INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL - 24.03.2019 Lazarevac - STARTNA LISTA (Ažurirana : 25.04.2019)


A Hip Hop Solo f Mini kids
1Lana Lazarević''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
2Lana Ajdačić''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
3Nena Mirić''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
4Srna Panić''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
5Đurđa Prole''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
6Tosic Nika''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
7ANIKA STOJANOVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
8JANA DIMISHKOVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
A Disco Show Solo f Mini kids
1Anđelija Ilić'Mermaid solo '
Bojana Ivanović
La Luna - Kragujevac1
A Hip Hop Solo m Mini kids
1Irimescu Andrei''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
2MIHAIL LOZANOSKI''
Studio Break a Leg - Skopje1
A Street Dance Show Solo m Mini kids
1Irimescu Andrei''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
A Hip hop Battle Solo Mini kids
1Jakov Dimitrijević''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
2Đorđe Kovačević''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
3Danica Savic''
Black Squad - Beograd1
A Hip Hop Duo Mini kids
1Tosic Nika
Kitanovic Petra
''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis2
A Hip Hop Group Mini kids
12cool4u''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac7
A Hip Hop Formation Mini kids
1Hippity Hop''
Benjamin Xhaferi
Studio Break a Leg - Skopje10
A Street Dance Show Formation Mini kids
1Malo kraljevstvo'Smurfs'
Sandra Đurđević
Plesni klub Kolus - Lazarevac16
A Hip Hop Solo f Children
1Burulea Rafaela''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
2Irimescu Andrada''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
3Ciulu Ioana''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
4MILA ANCHEVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
5Maša Perišić''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
6Nina Savković''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
7Mia Mirić''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
8Mila Petrović''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
9Tatjana Petrović''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
10MILA MITROVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
11Jovanovic Dora''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
12Nikolic Mia''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
13Spasic Eta''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
14Haraup Ameli''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
15Dinulovic Jana''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
16Mitic Minja''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
17Vranjanac Milica''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
18Zivic Iva ''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
19Bojana Petrović''
Medžik - Bajmok1
20Veljkovic Petra''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
21ANA ANDONOSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
22MARTA LAKINSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
23JOVANA RADICHEVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
24SOFIJA MUKAETOVA''
Studio Break a Leg - Skopje1
25JANA MANGAROVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
26GALENA ROMEVSKI''
Studio Break a Leg - Skopje1
27KALINA MINOSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
28Nevena Tasic''
Black Squad - Beograd1
29Nadja Mitic''
Tanja Mladenovic
PK Step by step - Leskovac1
30Anja Stojiljkovic''
Tanja Mladenovic
PK Step by step - Leskovac1
31Maša Miljković''
Bojan Đerić
Studio Lot Lorijen - Užice1
A Street Dance Show Solo f Children
1Irimescu Andrada''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
2Burulea Rafaela''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
3Ciulu Ioana''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
4Andjela Mladenovic''
Andjela Mladenovic
Black Squad - Beograd1
5Neda Blagojevic''
Neda Blagojevic
Black Squad - Beograd1
A Acrobatic Dance Solo f Children
1Biscu Alexia''
Alina Udrea
Freaks Dance Company - Craiova1
A MTV Dance Solo f Children
1Gabriela Koleva'Bootylicious'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
A Hip hop Battle Solo Children
1Irimescu Andrada''
Freaks Dance Company - Craiova1
2Mila Petrović''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
3Masa Manic''
Black Squad - Beograd1
4Burulea Rafaela''
Freaks Dance Company - Craiova1
5Ciulu Ioana''
Freaks Dance Company - Craiova1
6Lenka Laptosevic''
Black Squad - Beograd1
7Sara Stojanovic''
Black Squad - Beograd1
8Nevena Tasic''
Black Squad - Beograd1
A Hip Hop Duo Children
1Maša Perišić
Nina Savković
''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac2
2Mitic Minja
Vranjanac Milica
''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis2
3Mojasevic Ana
Dinulovic Jana
''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis2
4Nikolic Mia
Jovanovic Dora
''
Stojanovic Mina
Extreme Dance Studio - Nis2
5Spasic Eta
Haraup Ami
''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis2
6Zivic Iva
Milanovic Milica
''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis2
7Milica Kosanović
Milena Radulović
''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
Medžik - Bajmok2
8Kristina Ivanković
Luna Radulović
''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
Medžik - Bajmok2
9Staša Popović
Sofija Milovanović
''
Bojan Đerić
Studio Lot Lorijen - Užice2
A Hip Hop Group Children
1ROOKIES''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac7
2Medžik kids''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
Medžik - Bajmok7
3Domino Squad''
Tanja Mladenovic
PK Step by step - Leskovac3
4Powerpuff'Powerpuff'
Bojan Đerić
Studio Lot Lorijen - Užice3
A Street Dance Show Group Children
1Mini Freaks''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova5
2Elite kids'ELITE KIDS'
Katarina Todorovic
Black Squad - Beograd5
3Black Squad'BLACK FORCE'
Aleksanda Alijevic
Black Squad - Beograd6
A Disco Show Group Children
1Lana'Dance'
Svetlana Subotić
Plesni klub Lana - Novi Banovci4
A Show Dance Group Children
1Baby Freaks''
Boruzescu Patricia
Freaks Dance Company - Craiova6
A Hip Hop Formation Children
1Extreme Kids''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis19
2BELIEVE IT''
Benjamin Xhaferi
Studio Break a Leg - Skopje17
3Klinci''
Bojan Đerić
Studio Lot Lorijen - Užice10
A Street Dance Show Formation Children
1SWEET KIDS''
Milutinović Ivana i Gajski Lena
DREAM TEAM UDC - Jagodina12
A Hip Hop Solo f Juniors
1Mina Rajić''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
2Teodra Janković''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
3Tijana Savković''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
4Staša Stojanović''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
5Tijana Vasiljević''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
6Zorica Mišković''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
7ANDREA STANCEVSKI''
Studio Break a Leg - Skopje1
8Milovanovic Andjela''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
9Stojanovic Emilija''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
10Stojiljkovic Marina''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
11Jovanovic Simona''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
12Karamijalkovic Iva''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
13Matić Tijana''
DC Team - Paraćin1
14Pejaković Sofija''
Gemma - Banja Luka1
15Šućura Ena''
Gemma - Banja Luka1
16Školnik Milica''
Gemma - Banja Luka1
17Marjanac Milica''
Gemma - Banja Luka1
18Mihajlović Lara''
Gemma - Banja Luka1
19ISIDORA ANDREEVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
20TAMARA GACEVA''
Studio Break a Leg - Skopje1
21MIHAELA MILIKJ''
Studio Break a Leg - Skopje1
22JELOPI SEDEU NISHEVIKJ''
Studio Break a Leg - Skopje1
23MIA RISTESKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
24MILA NEDELKOVA''
Studio Break a Leg - Skopje1
25LORA MARKU''
Studio Break a Leg - Skopje1
26HRISTINA KRSTEVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
27BOJANA NIKOLIKJ''
Studio Break a Leg - Skopje1
28Sara Markovic'Black Squad'
Sara Markovic
Black Squad - Beograd1
29EVA TROSHANSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
30MELISA POPOVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
31VASILIJA KOKINOVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
32KONSTANTINA VELANOVA''
Studio Break a Leg - Skopje1
33Anastasija Stankovic''
Black Squad - Beograd1
34Jelena Stanojčić''
Bojan Đerić
Studio Lot Lorijen - Užice1
35Savić Maša''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
36Rašić Milica''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
37Ilić Talia''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
38Radosavljević Jana''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
39Jovanović Iva''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
40Radosavljević Anastasija''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
41Dragana Karan''
Black Squad - Beograd1
A Disco Dance Solo f Juniors
1Milica Vučićević''
Banković Bojana
Dynamic - Kragujevac1
2Mina Todorovic''
Banković Bojana
Dynamic - Kragujevac1
3Tamara Ćuković''
Nevena Petrović
La Luna - Kragujevac1
A Street Dance Show Solo f Juniors
1Tamara Radovanović'Wonder women'
Banković Bojana
Dynamic - Kragujevac1
2Nikolina Marinkovic''
Nikolina Marinkovic
Black Squad - Beograd1
3Jovana Nenadovic''
Jovana Nenadovic
Black Squad - Beograd1
4Anja Jankovic''
Black Squad - Beograd1
5Djurdja Jovic''
Black Squad - Beograd1
6Anica Gligorijević'Fire '
Bojan Đerić
Studio Lot Lorijen - Užice1
7Sara Markovic''
Black Squad - Beograd1
A Show Dance Solo f Juniors
1Paris Kirilova'Legend of Bulgaria'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Anđela Petrović'Čarli Čaplin'
Vojin Milanović
PK Step by step - Leskovac1
3Ivona Mitrović'Dancing Doll'
Vojin Milanović
PK Step by step - Leskovac1
4Anika Krstić'The story of a dancer'
Vojin Milanović
PK Step by step - Leskovac1
A Modern Ballet Solo f Juniors
1Paris Kirilova'The Shindlers list'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
A Bollywood Solo f Juniors
1Paris Kirilova'Indian cobra'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
A National Folkloric Dance Solo f Juniors
1Lyubomira Shtereva'Kapitoshka'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
A Musical Solo f Juniors
1Paris Kirilova'One night'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
A MTV Dance Solo f Juniors
1Dzhordzhiya Raya Vlahova'Rhythm of the dance'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
A Open Category Solo f Juniors
1Dzhordzhiya Raya Vlahova'The pulse of the time'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
A Hip Hop Solo m Juniors
1Milanović Lazar''
DC Team - Paraćin1
2JOVAN DIMCEVSKI''
Studio Break a Leg - Skopje1
3Bunica Mario''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
A Street Dance Show Solo m Juniors
1Bunica Mario''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
A Hip hop Battle Solo Juniors
1ISIDORA ANDREEVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
2TAMARA GACEVA''
Studio Break a Leg - Skopje1
3MIHAELA MILIKJ''
Studio Break a Leg - Skopje1
4MIA RISTESKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
5JOVAN DIMCEVSKI''
Studio Break a Leg - Skopje1
6ANDREA STANCEVSKI''
Studio Break a Leg - Skopje1
7BOJANA NIKOLIKJ''
Studio Break a Leg - Skopje1
8Neda Blagojevic''
Black Squad - Beograd1
9Anja Jankovic''
Black Squad - Beograd1
10Bunica Mario''
Freaks Dance Company - Craiova1
11Savić Maša''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
12Ilić Talia''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
13Jovanović Iva''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
14Radosavljević Anastasija''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
15Nikolina Marinkovic''
Black Squad - Beograd1
A Hip Hop Duo Juniors
1Mina Rajić
Anastasija Blagojević
''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac2
2Tijana Savković
Lena Koponja
''
Sandra Đurđević
Plesni klub Kolus - Lazarevac2
3Šućura Ena
Pejaković Sofija
''
Gemma - Banja Luka2
A Show Dance Duo Juniors
1Paris Kirilova
Antoana Stefanova
'The Gladiators'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad2
A Acrobatic Dance Duo Juniors
1Paris Kirilova
Antoana Stefanova
'Adventures in Savanna'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad2
A Hip Hop Group Juniors
1FEARLESS''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac7
2K Unit'K Unit '
Bojan Djeric
Studio Lot Lorijen - Užice7
A Disco Show Group Juniors
1Lana'Cry'
Svetlana Subotić
Plesni klub Lana - Novi Banovci5
2DISCO KIDS''
Bojana Ivanović
La Luna - Kragujevac7
A Latin Show Group Juniors
1MDC Galaxico'Samba Do Brasil'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad6
A Show Dance Group Juniors
1MDC Galaxico'Material Girl'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad3
A National Folkloric Dance Group Juniors
1MDC Galaxico'Uzbek dance'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad3
A MTV Dance Group Juniors
1MDC Galaxico'Burn it up'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad5
A Open Category Group Juniors
1MDC Galaxico'Never give up'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad6
A Hip Hop Formation Juniors
1THE BAD GUYS''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac18
2Extreme Team''
Aleksandra Nikolic i Mina Stojanovic
Extreme Dance Studio - Nis20
3COUNT IT UP''
Benjamin Xhaferi
Studio Break a Leg - Skopje16
4THE GANG''
Benjamin Xhaferi & Elena Cvetanovska
Studio Break a Leg - Skopje24
5Black Squad'RED FORCE'
Marija Davitkov
Black Squad - Beograd16
A Disco Dance Formation Juniors
1DAZZLE''
Bojana Ivanović, Nevena Petrović
La Luna - Kragujevac10
A Street Dance Show Formation Juniors
1Black Squad'GOLD FORCE'
Aleksandar Janic
Black Squad - Beograd13
A Show Dance Formation Juniors
1Step by Stepy'Pleme'
Vojin Milanović
PK Step by step - Leskovac12
A Modern Ballet Formation Juniors
1Studio m Valjevo'Sanjarenje u zimskom danu'
Jelena Milutinović
Studio M - Valjevo12
A Hip Hop Solo f Adults
1Sazdanović Miljana''
La Luna - Jagodina1
2Tanasie Catalina''
Patricia Papura
Freaks Dance Company - Craiova1
3Vladu Cosmina''
Patricia Papura
Freaks Dance Company - Craiova1
4Pirvanescu Giulia''
Patricia Papura
Freaks Dance Company - Craiova1
5Crivineanu Antonia''
Patricia Papura
Freaks Dance Company - Craiova1
6Ilina Giulia''
Patricia Papura
Freaks Dance Company - Craiova1
7Balosin Teodora''
Patricia Papura
Freaks Dance Company - Craiova1
8Kristina Ivanković''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
9IVANA STOJANOVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
10ANA STEVKOVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
11STEFI ARDZELIEVA''
Studio Break a Leg - Skopje1
12MARIJA VUKADINOVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
13Anđela Sika''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
14Stojanovic Mina''
Extreme Dance Studio - Nis1
15Iva Matejić''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
16Valentina Keresteš''
Medžik - Bajmok1
17Kamenko Ana''
Gemma - Banja Luka1
18Gudalo Anastasija''
Gemma - Banja Luka1
19Koprena Valentina''
Gemma - Banja Luka1
20Ručnov Milica''
Gemma - Banja Luka1
21Vukelić Ivana''
Gemma - Banja Luka1
22SIMONA SPIRKOSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
23IVA IVANOVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
24Živković Andrijana''
Boom 018 - Niš1
25Puchiu Andreea''
Puchiu Andreea
Freaks Dance Company - Craiova1
26Boruzescu Patricia''
Boruzescu Patricia
Freaks Dance Company - Craiova1
27Stefan Mihaela''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
28Bogdan Ana''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
29Katarina Trickovic''
PK Step by step - Leskovac1
30Mihaela Andjelkovic''
PK Step by step - Leskovac1
31Micia Jokić''
Bojan Đerić
Studio Lot Lorijen - Užice1
32Milošević Tijana''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
A Disco Dance Solo f Adults
1Mina Đorđević''
Bojana Ivanović
La Luna - Kragujevac1
A Street Dance Show Solo f Adults
1Giulia Pirvanescu''
Giulia Pirvanescu
Freaks Dance Company - Craiova1
A Hip Hop Solo m Adults
1Vilcea Bogdan''
Vilcea Bogdan
Casa de Cultura a Studentilor - Craiova1
2Dalibor Ivanković''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
3Romanić Aco''
Gemma - Banja Luka1
4Oljača Aleksa''
Gemma - Banja Luka1
5BANE TODOROVSKI''
Studio Break a Leg - Skopje1
6BENJAMIN XHAFERI''
Studio Break a Leg - Skopje1
7Sorin Gogosoiu''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
8Nikola Bogdanovic''
PK Step by step - Leskovac1
9Vuk Ćitić''
Bojan Đerić
Studio Lot Lorijen - Užice1
A Street Dance Show Solo m Adults
1Sechel Ionut''
Sechel Ionut
Freaks Dance Company - Craiova1
A Modern and Contemporary Dance Solo m Adults
1Mihailo Kocic'Dissapeared'
Mihailo Kocic
Black Squad - Beograd1
2Sechel Ionut''
Sechel Ionut
Freaks Dance Company - Craiova1
A Hip hop Battle Solo Adults
1Tanasie Catalina''
Freaks Dance Company - Craiova1
2Ilina Giulia''
Freaks Dance Company - Craiova1
3Balosin Teodora''
Freaks Dance Company - Craiova1
4Pirvanescu Giulia''
Freaks Dance Company - Craiova1
5Crivineanu Antonia''
Freaks Dance Company - Craiova1
6Vladu Cosmina''
Freaks Dance Company - Craiova1
7Kristina Ivanković''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
8BENJAMIN XHAFERI''
Studio Break a Leg - Skopje1
9BANE TODOROVSKI''
Studio Break a Leg - Skopje1
10ANA STEVKOVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
11IVA IVANOVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
12IVANA STOJANOVSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
13STEFI ARDZELIEVA''
Studio Break a Leg - Skopje1
14SIMONA SPIRKOSKA''
Studio Break a Leg - Skopje1
15Vilcea Bogdan''
Freaks Dance Company - Craiova1
16Sazdanović Miljana''
La Luna - Jagodina1
17Tozić Milan''
La Luna - Jagodina1
18Milošević Tijana''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
A Hip Hop Duo Adults
1Marija Živković
Ema Đorđević
''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac2
2Kristina Ivanković
Anđela Sika
''
Sandra Đurđević
Plesni klub Kolus - Lazarevac2
3Dalibor Ivanković
Vanja Milić
''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac2
4Valentina Keresteš
Viktoria Mihaljević
''
Medžik - Bajmok2
5Romanić Aco
Oljača Aleksa
''
Gemma - Banja Luka2
6Kamenko Ana
Gudalo Anastasija
''
Gemma - Banja Luka2
7Sazdanović Miljana
Repanović Ognjen
''
La Luna - Jagodina2
A Street Dance Show Duo Adults
1ELENA CVETANOVSKA
BENJAMIN XHAFERI
'A STAR WARS STORY'
Benjamin Xhaferi & Elena Cvetanovska
Studio Break a Leg - Skopje2
2Vladu Cosmina
Balosin Teodora
''
Vladu Cosmina
Freaks Dance Company - Craiova2
3Ana Marjanovic
Mihaela Andjelkovic
'High school girls'
Tanja Mladenovic & Mihaela Andjelkovic
PK Step by step - Leskovac2
4Milica Jokić
Anica Gligorijević
'BOOM'
Bojan Đerić
Studio Lot Lorijen - Užice2
A Bachata Duo Adults
1Vuk Ćitić
Nina Mumalo
''
Bojan Đerić
Studio Lot Lorijen - Užice2
A Modern and Contemporary Dance Duo Adults
1Ilina Giulia
Sechel Ionut
''
Ilina Giulia
Freaks Dance Company - Craiova2
A Hip Hop Group Adults
1the powerpuff girls''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac6
2Medžik'Fantastic 4'
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
Medžik - Bajmok4
3G-UNIT''
Aco Romanić
Gemma - Banja Luka7
4Black Squad'TNT FORCE'
Aleksandar Alijevic
Black Squad - Beograd7
A Street Dance Show Group Adults
1Freaks Juniors''
Patricia Papura
Freaks Dance Company - Craiova6
2Black Squad'Last Minute Squad'
Katarina Todorovic
Black Squad - Beograd6
3Black Squad'YELLOW FORCE'
Aleksandar Janic
Black Squad - Beograd7
4Pirates'Pirates'
Bojan Đerić
Studio Lot Lorijen - Užice5
A Show Dance Group Adults
1Freaks CCS''
Vilcea Bogdan
Casa de Cultura a Studentilor - Craiova4
A Modern Ballet Group Adults
1Studio m Valjevo'Led'
Jelena Milutinović
Studio M - Valjevo5
A MTV Dance Group Adults
1Madness'Madness'
Ivana Ina Đorđević
Beogradski Igrački Centar - Beograd4
A Hip Hop Formation Adults
1from a to z''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac12
2GOOD STUFF''
Benjamin Xhaferi & Elena Cvetanovska
Studio Break a Leg - Skopje15
3Black Squad'ELITE FORCE'
Aleksandar Alijevic & Katarina Todorovic
Black Squad - Beograd17
4Freaks Crew''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova8
A Show Dance Formation Adults
1Freaks Juniors''
Pirvanescu Giulia
Freaks Dance Company - Craiova8
A Modern and Contemporary Dance Formation Adults
1Freaks Nation''
Tanasie Catalina
Freaks Dance Company - Craiova17
A Character-Ethnic-Folk Formation Adults
1ISKON'Vrtlog'
Dalibor Milovančević
KUD DIMITRIJE TUCOVIĆ - Lazarevac14
A Production # #
1Freaks Nation''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova31
2DREAMTEAM 4EVER'Veliki odmor'
Branimir Đuričić i Ivana Milutinović
DREAM TEAM UDC - Jagodina93
A Small production # #
1Medžik production''
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
Medžik - Bajmok11
B Hip Hop Solo f Mini kids
1Mariya Boycheva''
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
2Zivkovic Natalija''
Aleksandra Nikolic
Extreme Dance Studio - Nis1
B Acrobatic Dance Solo f Mini kids
1Mariya Boycheva'Fuego'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
B MTV Dance Solo f Mini kids
1Mariya Boycheva'Think about us'
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
B Open Category Duo Mini kids
1Mariya Boycheva
Gabriela Todorova
'The little ladybugs'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo2
B Classical Ballet Formation Mini kids
1mini srne 2'Sajam cveća'
Sandra Voloder
Centar za umetnicku igru Srna - Lazarevac19
B Modern Ballet Formation Mini kids
1mini srne 1'Deca su ukras sveta'
Sandra Voloder
Centar za umetnicku igru Srna - Lazarevac16
B Open Category Formation Mini kids
1Mini srne'Its my birthday'
Sandra Voloder ,Andjelika Jovanovic
Centar za umetnicku igru Srna - Lazarevac10
B Hip Hop Solo f Children
1Bojin Sonya''
Vilcea Bogdan
Freaks Dance Company - Craiova1
2Sofija Stojanović''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
3Natalija Trampa''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
4Milica Arsenijević''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
5Mićić Lena''
La Luna - Jagodina1
6Mijušković Teodora''
La Luna - Jagodina1
7Radosavljević Helena''
La Luna - Jagodina1
8Jovanović Sofija''
La Luna - Jagodina1
9Ilić Anđelina''
La Luna - Jagodina1
10Radosavljević Lara''
La Luna - Jagodina1
11Zhaklin Zlateva''
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
12Rozalina Mihaylova''
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
13Jovana Dulić''
Medžik - Bajmok1
14Maša Đaković''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
15Lara Matić''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
16Milenković Lejla''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
17Đurković Lena''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
18Stanković Magdalena''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
19Stevanović Nada''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
20Stanković Laura''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
21Ginić Emilija''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
22Miodragović Sonja''
DREAM TEAM UDC - Jagodina1
B Street Dance Show Solo f Children
1Bojin Sonya''
Vilcea Bogdan
Freaks Dance Company - Craiova1
B Latin Show Solo f Children
1Zhaklin Zlateva'Latin rhythms'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B National Folkloric Dance Solo f Children
1Zhaklin Zlateva'Karobochka'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B Musical Solo f Children
1Zhaklin Zlateva'Alice in Wonderland'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B MTV Dance Solo f Children
1Rozalina Mihaylova'Dont Cha'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
B Hip Hop Solo m Children
1Mateja Lazarević''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
2Lazar Pijevac''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
3Dušan Backović''
Bojan Đerić
Studio Lot Lorijen - Užice1
B Hip hop Battle Solo Children
1Bojin Sonya''
Freaks Dance Company - Craiova1
B Hip Hop Duo Children
1Lazar Pijevac
Lara Matić
''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac2
2Anja Lazarević
Lana Gordić
''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac2
3Milica Arsenijević
Natalija Trampa
''
Plesni klub Kolus - Lazarevac2
4Aleksandra Vujić
Mia Mirić
''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac2
5Mijušković Teodora
Radosavljević Helena
''
La Luna - Jagodina2
6Anja Jevtić
Dunja Drinčević
''
Plesni klub Kolus - Lazarevac2
7Jovanović Sofija
Vesić Jelena
''
La Luna - Jagodina2
B Hip Hop Group Children
1Extreme crew''
Stojanovic Mina
Extreme Dance Studio - Nis6
B Hip Hop Formation Children
1KIDZ ZONE''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac10
2Made For Now''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac16
3LITTLE BEASTS''
Sazdanović Miljana
La Luna - Jagodina16
4Medžik kids'Boom'
Stojan Maravić i Beata Cindel Zubelić
Medžik - Bajmok20
5Black Squad'SILVER FORCE'
Marija Davitkov
Black Squad - Beograd17
B Hip Hop Solo f Juniors
1Liciu Elena''
Sorin Gogosoiu
Freaks Dance Company - Craiova1
B Show Dance Solo f Juniors
1Gabriela Naneva'Orisia'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B Acrobatic Dance Solo f Juniors
1Antoana Stefanova'Flashdance'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B Classical Ballet Solo f Juniors
1Lyubomira Shtereva'Nocturne'
Zlatomir Kolev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
B Modern Ballet Solo f Juniors
1Antoana Stefanova'Feelings'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Tijana Beljic'Blue Love'
Sandra Voloder
Centar za umetnicku igru Srna - Lazarevac1
B Modern and Contemporary Dance Solo f Juniors
1Lyubomira Shtereva'I found of love'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
2Kaja Ivankovic'The fault in our stars'
Irena Milovic
Centar za umetnicku igru Srna - Lazarevac1
B Character-Ethnic-Folk Solo f Juniors
1Antoana Stefanova'Rhythm of Thaiti'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B Musical Solo f Juniors
1Lyubomira Shtereva'Burlesque'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
B MTV Dance Solo f Juniors
1Antoana Stefanova'Focus'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B Open Category Solo f Juniors
1Antoana Stefanova'Untouched strings'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
B Jazz Dance/Lyrical Duo Juniors
1Gergana Konsulova
Gabriela Naneva
'Black and Gold'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad2
B Character-Ethnic-Folk Duo Juniors
1Gergana Konsulova
Gabriela Naneva
'Spanish flame'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad2
B Hip Hop Group Juniors
1Medžik juniors''
Beata, Valentina, Karolina
Medžik - Bajmok5
B Street Dance Show Group Juniors
1Black Squad'BLUE FORCE'
Aleksandar Janic
Black Squad - Beograd5
B Show Dance Group Juniors
1Freaks Kids''
Puchiu Andreea
Freaks Dance Company - Craiova5
B Jazz Dance/Lyrical Group Juniors
1seven' Thanks to you'
Sandra Voloder
Centar za umetnicku igru Srna - Lazarevac7
B Hip Hop Formation Juniors
1FRESH CREW''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac9
2CAN T BE STOPPED''
Marija Živković
Plesni klub Kolus - Lazarevac12
3The Force''
Jovana Milenkovic
Extreme Dance Studio - Nis10
B Street Dance Show Solo f Adults
1Anastasija Marković'TV reporter'
Banković Bojana
Dynamic - Kragujevac1
B Hip hop Battle Solo Adults
1Bogdan Ana''
Freaks Dance Company - Craiova1
2Stefan Mihaela''
Freaks Dance Company - Craiova1
B Hip Hop Group Adults
1THE SIGN''
Petar Miladinović
DREAM TEAM UDC - Jagodina7
B Production # #
1DC Team'Aladin i čarobna lampa'
Željko Ilić
DC Team - Paraćin61
B Small production # #
1Kids teens'Happy now'
Sofija Patkovic
Teens KUD Durmitor - Kula12
2Teens'Follow the leader'
Sofija Patkovic
Teens KUD Durmitor - Kula11
C Hip Hop Solo f Mini kids
1Gabriela Todorova''
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
C MTV Dance Solo f Mini kids
1Gabriela Todorova'7 rings'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
C Classical Ballet Formation Mini kids
1BALERINICE''
Dušica Brkić
La Luna - Kragujevac8
C Hip Hop Solo f Children
1Vanja Šindik''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
2Milica Jačmenica''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
3Teodora Đorđević''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
4Jovanović Iva''
La Luna - Jagodina1
5Petrović Đurđina ''
La Luna - Jagodina1
6Raya Zheleva''
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
7Magdalena Đorđević''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
8Jana Lazarević''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
9Kalina Lekić''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
10Lana Živković''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
11Nađa Lučić''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
12Iva Pavlović''
Plesni klub Kolus - Lazarevac1
C Modern Ballet Solo f Children
1Rozalina Mihaylova'My soul'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
C Musical Solo f Children
1Raya Zheleva'Princess Anastasia'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
C MTV Dance Solo f Children
1Raya Zheleva'Focus'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
C Open Category Solo f Children
1Raya Zheleva'My dreams'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
C National Folkloric Dance Duo Children
1Rozalina Mihaylova
Gabriela Koleva
'Matrioshki'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo2
C Classical Ballet Group Children
1DC Milenium Dance Art'Autumn waltz'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo4
C Character-Ethnic-Folk Group Children
1DC Milenium Dance Art'Krakowiak'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo6
C National Folkloric Dance Group Children
1DC Milenium Dance Art'Tarantella'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo6
C Open Category Group Children
1DC Milenium Dance Art'Cotton girls'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo7
C Hip Hop Formation Children
1One time coming''
Kristina Ivanković
Plesni klub Kolus - Lazarevac17
2MAGIC KIDS''
Anđela Radovanović
DREAM TEAM UDC - Jagodina11
C Character-Ethnic-Folk Formation Children
1DC Milenium Dance Art'Kapitoshka'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo8
C National Folkloric Dance Formation Children
1DC Milenium Dance Art'Russian horovod'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo8
C Open Category Formation Children
1DC Milenium Dance Art'White flowers'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo8
C Latin Show Solo f Juniors
1Dzhordzhiya Raya Vlahova'Latino star'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
C Show Dance Solo f Juniors
1Gergana Konsulova'Pozovi menya'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Lyubomira Shtereva'Day drift'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
C Jazz Dance/Lyrical Solo f Juniors
1Gergana Konsulova'Make it rain'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
C Classical Ballet Solo f Juniors
1Dzhordzhiya Raya Vlahova'Variation shadow of Bayadere'
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
C Modern Ballet Solo f Juniors
1Dzhordzhiya Raya Vlahova'Black and Gold'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
C Modern and Contemporary Dance Solo f Juniors
1Gergana Konsulova'Emotions'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
C Character-Ethnic-Folk Solo f Juniors
1Gergana Konsulova'Beriozka'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
C National Folkloric Dance Solo f Juniors
1Dzhordzhiya Raya Vlahova'Chinese Nutcracker variation'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
C Musical Solo f Juniors
1Dzhordzhiya Raya Vlahova'The Mask'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
C MTV Dance Solo f Juniors
1Gergana Konsulova'Say it right'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Lyubomira Shtereva'The rhythm'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
C Open Category Solo f Juniors
1Gergana Konsulova'Kukushka'
Tihomir Mitev
MDC Galaxico - Dimitrovgrad1
2Lyubomira Shtereva'Born a star'
Tihomir Mitev
DC Milenium Dance Art - Haskovo1
C Production # #
1Lana'Twist dance'
Svetlana Subotić
Plesni klub Lana - Novi Banovci26

Compiled by MasterDance ® MasterSoft