KPF 8 - 08.06.2019 Kragujevac - STARTNA LISTA (Ažurirana : 17.07.2019)


nivo A DISKO PLES Solo ž Mini
1Obradovic Katarina Kety''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
2Todorov Sofija''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
3Lipovic Nastasija Nani''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
4Pesic Jovana''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
5Bugarcic Mia''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
6Bozovic Dunja''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
7Bugarcic Tea''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
8Kosanic Iva''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
9Gasic Masa''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
10Rakic Isidora Isi''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
11Laketić Anđela''
Bečejski
Free Dance - Zrenjanin1
12Ana Milošević''
Nikolina Vranješ
Queens - Indjija1
13MIlica Grubačević''
Nikolina Vranješ
Queens - Indjija1
14Gardinovački Nađa''
Becejski
Free Dance - Zrenjanin1
15Nikolija Aracki''
Becejski
Free Dance - Zrenjanin1
16Radovanovic Hana''
FIESTA - Kragujevac1
17Radić Dunja''
Bečejski
Free Dance - Zrenjanin1
18Djurdja Raketic''
FIESTA - Kragujevac1
19Una Novakovic''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
20Jovana Vuksanovic''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
nivo A HIP HOP Solo ž Mini
1Đurđa Milivojević'hip hop'
Royal - Požarevac1
nivo A KLASIČAN BALET Solo ž Mini
1Jana Jovanovic'Heaven bird'
Jana Jovanovic
BS Maga Magazinović - Užice1
2Dmitrović Đurđa'Varijacija iz baleta Paquita, pavilion A'
Ana Tagirova Petrović
Felicita - Kruševac1
nivo A MODERAN/CONTEMPORARY Solo ž Mini
1Una Carić'Silver and cold'
Ana Krnjajić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
nivo A JAZZ Solo ž Mini
1Una Carić'Purple rain'
Ana Krnjajić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
nivo A SHOW PLES Solo ž Mini
1Tamara Jelić'What makes it home'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
nivo A LATINO SHOW Solo ž Mini
1Jovanović Ljupka'Shimmer and Shine Dance'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac1
2Paunović Elena'SHINE GIRL'
Jovana Petrović
FIESTA - Kragujevac1
3Šumarac Hana'DANCE STAR'
Jovana Petrović
FIESTA - Kragujevac1
nivo A DISKO PLES Mala grupa Mini
1Biba team ''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd8
nivo A STREET SHOW Mala grupa Mini
1Shimmer and Shine'Shimmer and Shine'
Daniel Romanović
Royal - Požarevac8
nivo A KLASIČAN BALET Mala grupa Mini
1SRK Maga Magazinovic'Purple dream'
Karolina Marjanovic
BS Maga Magazinović - Užice8
2Aplauz'Plave ptice'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac7
nivo A STREET SHOW Velika grupa Mini
1Dolls pcele 1'vreme je za spavanje'
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC21
nivo A KLASIČAN BALET Velika grupa Mini
1SRK Maga Magazinovic'playing with dolls'
Dunja Mahorcic
BS Maga Magazinović - Užice11
2Aplauz'Sumske vile'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac10
3Aplauz'Aurorine prijateljice'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac9
nivo A SHOW PLES Velika grupa Mini
1PLAY kids'Busy girls'
Ana Krnjajić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad10
nivo A DISKO PLES Solo ž Deca
1Anđelija Bašić''
Marina Radić
Max dance - Bečej1
2Vojkić Sara''
URBAN DANCE STUDIO - Niš1
3Mihajlović Anđela''
URBAN DANCE STUDIO - Niš1
4Pavlovic Katarina''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
5Cvetkovic Jana''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
6Zivkovic Teodora''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
7Staša Aleksić''
Bečejski
Free Dance - Zrenjanin1
8Dursun Ana''
Bečejski
Free Dance - Zrenjanin1
9Aneta Stevanović''
BOOM 018 - Niš1
10Milena Danikov''
Vidaković
Free Dance - Zrenjanin1
11Milica Danikov''
Vidaković
Free Dance - Zrenjanin1
12Anja Grbić''
Nikolina Vranješ
Queens - Indjija1
13Jana Ćirković''
Nikolina Vranješ
Queens - Indjija1
14Popovic Elena ''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
15Hirvela Lyneth ''
Glišović Marica
MM13 - Pärnu1
16Antonijevic Teodora''
FIESTA - Kragujevac1
17Jovanović Ana''
URBAN DANCE STUDIO - Niš1
18Krstić Una''
URBAN DANCE STUDIO - Niš1
19Ristić Srna''
URBAN DANCE STUDIO - Niš1
20Đurić Mina''
URBAN DANCE STUDIO - Niš1
21Pejčić Đurđa''
URBAN DANCE STUDIO - Niš1
22Teodora Anđelković''
Bečejski
Free Dance - Zrenjanin1
23Sofija Rakovic''
FIESTA - Kragujevac1
24Natalija Nesovic''
FIESTA - Kragujevac1
25Mina Kecojevic''
FIESTA - Kragujevac1
26Elena Djukic''
FIESTA - Kragujevac1
27Ksenija Aksic''
FIESTA - Kragujevac1
28Lenka Vulovic''
FIESTA - Kragujevac1
29Miona Dimitrijevic''
FIESTA - Kragujevac1
30Andjela Negić''
BOOM 018 - Niš1
31Helena Mina Bosanac''
BOOM 018 - Niš1
32Jelena Aleksić''
BOOM 018 - Niš1
33Anastasija Jovanović''
BOOM 018 - Niš1
34Petra Tričković''
BOOM 018 - Niš1
35Janja Dujovic''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
36Katarina Opselka''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
37Anastasija Topalovic''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
38Nadja Marceta''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
39Jelena Jacimovic''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
40Anja Markovic''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
41Milica Kurtić''
La Luna - Kragujevac1
42Julija Ratković''
La Luna - Kragujevac1
43Petra Spasić''
La Luna - Kragujevac1
44Jelena Radojkovic''
La Luna - Kragujevac1
45Maričić Lenka''
Danijela Sagić
BOLERO - Požarevac1
46Jeremić Milica''
URBAN DANCE STUDIO - Niš1
47Nestorović Milena''
Danijela Sagić
BOLERO - Požarevac1
48Dijana Vuksanovic''
Free Dance - Zrenjanin1
nivo A SLOW Solo ž Deca
1Hirvela Lyneth ''
Glišović Marica
MM13 - Pärnu1
nivo A AKROBATSKI DISKO Solo ž Deca
1Hirvela Lyneth ''
Glišović Marica
MM13 - Pärnu1
nivo A HIP HOP Solo ž Deca
1Hirvela Lyneth ''
Glišović Marica
MM13 - Pärnu1
2Danica Ilić'Hip hop'
Royal - Požarevac1
3Milica Jevremović'Hip hop'
Royal - Požarevac1
4Marija Milošević'Hip hop'
Royal - Požarevac1
5Anđela Mikić'Hip hop'
Royal - Požarevac1
nivo A KLASIČAN BALET Solo ž Deca
1Andjelija Cvetkovic'Odaliska'
Karolina Marjanovic
BS Maga Magazinović - Užice1
2Petrović Ksenija'Valcer Johann Strauss'
Ana Tagirova Petrović
Felicita - Kruševac1
3Sudimac Milica'Varijacija iz baleta Don Quixote, Kitri'
Ana Tagirova Petrović
Felicita - Kruševac1
4Grujic Lara'Aurora'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
5Stanic Petra'Vila jorgovana'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
6Vasojevic Petra'Vila kristalne fontane'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
7Vujnovic Jelica'Vila zacarane baste'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
8Kovacevic Anja'Vila radosti'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
9Marinkovic Andjela'Aurora varijacija III cin'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
10Gajic Katarina'Odilla'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
11Tomic Selena'Vila zlata'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
12Stojanovic Dunja'Plava ptica'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
13Stanisic Irina'Vila hrabrosti'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
14Jovanovic Darija'Vila darezljivosti'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
nivo A JAZZ Solo ž Deca
1Anja Gašić'Meu fado'
Ana Krnjajić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
2Milana Knežević'All of me'
Ana Krnjajić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
3Kjara Galić'I have nothing'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
nivo A SHOW PLES Solo ž Deca
1Hirvela Lyneth 'Mowgli'
Glišović Marica
MM13 - Pärnu1
2Jovana Simin'Bozur'
Ana Krnjajić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
3Dunja Vasić'Vulkan'
Ana Krnjajić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
4Nikolina Ašanin'Follow your star'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
nivo A LATINO SHOW Solo ž Deca
1Miloradović Nela'Latin Sensation'
Lekić Aleksandar
FIESTA - Kragujevac1
2Samardžić Milica 'Rainy day'
Jovana Petrović
FIESTA - Kragujevac1
nivo A ACRO OPEN Solo ž Deca
1Hirvela Lyneth 'Wild Child'
Glišović Marica
MM13 - Pärnu1
nivo A JAZZ Solo m Deca
1Relja Matić'Wonderful life'
Ana Krnjajić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
nivo A DISKO PLES Duo Deca
1Anđelija Bašić
Leona Kapriš
''
Marina Radić
Max dance - Bečej2
2Kevrešanov Milica
Dursun Ana
''
Bečejski
Free Dance - Zrenjanin2
3Anja Grbić
Anđela Zabrdac
''
Nikolina Vranješ
Queens - Indjija2
4Spasić Katarina
Dugonjevac Dora
''
URBAN DANCE STUDIO - Niš2
5Jelena Jacimovic
Vanja Josic
''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd2
6Katarina Opselka
Anastasija Topalovic
''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd2
7Vanja Protic
Jana Kostic
''
Elit Dance Studio - Beograd2
nivo A JAZZ Duo Deca
1Una Carić
Relja Matić
'Say something'
Ana Krnjajić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad2
nivo A LATINO SHOW Duo Deca
1Dimitrije Savić
Olga Mihajlović
'Saturday Night Fever'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac2
nivo A STANDARD SHOW Duo Deca
1Andrej Petrović
Mina Pavlović
'Standard in the Capital'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac2
nivo A DISKO PLES Mala grupa Deca
1Biba team ''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd5
nivo A HIP HOP Mala grupa Deca
1SWEET HEART'Hip hop mix'
Teodora Subotin
RMP - Aranđelovac7
nivo A KLASIČAN BALET Mala grupa Deca
1Felicita'Valcer iz baleta Copelia'
Ana Tagirova Petrović
Felicita - Kruševac8
2Felicita''
Ana Tagirova Petrović
Felicita - Kruševac5
nivo A MODERAN/CONTEMPORARY Mala grupa Deca
1PLAY kids'Sing of the times'
Ana Krnjajić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad7
2Baletski studio Allegro'Male Amazonke'
Simana Petrović
Baletski studio Allegro - Smederevo6
nivo A JAZZ Mala grupa Deca
1PLAY kids'Imagine'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad8
nivo A SHOW PLES Mala grupa Deca
1PLAY kids'Demons inside me'
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad7
2Dance studio New Stars'Tango'
Nevena Stepanovic
New Stars - Petrovac na Mlavi8
nivo A DANCE FITNES Mala grupa Deca
1Ritmiko 2'Mala grupa lopta'
Dubravka Ilic , Tamara Vucicevic
Gimnastički Klub RITMIKO - Kragujevac4
2Ritmiko 3'Mala grupa bez rekvizita'
Dubravka Ilic , Tamara Vucicevic
Gimnastički Klub RITMIKO - Kragujevac4
nivo A DISKO PLES Velika grupa Deca
1BOOM PROGRESSIVE KIDS''
Andjela Petković
BOOM 018 - Niš13
2BOOM KIDS 1''
Sanja Blagojević i Jelena Aleksić
BOOM 018 - Niš20
nivo A STREET SHOW Velika grupa Deca
1Dollsice'GIRL PWR'
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC20
2Royal Kids'Level up'
Daniel Romanović
Royal - Požarevac17
3Indija'Sheila'
Sanja Rajčić
Royal - Požarevac13
nivo A KLASIČAN BALET Velika grupa Deca
1SRK Maga Magazinovic'Chinese dance'
Dunja Mahorcic
BS Maga Magazinović - Užice11
2Aplauz'Valcer'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac9
3Aplauz'Roze adadjo'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac13
4Aplauz'Garland waltz'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac11
nivo A MODERAN/CONTEMPORARY Velika grupa Deca
1Dance studio New Stars'Fuego'
Nevena Stepanovic
New Stars - Petrovac na Mlavi11
nivo A JAZZ Velika grupa Deca
1Mystique team'Mistery'
Pavlović Iva
Mystique - Beograd10
2PLAY kids'Following the sun'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad19
nivo A SHOW PLES Velika grupa Deca
1PLAY kids'His arden of roses'
Ana Krnjajić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad16
nivo A LATINO SHOW Velika grupa Deca
1BARBIKE''
Jovana Petrović
FIESTA - Kragujevac18
nivo A DISKO PLES Solo ž Juniori
1Tamara Gavanski''
Marina Radić
Max dance - Bečej1
2Žoka Keler''
Marina Radić
Max dance - Bečej1
3Jovanovic Anastsasija''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
4Cakarevic Nadja''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
5Simovic Milica''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
6Anđela Zabrdac''
Nikolina Vranješ
Queens - Indjija1
7Anastasija Kotarac''
Nikolina Vranješ
Queens - Indjija1
8Anja Dinić''
Marina Radić
Max dance - Bečej1
9Marina Ljubišić'Disco Dance'
Aleksandra Risteski
Alex Flashdance - Sremska Mitrovica1
10Držajić Iva''
URBAN DANCE STUDIO - Niš1
11Raičević Radica''
URBAN DANCE STUDIO - Niš1
12Jana Stankovic''
FIESTA - Kragujevac1
13Tatjana Jovanovic''
FIESTA - Kragujevac1
14Marta Nikolic''
FIESTA - Kragujevac1
15Elena Miljkovic''
FIESTA - Kragujevac1
16Jana Milovanovic''
FIESTA - Kragujevac1
17Ana Stankovic''
FIESTA - Kragujevac1
18Nikolina Dumic''
FIESTA - Kragujevac1
19Emilija Cvetković''
BOOM 018 - Niš1
20Staša Stamenković''
BOOM 018 - Niš1
21Ljubica Peric''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
22Tamara Ćuković''
La Luna - Kragujevac1
23Ranđelović Maša''
URBAN DANCE STUDIO - Niš1
24Puklin Ema''
Danijela Sagić
BOLERO - Požarevac1
nivo A STREET SHOW Solo ž Juniori
1Elena Miljkovic'Boxing girl'
FIESTA - Kragujevac1
nivo A KLASIČAN BALET Solo ž Juniori
1Marković Nina'Varijacija iz baleta Raymonda'
Ana Tagirova Petrović
Felicita - Kruševac1
2Stanojević Teodora'Varijacija iz baleta Uspavana lepotica, '
Ana Tagirova Petrović
Felicita - Kruševac1
3Jovanović Teodora'Pizzicato Polka'
Ana Tagirova Petrović
Felicita - Kruševac1
4Milanovic Suncica'Bajadera'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
5Sremcevic Andjela'Spanska igra'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
6Mijailovic Marija'Kitri'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
7Djorovic Joana'Kitri'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
nivo A JAZZ Solo ž Juniori
1Tatjana Popić'Someone you loved'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
2Maša Stefanović'Waves'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
3Emilija Subotin'She used to be mine'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
nivo A SHOW PLES Solo ž Juniori
1Ivana Pena'Anxiety'
Aleksandra Belić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
2Staša Ivanović'Tree Rings'
Jelena Bulatović
DANCE FACTORY - Beograd1
nivo A LATINO SHOW Solo ž Juniori
1Samardžić Đurđa'Treat me better'
Lekić Aleksandar
FIESTA - Kragujevac1
2Lena Zornić'Strictly Come Dancing'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac1
3Una Nikolić 'FANTASTIC LATIN'
Jovana Petrović
FIESTA - Kragujevac1
4Ana Vlajović'Sweet girl'
Jovana Petrović
FIESTA - Kragujevac1
nivo A DISKO PLES Duo Juniori
1Tatjana Jovanovic
Marta Nikolic
''
FIESTA - Kragujevac2
2Jana Milovanovic
Teodora Tomasevic
''
FIESTA - Kragujevac2
nivo A KLASIČAN BALET Duo Juniori
1Marković Nina
Marković Sofija
'Valcer Frederic Chopin'
Ana Tagirova Petrović
Felicita - Kruševac2
2Koncatovic Leonora
Sekulic Milica
'Talismen'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac2
nivo A JAZZ Duo Juniori
1Anđela Spasić
Nina Pejin
'Bad guy'
Tamara Stančić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad2
2Milica Strunjaš
Tatjana Popić
'How to save a life'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad2
nivo A LATINO SHOW Duo Juniori
1Ana Vlajović
Samardžić Djurdja
''
Jovana Petrović
FIESTA - Kragujevac2
nivo A DISKO PLES Mala grupa Juniori
1Max dance juniorke''
Marina Radić
Max dance - Bečej7
2Fiestice''
Jelena Alempijevic
FIESTA - Kragujevac6
nivo A KLASIČAN BALET Mala grupa Juniori
1Aplauz'Spanska igra'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac6
nivo A JAZZ Mala grupa Juniori
1Royal Team Jazz'Brides'
Paunovic Bojan
Royal Dance Studio - Indjija6
2PLAY juniors'As you are'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad6
nivo A SHOW PLES Mala grupa Juniori
1PLAY juniors'Lead the pack'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad7
nivo A DANCE FITNES Mala grupa Juniori
1Ritmiko 1'Mala grupa obruc'
Dubravka Ilic , Tamara Vucicevic
Gimnastički Klub RITMIKO - Kragujevac3
nivo A DISKO PLES Velika grupa Juniori
1UDS GIRLS''
Ivana Đordević
URBAN DANCE STUDIO - Niš12
nivo A SHOW PLES Velika grupa Juniori
1PLAY juniors'Making art'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad19
nivo A LATINO SHOW Velika grupa Juniori
1LATIN STARS''
Jovana Petrović
FIESTA - Kragujevac13
nivo A DANCE FITNES Velika grupa Juniori
1FIT TEEN FIESTA''
Jelena Alempijević
FIESTA - Kragujevac14
nivo A DISKO PLES Solo ž Seniori
1Aleksandra Radić''
Marina Radić
Max dance - Bečej1
2Sandra Petkovic''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
3Djurdja Jeremic''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
4Biljana Arsovski''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
5Milica Arsovski''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd1
6Mina Đorđević''
La Luna - Kragujevac1
nivo A JAZZ Solo ž Seniori
1Nina Stojanovic'Roxanne'
Ana Pavlovic
Twenty two dance studio - Beograd1
nivo A LATINO SHOW Solo ž Seniori
1Radulović Tijana'Burn the floor'
Lekić Aleksandar
FIESTA - Kragujevac1
2Biljana Paunović'Latin instinct'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac1
3Gajić Milica'Purple Mistery'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac1
nivo A DISKO PLES Solo m Seniori
1Dalibor Latković'Disco Dance'
Aleksandra Risteski
Alex Flashdance - Sremska Mitrovica1
2Sibin Dzamic ''
Elit Dance Studio - Beograd1
3Nemanja Filipović''
BOOM 018 - Niš1
nivo A STREET SHOW Solo m Seniori
1Nikola Todorović'The Night King'
Nikola Todorović
Artium - Kragujevac1
nivo A DISKO PLES Duo Seniori
1Nikolic Neda
Simovic Kristina
''
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC2
2Ana Stankovic
Lena Rasevic
''
FIESTA - Kragujevac2
3Sandra Petkovic
Ljubica Peric
''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd2
4Milica Arsovski
Biljana Arsovski
''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd2
nivo A JAZZ Duo Seniori
1Jovana Dragojlović
Goran Vidaić
'Perfect Two'
Jovana Dragojlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad2
nivo A LATINO SHOW Duo Seniori
1Janko Petrićević
Biljana Paunović
'50 shades of more latin'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac2
nivo A STANDARD SHOW Duo Seniori
1Janko Petrićević
Biljana Paunović
'Game of Thrones'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac2
nivo A DISKO PLES Mala grupa Seniori
1Max dance seniorke''
Marina Radić
Max dance - Bečej6
2Royal Team Disco'Team Disco'
Ina Baltic
Royal Dance Studio - Indjija6
3Disco Queens''
Anja Arsenijevic
FIESTA - Kragujevac4
nivo A HIP HOP Mala grupa Seniori
1RMP'Hip hop mix'
Teodora Subotin
RMP - Aranđelovac5
nivo A HIGH HEELS Mala grupa Seniori
1Cold-hearted Queens'Fierce'
Ana Ostojic
FIESTA - Kragujevac5
nivo A KLASIČAN BALET Mala grupa Seniori
1Felicita'Valcer sonva'
Ana Tagirova Petrović
Felicita - Kruševac4
nivo A LATINO SHOW Mala grupa Seniori
1Fiesta Royal Team'Black Ilussion'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac3
nivo A DISKO PLES Velika grupa Seniori
1ENERGY TEAM''
Jelena Aleksić i Sanja Blagojević
BOOM 018 - Niš16
nivo A STREET SHOW Velika grupa Seniori
1dolls prvi tim'ANIMAL'
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC18
nivo A SHOW PLES Velika grupa Seniori
1Royal Seniori'Rain is my Friend'
Paunovic Bojan
Royal Dance Studio - Indjija15
2PLAY seniori'Insomnia'
Aleksandra Belić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad11
nivo A LATINO SHOW Velika grupa Seniori
1Fiesta Royal Team'Enigma'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac13
nivo A DANCE FITNES Velika grupa Seniori
1Kangoo jumps team''
Andjela Randjelovic i Jelena Alempijevic
FIESTA - Kragujevac11
2Strong by zumba Dolls team'Level up'
Tijana Savic
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC10
nivo A STREET STAGE Stage
1Disco kids Fiesta'GhostBusters'
Danijela Sagic
FIESTA - Kragujevac26
nivo A DANCE FITNES STAGE Stage
1Fiesta Zumba Team 'Be Strong '
Milica Stanojević, Jelena Alempijević
FIESTA - Kragujevac28
nivo B STREET SHOW Solo ž Mini
1Misic Nina 'Plaza'
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC1
2Anđela Dragosavljević'Mala sirena'
Nikolina Vranješ
Queens - Indjija1
3Lena Sejdin'Bundevica'
Nikolina Vranješ
Queens - Indjija1
nivo B KLASIČAN BALET Solo ž Mini
1Ana Trajkovic'Princeza Ana'
Karolina Marjanovic
BS Maga Magazinović - Užice1
2Magdalena Slovic'Batterflay princess'
Dunja Mahorcic
BS Maga Magazinović - Užice1
3Milovic Nikolina'Secerna vila'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
4Petkovic Olivera'Pahita'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac1
5Pantic Ljubica'Vila darežljivosti'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac1
6Kajic Masa'Medora - Korsar '
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac1
7Anđelka Kovačević''
APLAUZ - Kragujevac1
nivo B SHOW PLES Solo ž Mini
1Marija Gašić'Clown'
Ana Krnjajic
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
2Lenka Rajtarović'Fontana sreće'
Aleksandra Belić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
nivo B LATINO SHOW Solo ž Mini
1Lara Todorović'Rockstar'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac1
2Staša Marković'Olaf dance'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac1
3Lenka Marković'Alice in wonderland'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac1
4Iva Milošević'Bratz'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac1
nivo B SHOW PLES Duo Mini
1Marija Manojlovic
Natalija Kulundzic
'Prve pahulje'
Ana Pavlovic
Twenty two dance studio - Beograd2
nivo B STREET SHOW Mala grupa Mini
1Mini PS Alex Flashdance'Mornari'
Aleksandra Risteski
Alex Flashdance - Sremska Mitrovica5
nivo B KLASIČAN BALET Mala grupa Mini
1SRK Maga Magazinovic'Prolecne princeze'
Karolina Marjanovic
BS Maga Magazinović - Užice5
2Aplauz'Dragulji'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac5
3Aplauz'Zute vile'
Sandra Luković
APLAUZ - Kragujevac5
4Aplauz'Ples ljubavi'
Sandra Luković
APLAUZ - Kragujevac6
nivo B MODERAN/CONTEMPORARY Mala grupa Mini
1Baletski studio Allegro'Moj mali poni'
Simana Petrović
Baletski studio Allegro - Smederevo8
nivo B DISKO PLES Velika grupa Mini
1Disco pcelice 3'Mali shampioni'
Savic Tijana
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC21
nivo B STREET SHOW Velika grupa Mini
1Dolls pcele 2'happy kids from africa'
Simovic Kristina Nikolic Neda
Plesni Klub Dolls - KRAGUJEVAC20
2Queens'Barbike'
Nikolina Vranješ
Queens - Indjija10
3Mini princesses'Baby dance'
Arsenijevic Anja
FIESTA - Kragujevac14
4FIESTA MINI DISCO'Spageti'
Danijela Sagic
FIESTA - Kragujevac14
nivo B KLASIČAN BALET Velika grupa Mini
1Aplauz'Vile sna'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac11
2Aplauz'Vile dijamanata'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac12
3Aplauz'bebi adadjo'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac10
4Aplauz'Zvoncice jutra'
Sandra Luković
APLAUZ - Kragujevac10
nivo B MODERAN/CONTEMPORARY Velika grupa Mini
1Dance studio New Stars'Ritam of the night'
Nevena Stepanovic
New Stars - Petrovac na Mlavi10
nivo B JAZZ Velika grupa Mini
1Baletski studio Arabesk'Macke iz visokog drustva'
Maja Djordjevic
Baletski studio ARABESK - Smederevska Palanka11
nivo B SHOW PLES Velika grupa Mini
1Fiesta balerinice'Lutke'
Danijela Sagic
FIESTA - Kragujevac19
2RMP Aranđelovac'Mix'
Miodrag Mićić
RMP - Aranđelovac12
nivo B KLASIČAN BALET Solo ž Deca
1Vlajić Magdalena''
Ana Tagirova Petrović
Felicita - Kruševac1
2Marinkovic Petra'Dulsineja'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
3Markovic Jovana'Sarena ptica'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
4Jovanovic Hristina'Svanilda varijacija III cin'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac1
5Antic Laura'Vila jorgovana'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
6Milosevic Marija'Kraljicin ples'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac1
7Popovic Minja'Medora'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac1
8Glisic Djurdja'Vila secera'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac1
9Milosavljevic Sofija'Korsar'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac1
10Filipovic Iva'Zizela'
Jovana Vlaskovic
APLAUZ - Kragujevac1
11Vuckovic Sofija'Svanilda'
Jovana Todorovic
APLAUZ - Kragujevac1
nivo B JAZZ Solo ž Deca
1Teodora Anđelković'Black cat'
Bečejski
Free Dance - Zrenjanin1
2Andjela Mihajlovic 'Every time we touch'
Kristina Aleksic
Mystique - Beograd1
3Andjela Pjević'Boss'
Katarina Damjanovic
Mystique - Beograd1
4Ksenija Miladinović'New York'
Ana Krnjajić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
5Dunja Vlaščić'A milion dreams'
Aleksandra Belić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
6Anđela Kostić'Firesparkle'
Jovana Dragijlović
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
nivo B SHOW PLES Solo ž Deca
1Dopuđ Danica'Alouette'
Aleksić Kristina
Mystique - Beograd1
2Lola Babic'Princess Jasmin'
Maja Basic
Twenty two dance studio - Beograd1
3Zoja Vukovic'Little witch'
Maja Basic
Twenty two dance studio - Beograd1
nivo B LATINO SHOW Solo ž Deca
1Elena Avramović'Latin mix'
Miodrag Mićić
RMP - Aranđelovac1
nivo B KLASIČAN BALET Solo m Deca
1Blagojević Novak'Mornar Nole'
Ana Tagirova Petrović
Felicita - Kruševac1
nivo B STREET SHOW Duo Deca
1Sara Perić
Natalija Mirčeta
'Pande'
Aleksandra Risteski
Alex Flashdance - Sremska Mitrovica2
nivo B JAZZ Duo Deca
1Anđela Kostić
Iva Pavlović
'Not that mad world'
Isidora Subić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad2
nivo B LATINO SHOW Duo Deca
1Aleksa Cvijović
Miona Marković
'Latin Kids'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac2
nivo B DISKO PLES Mala grupa Deca
1Biba team ''
Sibin Dzamic
Elit Dance Studio - Beograd8
nivo B STREET SHOW Mala grupa Deca
1Deca 1 PS Alex Flashdance'Indijci'
Aleksandra Risteski
Alex Flashdance - Sremska Mitrovica3
2Little Monsters'Blah blah blah '
Nikola Todorović i Sandra Paunovski
Artium - Kragujevac5
3RMP'Mix'
Miodrag Mićić
RMP - Aranđelovac6
nivo B KLASIČAN BALET Mala grupa Deca
1Baletski studio Arabesk'Valcer cveca'
Maja Djordjevic
Baletski studio ARABESK - Smederevska Palanka8
nivo B MODERAN/CONTEMPORARY Mala grupa Deca
1Baletski studio Allegro'Leptirići'
Simana Petrović
Baletski studio Allegro - Smederevo8
nivo B SHOW PLES Mala grupa Deca
1Twenty two dance studio'Oliver Twist'
Ana Pavlovic
Twenty two dance studio - Beograd7
nivo B DISKO PLES Velika grupa Deca
1Disco Kids''
Rajković Petra
URBAN DANCE STUDIO - Niš12
2Urban kids''
URBAN DANCE STUDIO - Niš14
3BOOM KIDS 2''
Sanja Blagojević i Jelena Aleksić
BOOM 018 - Niš16
nivo B STREET SHOW Velika grupa Deca
1Bolero kids'Happy'
Danijela Sagić
BOLERO - Požarevac11
2Sweet Kids'Azukita'
Sanja Rajčić
Royal - Požarevac12
nivo B KLASIČAN BALET Velika grupa Deca
1Felicita'Valcer br 2 Dmitri Shostakovich'
Katarina Petrović
Felicita - Kruševac12
nivo B MODERAN/CONTEMPORARY Velika grupa Deca
1Baletski studio Allegro'Ples cvetova'
Simana Petrović
Baletski studio Allegro - Smederevo9
nivo B JAZZ Velika grupa Deca
1Mystique team'New girl in town'
Kristina Aleksic
Mystique - Beograd11
nivo B SHOW PLES Velika grupa Deca
1Mystique team'Bojice'
Kristina Aleksic
Mystique - Beograd10
nivo B LATINO SHOW Velika grupa Deca
1Fiesta Royal Team'New Kids of the Latin'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac16
2SWEET HEART'Mix'
Teodora Subotin
RMP - Aranđelovac24
nivo B JAZZ Solo ž Juniori
1Ema Stupavska'Prototype'
Tamara Stančić
PLAY DANCE STUDIO - Novi Sad1
nivo B LATINO SHOW Solo ž Juniori
1Sofija Matijević'Maestro'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac1
2Kristina Ristić'Carioca dance'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac1
nivo B LATINO SHOW Duo Juniori
1Tea Kričak
Mia Talić
'Girlschool'
Miodrag Savić
FIESTA - Kragujevac2
nivo B DISKO PLES Mala grupa Juniori
1Disco Girls''
Rajković Petra
URBAN DANCE STUDIO - Niš7
2Max dance kids''
Marina Radić
Max dance - Bečej5
nivo B STREET SHOW Mala grupa Juniori
1Diva'Wolves'
Sanja Rajčić
Royal - Požarevac6
nivo B MODERAN/CONTEMPORARY Mala grupa Juniori
1Baletski studio Allegro'Rope'
Simana Petrović
Baletski studio Allegro - Smederevo5
nivo B SHOW PLES Mala grupa Juniori
1Twenty two dance studio'Disney villains'
Maja Basic
Twenty two dance studio - Beograd6
nivo B STREET SHOW Velika grupa Juniori
1Queens'Pirati'
Nikolina Vranješ
Queens - Indjija9
2Juniori'Nindže'
Aleksandra Risteski
Alex Flashdance - Sremska Mitrovica11
nivo B SHOW PLES Velika grupa Juniori
1Royal Juniori'Ninjas'
Paunovic Bojan
Royal Dance Studio - Indjija16
nivo B STREET SHOW Mala grupa Seniori
1Seniori'Street dance'
Aleksandra Risteski
Alex Flashdance - Sremska Mitrovica4

Compiled by MasterDance ® MasterSoft