behind'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica2
A Character-Ethnic-Folk Duo Adults 2
1Sonya Georgieva
Tianna Igor Dimitrova
'Spanish dance from Swan lake '
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica2
A Argentine Tango Duo Senior
1Pavličić Nadica
Borisavljević Bogica Boško
'Tango Romantiko'
Aleksandar Aca Aničić, Svetlana Šapić
Soko društvo Beograd Matica - Beograd2
A Small production # #
1Medžik production''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
MEDŽIK - Bajmok10
A Production # #
1Lana'Twist dance'
Svetlana Subotić
LANA - Novi Banovci25
B Show Dance Solo m Baby
1Martin Dimitrov'Puss in Boots'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B Michael Jackson Show Solo m Baby
1Martin Dimitrov'Jackson show'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B King of Dance Solo m Baby
1Martin Dimitrov''
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B Classical Ballet Formation Baby
1Baletski Studio Perla'Zvezdice'
Tamara Pap Savić
Perla - Jagodina9
B Hip Hop Solo f Mini kids
1Gabriela Todorova''
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
2Nadezhda Velikova''
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
3Pantelić Tara''
Milenković Jovana
Extreme dance Studio - Nis1
4Nena Mirić''
Marija Živković
KOLUS - Lazarevac1
5Lena Mladenovic''
LA LUNA - Kruševac1
B Disco Dance Solo f Mini kids
1Helena Jokić 'Disco '
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
2Emilija Terzić 'Disco '
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
B Disco Free Style Solo f Mini kids
1Helena Jokić ''
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
2Emilija Terzić ''
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
B Street Dance Show Solo f Mini kids
1Nina Sretenović''
Ivana Milutinović
22 Dance - Paraćin1
B Disco Show Solo f Mini kids
1Nina Gojak'Sirena'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
2Anđelija Ilić''
Bojana Ivanović
LA LUNA - Kragujevac1
3Čečarić Saša'Jagodica Bobica'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
B Show Dance Solo f Mini kids
1Irina Simovic'MRAV'
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
B Acrobatic Dance Solo f Mini kids
1Marina Mitrovic'Miss Banannas'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
B Classical Ballet Solo f Mini kids
1Adriana Evtimova'Dance of the hours'
Petya Vaneva
PetiPa Dance Studio - Sliven1
B Modern Ballet Solo f Mini kids
1Melis Ismail'The little bee'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B Modern and Contemporary Dance Solo f Mini kids
1Veronika Shivacheva'Dance in my heart'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B Open Category Solo f Mini kids
1Nadezhda Velikova'Fuego'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Sara Milojkovic''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
3Nadja Relic'Lazy song'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
B Queen odf Dance Solo f Mini kids
1Andjela Radisavljevic'Roxie'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
B Classical Ballet Duo Mini kids
1Martin Dimitrov
Melis Ismail
'Flying'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad2
B National Folkloric Dance Duo Mini kids
1Nadezhda Velikova
Melis Ismail
'Russian horovod'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad2
B Open Category Duo Mini kids
1Marija Manojlovic
Natalija Kulundzic
'Prve pahulje'
Pavlovic Ana
Twenty two dance studio - Beograd2
B Street Dance Show Group Mini kids
1TOO CUTE''
Ivana Milutinović
22 Dance - Paraćin7
B Classical Ballet Group Mini kids
1BALERINICE''
Dušica Brkić
LA LUNA - Kragujevac6
B Street Dance Show Formation Mini kids
1Pčelice'Paw Patrol'
Daniel Romanović
Royal - Požarevac14
B Show Dance Formation Mini kids
1RONDE PČELICE''
Milica Mitrović Petrović
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac11
B Open Category Formation Mini kids
1LOLLIPOPS''
Ivana Milutinović
Dream Team UDC - Jagodina15
B Hip Hop Solo f Children
1Tijana Bukilic''
Sas - Kolasin1
2Martina Rakocevic''
Sas - Kolasin1
3Bojana Pekovic''
Sas - Kolasin1
4Teododra Djurdjic''
Sas - Kolasin1
5Raya Zheleva''
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
6Jovana Dulić''
MEDŽIK - Bajmok1
7Milica Djurovic''
ROYAL - Niksic1
8Arijana Kovacevic''
ROYAL - Niksic1
9Miladinović Sana''
LA LUNA - Jagodina1
10Kostić Anja''
LA LUNA - Jagodina1
11Radosavljević Lara''
LA LUNA - Jagodina1
12Ilić Anđelina''
LA LUNA - Jagodina1
13Mićić Lena''
LA LUNA - Jagodina1
14Mijušković Teodora''
LA LUNA - Jagodina1
15Radisavljević Helena''
LA LUNA - Jagodina1
16Jovanović Sofija''
LA LUNA - Jagodina1
17Bogosavljev Anika''
LA LUNA - Jagodina1
18Tasić Tamara''
LA LUNA - Jagodina1
19Negovanović Una''
Dream Team UDC - Jagodina1
20Milica Arsenijević''
KOLUS - Lazarevac1
21Leontina Ivanković''
MEDŽIK - Bajmok1
22Jovana Miletić''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
23Kaja Miljković''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
24Teodora Obradović''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
25Nina Todorović''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
26Dunja Maksimović''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
27Simona Maksimović''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
28Dinić Una''
Stojanović Mina
Extreme dance Studio - Nis1
29Petrović Kalina''
Milenković Jovana
Extreme dance Studio - Nis1
30Djordjević Iris''
Milenković Jovana
Extreme dance Studio - Nis1
31Nešić Milica''
Dream Team UDC - Jagodina1
32Stevanović Nada''
Dream Team UDC - Jagodina1
33Stanković Laura''
Dream Team UDC - Jagodina1
34Stojkovski Lana''
Dream Team UDC - Jagodina1
35Miodragović Sonja''
Dream Team UDC - Jagodina1
36Đurković Lena''
Dream Team UDC - Jagodina1
37Ristić Petra''
Dream Team UDC - Jagodina1
38Ilić Iva''
Dream Team UDC - Jagodina1
39Anđela Mijatović''
KOLUS - Lazarevac1
40Tatjana Petrović''
KOLUS - Lazarevac1
41Nađa Lučić''
KOLUS - Lazarevac1
42Sofija Stojanović''
KOLUS - Lazarevac1
43Magdalena Đorđević''
KOLUS - Lazarevac1
44Iva Pavlović''
KOLUS - Lazarevac1
45Elena Nikolic''
LA LUNA - Kruševac1
46Dunja Mladenovic''
LA LUNA - Kruševac1
B Disco Dance Solo f Children
1Sara Koloski'Disco'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
2Becić Maša''
Andjela Šakota
FENIX - Niš1
3Krstić Minja''
Andjela Šakota
FENIX - Niš1
4Kretić Lena ''
Andjela Šakota
FENIX - Niš1
5Cvetković Maja ''
Andjela Šakota
FENIX - Niš1
6Lana Tijanić''
Lora Kostić
Illusion dance studio - Nis1
7Teodora Stanković''
Lora Kostić
Illusion dance studio - Nis1
8Ana Sredojević 'Disco '
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
9Tijana Petrović 'Disco '
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
B Disco Free Style Solo f Children
1Marina Ristić 'Disco '
Vladislava Vojvodić
BALERINA - Pančevo1
B Show Dance Solo f Children
1Marija Jovanovic'My dream'
Sas - Kolasin1
2Babic Lola'Princess Jasmin'
Maja Basic
Twenty two dance studio - Beograd1
3Jana Jovčić'DONT '
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
B Jazz Dance/Lyrical Solo f Children
1Miljana Pelivan'Dance like your dady'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
2Mina Kostic'Suprise'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
B Acrobatic Dance Solo f Children
1Mićić Lena''
LA LUNA - Jagodina1
2Anabela Ranic'Survivor'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
B Classical Ballet Solo f Children
1Neli Mavrodieva'Paquita variation'
Petya Vaneva
PetiPa Dance Studio - Sliven1
2Elitsa Ivaylova Dimitrova'I am late for opera'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica1
3Martina Yavorova Yankova'Fairy of the night'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica1
4Siana Dobromirova Savcheva'Fairy of the spring'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica1
B Modern Ballet Solo f Children
1Raya Zheleva'My dreams'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
2Zhanina Davcheva'Titanium'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B Character-Ethnic-Folk Solo f Children
1Zhaklin Zlateva'Karobochka'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Raya Daneva'Radish from ballet Chipolino'
Petya Vaneva
PetiPa Dance Studio - Sliven1
B National Folkloric Dance Solo f Children
1Nelina Panayotova'Chinese doll'
Nikolai and Sergei Legat
PetiPa Dance Studio - Sliven1
B Musical Solo f Children
1Raya Zheleva'Princess Anastasia'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
2Zoja Vukovic'Little witch'
Basic Maja
Twenty two dance studio - Beograd1
B MTV Dance Solo f Children
1Raya Zheleva'Dont Cha'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
B Open Category Solo f Children
1Anja Stojanovic''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
B Queen odf Dance Solo f Children
1Raya Zheleva''
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
2Zhanina Davcheva''
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B Hip Hop Solo m Children
1Lazar Pijevac''
KOLUS - Lazarevac1
B Hip Hop Duo Children
1Bogosavljev Anika
Jovanović Sofija
''
LA LUNA - Jagodina2
2Radisavljević Helena
Mijušković Teodora
''
LA LUNA - Jagodina2
3Kostić Anja
Radosavljević Lara
''
LA LUNA - Jagodina2
4Miladinović Sana
Cuckić Anđela
''
LA LUNA - Jagodina2
5Stevanović Nada
Pantelić Nikolija
''
Dream Team UDC - Jagodina2
6Miodragović Sonja
Stanković Laura
''
Dream Team UDC - Jagodina2
7Ilić Iva
Jonić Andrea
''
Dream Team UDC - Jagodina2
B Disco Dance Duo Children
1Mojin Dunja
Mojin Marina
'Disco'
Nataša Jelača Vojvodić
BALERINA - Pančevo2
B Latin Show Duo Children
1Marjanović Dušan
Djordjević Helena
''
Savić Marko
Extreme dance Studio - Nis2
B Show Dance Duo Children
1Tamara Bugarski
Anja Veselinov
'California girls'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC2
B Classical Ballet Duo Children
1Plamena Kalinkova
Zhanina Davcheva
'Pizzicato'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad2
2Martina Yavorova Yankova
Elitsa Ivaylova Dimitrova
'Candy canes'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica2
B Modern and Contemporary Dance Duo Children
1Andjelija Stjepanovic Dondur
Cveta Stjepanovic Dondur
'She used to bee mine'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC2
B Character-Ethnic-Folk Duo Children
1Eva Pancheva
Raya Daneva
'Russian quadrille'
Petya Vaneva
PetiPa Dance Studio - Sliven2
2Elitsa Ivaylova Dimitrova
Siana Dobromirova Savcheva
'Varenki'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica2
B National Folkloric Dance Duo Children
1Raya Zheleva
Gabriela Todorova
'Russian matroshka'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo2
B Musical Duo Children
1Plamena Kalinkova
Zhanina Davcheva
'Funny horses'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad2
B Pom Pon Show Duo Children
1Teodora Cvetkovic
Dajana Zivkovic
''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac2
B Hip Hop Group Children
1KIDZ ZONE''
Marija Živković
KOLUS - Lazarevac6
2Kiddos''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
MEDŽIK - Bajmok7
B Latin Show Group Children
1Extreme Latin Crew'Samba mix'
Savić Marko
Extreme dance Studio - Nis3
B Show Dance Group Children
1Twenty two dance studio'Oliver Twist'
Pavlovic Ana
Twenty two dance studio - Beograd7
B Classical Ballet Group Children
1PetiPa Dance Studio'Spring waltz'
Petya Vaneva
PetiPa Dance Studio - Sliven7
2MDC Galaxico'Celtic dream'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad7
3Trio Gracia'Pa De Troa in white'
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica3
B Character-Ethnic-Folk Group Children
1PetiPa Dance Studio'Butterfly'
Petya Vaneva
PetiPa Dance Studio - Sliven3
2Trio Gracia'Colorful tarantela '
Sonya Georgieva
Gracia - Gorna Oryahovica3
B Pom Pon Show Group Children
1MDC Galaxico'The Gladiators marsh'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad7
B Open Category Group Children
1Trag deca'Alpska priča'
Ankica Đorđević
Studio za scensku umetnost ,,T - Kraljevo7
B Hip Hop Formation Children
1TCA CREW''
Nikolina Adzic
ROYAL - Niksic15
2LITTLE BEASTS''
Sazdanović Miljana
LA LUNA - Jagodina17
3Made For Now''
Kristina Ivanković
KOLUS - Lazarevac9
4One time coming''
Kristina Ivanković
KOLUS - Lazarevac9
5RAGNAROK KIDS''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš12
B Disco Dance Formation Children
1Example''
Andjela Šakota
FENIX - Niš20
2MAGIC DUST''
Lora Kostć
Illusion dance studio - Nis13
B Street Dance Show Formation Children
1BUBBLES''
Ivana Milutinović
22 Dance - Paraćin14
2Barbike''
Milica Mitovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac13
3Bolero Kids'Happy'
Danijela Sagić
BOLERO - Požarevac10
B Show Dance Formation Children
1Rea Danse'Domacice'
Minela Tocakovic,Sonja Nikic
Rea Danse - Kladovo8
2Twenty two dance studio'Alice in wonderland '
Pavlovic Ana
Twenty two dance studio - Beograd8
3RONDE BARBIE''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac19
4Acro dance club Super Star'Never Neverland'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC13
B Classical Ballet Formation Children
1Baletski Studio Perla'Školjke'
Tamara Pap Savić
Perla - Jagodina15
B Open Category Formation Children
1DISCO KIDS''
Lora Kostić
Illusion dance studio - Nis11
2SUPER KIDS''
Ivana Milutinović
Dream Team UDC - Jagodina11
B Hip Hop Solo f Juniors
1Danica Puletic''
Sas - Kolasin1
2Milošević Lola''
LA LUNA - Jagodina1
3Fehervari Viktorija''
Stojanović Mina
Extreme dance Studio - Nis1
4Dragaš Teodora''
Stojanović Mina
Extreme dance Studio - Nis1
5Milosavljević Elena''
Dream Team UDC - Jagodina1
6Lana Egeric''
LA LUNA - Kruševac1
7Jana Lukic''
LA LUNA - Kruševac1
B Disco Dance Solo f Juniors
1Mančev Natalija''
Andjela Šakota
FENIX - Niš1
2Mitrović Petra''
Andjela Šakota
FENIX - Niš1
3Bojana Mitić''
Milica Mitrović Petrović
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
4Bojana Mitić''
Milica Mitrović Petrović
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
5Bojana Mitić''
Milica Mitrović Petrović
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
B Street Dance Show Solo f Juniors
1Bojana Mitić''
Milica Mitrović Petrović
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
B Modern Ballet Solo f Juniors
1Milošević Lola''
LA LUNA - Jagodina1
B Modern and Contemporary Dance Solo f Juniors
1Milana Sekulic'Daddy'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
B MTV Dance Solo f Juniors
1Marta Savic''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
B Open Category Solo f Juniors
1Sara Jovanovic''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac1
2Tijana Bugarski'Every body wants to roule the world'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC1
B Break Dance Solo Juniors
1Jovanović Darko''
LA LUNA - Jagodina1
B Break Dance Duo Juniors
1Simijonović Andrija
Jovanović Darko
''
LA LUNA - Jagodina2
B Hip Hop Duo Juniors
1Jovana Kaurin
Nina Petrović
''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
MEDŽIK - Bajmok2
2Stanković Janja
Mladenović Aleksandra
''
Milenković Jovana
Extreme dance Studio - Nis2
B Disco Dance Duo Juniors
1Zdravković Andjela
Pavlović Andrea
''
Andjela Šakota
FENIX - Niš2
B Street Dance Show Duo Juniors
1Dimitrija Matkic
Dunja Matkic
'SCHOOL'
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac2
B Show Dance Duo Juniors
1Petra Zivanovic
Anastasija Milenkovic
''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac2
B MTV Dance Duo Juniors
1Iva Zdravkovic
Sofija Markovic
''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac2
B Hip Hop Group Juniors
1Bolero''
Petar Miladinović
BOLERO - Požarevac5
2FRESH CREW''
Marija Živković
KOLUS - Lazarevac6
3Medžik juniors''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
MEDŽIK - Bajmok4
B Street Dance Show Group Juniors
1Royal Girls'Disco dance'
Daniel Romanović
Royal - Požarevac7
B Jazz Dance/Lyrical Group Juniors
1Acro dance club Super Star'Steam heat'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC7
B Hip Hop Formation Juniors
1Dream tem'Strong'
Sandra Pejakovic
Sas - Kolasin15
2ANTIDOTE CREW''
Nikolina Adzic
ROYAL - Niksic20
3Cool Girls''
Stojanović Mina
Extreme dance Studio - Nis8
4LA LUNA TEAM''
Sazdanović Miljana
LA LUNA - Jagodina15
5UNSTOPPABLE''
Marija Živković
KOLUS - Lazarevac12
6The Force''
Milenković Jovana
Extreme dance Studio - Nis9
7NEW KIDS''
Branimir Đuričić
Dream Team UDC - Jagodina9
8Immortal Matrix'Wake up Queen'
Stefan Vukašinović
LA LUNA - Kruševac24
B Disco Dance Formation Juniors
1A-FORCE''
Andjela Šakota
FENIX - Niš20
B Street Dance Show Formation Juniors
1RONDE TEAM'Thats my gir'
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac13
B Show Dance Formation Juniors
1Acro dance club Super Star'Footlouse'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - VRSAC12
2RONDE TEAM''
Milica Mitrovic Petrovic
DANCE STUDIO RONDE - Aleksinac12
B Hip Hop Formation Adults
1THE SIGN''
Petar Miladinović
Dream Team UDC - Jagodina10
B Disco Dance Formation Adults
1FLUFFY MONSTERS''
Lora Kostć
Illusion dance studio - Nis15
B Latin Show Duo Adults 2
1Piper Branislava
Piper Nenad
'Latni MIX SHOW'
Žarko Andjelković
Soko društvo Beograd Matica - Beograd2
B Latin Show Formation Senior
1Soko Matica Beograd'Latino mix 4'
Aleksandar Aca Aničić, Svetlana Šapić
Soko društvo Beograd Matica - Beograd16
B Production # #
1SUPER GENERATION''
Branimir Đuričić
Dream Team UDC - Jagodina30
C Hip Hop Solo f Children
1Novaković Lucija''
LA LUNA - Jagodina1
2Avdijenko Nađa''
LA LUNA - Jagodina1
3Ćirić Dunja''
LA LUNA - Jagodina1
4Miljković Lena''
LA LUNA - Jagodina1
5Veličković Teodora''
LA LUNA - Jagodina1
6Mladenović Anđela''
LA LUNA - Jagodina1
7Popović Tara''
LA LUNA - Jagodina1
8Rajić Andrea''
LA LUNA - Jagodina1
9Mijajlović Jana''
LA LUNA - Jagodina1
10Spasić Anđela''
LA LUNA - Jagodina1
11Petrović Đurđina''
LA LUNA - Jagodina1
12Stojadinović Isidora''
LA LUNA - Jagodina1
13Ilić Jelena''
LA LUNA - Jagodina1
14Andrijana Aleksić''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
15Ivona Petrović''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
16Kristina Stanković''
Radomir Pajić
FENIX - Niš1
17Kristina Stamenković''
Radomir Pajić
FENIX - Niš1
C Hip Hop Duo Children
1Vesić Jelena
Belić Zara
''
LA LUNA - Jagodina2
2Julija Trajković
Anđela Ristić
''
Radomir Pajić
FENIX - Niš2
C Hip Hop Group Children
1Newbies''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
MEDŽIK - Bajmok6
C Hip Hop Formation Children
1SWEET YOUTH''
Sazdanović Miljana
LA LUNA - Jagodina15
2LIL FENIX'LIL FENIX'
Radomir Pajić
FENIX - Niš18
3MAGIC KIDS''
Anđela Radovanović
Dream Team UDC - Jagodina10
C Disco Dance Formation Children
1New era ''
Andjela Šakota
FENIX - Niš13
2SPARKLE''
Bojana Ivanović, Mina Đorđević
LA LUNA - Kragujevac11
C Street Dance Show Formation Children
1BUTTERFLIES''
Ivana Milutinović
22 Dance - Paraćin8
2Magic kids'Too lazy for dance'
Lidija Vukasinovic
LA LUNA - Kruševac20
C Show Dance Formation Children
1Magic kids'Ćarlston'
Lidija Vukasinovic
LA LUNA - Kruševac12
C Hip Hop Solo f Juniors
1Antonijević Vera''
LA LUNA - Jagodina1
2Jovanović Sonja''
LA LUNA - Jagodina1
3Stojčić Melanija''
LA LUNA - Bor1
4Miona Jablanović''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
5Teodora Todorić''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
6Danica Lepović''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš1
C Modern Ballet Solo f Juniors
1Emina Milutinov'Dark paradise'
Marija Dičić
LA LUNA - Jagodina1
C Hip Hop Duo Juniors
1Viktorija Ilić
Emilija Nešić
''
Danijela i Dijana Milošević
FENIX - Niš2
C Hip Hop Formation Juniors
1Sweethearts''
Tina Čolović
FENIX - Niš12
C Disco Dance Formation Juniors
1The Pumas ''
Andjela Šakota
FENIX - Niš13
D Hip Hop Solo f Mini kids
1Branković Jana''
Ognjen Repanović
LA LUNA - Cuprija1
D Classical Ballet Solo f Mini kids
1Una Radovanović''
Dušica Brkić
LA LUNA - Kragujevac1
D Hip Hop Solo m Mini kids
1Angelovski Petar''
Ognjen Repanović
LA LUNA - Cuprija1
D Classical Ballet Formation Mini kids
1Balerinice Pčelice Ćuprija'Patuljci'
Boniela Anastasov
LA LUNA - Cuprija11
D Hip Hop Solo f Children
1Ibrić Anđela''
Ognjen Repanović
LA LUNA - Cuprija1
2Vujić Anja ''
Ognjen Repanović
LA LUNA - Cuprija1
3Jevtić Petra''
Ognjen Repanović
LA LUNA - Cuprija1
4Janković Iris''
Ognjen Repanović
LA LUNA - Cuprija1
5Mitić Petra''
Ognjen Repanović
LA LUNA - Cuprija1
6Mitić Petra''
Ognjen Repanović
LA LUNA - Cuprija1
7Stanojević Maša''
Ognjen Repanović
LA LUNA - Cuprija1
8Lazić Anja''
Ognjen Repanović
LA LUNA - Cuprija1
D Disco Dance Solo f Children
1Tatjana Popović''
LA LUNA - Kragujevac1
2Miona Mijajlović''
LA LUNA - Kragujevac1
D Modern Ballet Solo f Children
1Jovanović Iva'Crazy in love'
Dičić Marija
LA LUNA - Jagodina1
D Hip Hop Duo Children
1Jovanović Jana
Ibrić Anđela
''
Ognjen Repanović
LA LUNA - Cuprija2
D Street Dance Show Group Children
1Fantastic''
Marija Stamenković i Nemanja Stamenkovi
Studio za scensku umetnost ,,T - Kraljevo5
2Fantastic''
Marija Stamenković i Nemanja Stamenkovi
Studio za scensku umetnost ,,T - Kraljevo6
D Open Category Group Children
1BEES''
LA LUNA - Kragujevac7
D Hip Hop Formation Children
1GENERATION X ''
Ognjen Repanović
LA LUNA - Cuprija17
2SUPER FRESH''
Branimir Đuričić
Dream Team UDC - Jagodina10
D Small production # #
1Balerinice Zvončice Ćuprija'Lepeze'
Boniela Anastasov
LA LUNA - Cuprija6

Compiled by MasterDance ® MasterSoft