KVALIFIJACIONI TURNIR Sarajevo - 23.02.2019 - STARTNA LISTA (Ažurirana : 25.04.2019)


KV TURNIR D1 ST Par Juvenile 1
1Trapara Andrija
Čelebić Dina
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Jerković Omar
Lisica Luna
''
SHADOWS - Zenica2
3Adilović Adis
Kapković Sara
''
SHADOWS - Zenica2
4Husić Faruk
Suljagić Ema
''
SANDOVAL - Tuzla2
KV TURNIR D3 ST Par Juvenile 1
1Abduzaimović Amar
Ajna Resić
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Hodžić Faris
Tufekčić Hena
''
SHADOWS - Zenica2
KV TURNIR D1 LA Par Juvenile 1
1Andrija Trapara
Dina Čelebić
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Jerković Omar
Lisica Luna
''
SHADOWS - Zenica2
3Adilović Adis
Kapković Sara
''
SHADOWS - Zenica2
4Husić Faruk
Suljagić Ema
''
SANDOVAL - Tuzla2
KV TURNIR D3 LA Par Juvenile 1
1Amar Abduzaimović
Ajna Resić
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Hodžić Faris
Tufekčić Hena
''
SHADOWS - Zenica2
KV TURNIR D1 ST Par Juvenile 2
1Gutić Bekir
Idrizović Ilma
''
SANDOVAL - Tuzla2
KV TURNIR C ST Par Juvenile 2
1Jahić Eman
Kovačević Hanna
''
SANDOVAL - Tuzla2
2Čikarić Amer
Duman Sarah
''
SANDOVAL - Tuzla2
KV TURNIR D1 LA Par Juvenile 2
1Gutić Bekir
Idrizović Ilma
''
SANDOVAL - Tuzla2
KV TURNIR C LA Par Juvenile 2
1Jahić Eman
Kovačević Hanna
''
SANDOVAL - Tuzla2
2Čikarić Amer
Duman Sarah
''
SANDOVAL - Tuzla2
KV TURNIR D1 ST Par Junior 1
1Spahić Bekir
Hasanica Džena
''
SHADOWS - Zenica2
2Zejd Fazlić
Amina Hamzić
''
ASTORIJA - Sarajevo2
3Velid Moćević
Esma Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo2
4Zilić Tarik
Ademović Ena
''
SANDOVAL - Tuzla2
5Lugić Faruk
Sefić Ajša
''
ASTORIJA - Sarajevo2
KV TURNIR C ST Par Junior 1
1Marko Ćurić
Mela Resić
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Bajramović Kenan
Mlinarić Taiša
''
SHADOWS - Zenica2
3Hasanica Dženis
Agić Ena
''
SHADOWS - Zenica2
4Karlo Ostružnjak
Karla Ivaštinović
''
SPK PETRINIA - Petrinja2
5Jan Hanić
Paula Mladić
''
SPK PETRINIA - Petrinja2
6Matija Baljak
Klara Autischer
''
SPK PETRINIA - Petrinja2
KV TURNIR D1 LA Par Junior 1
1Spahić Bekir
Hasanica Džena
''
SHADOWS - Zenica2
2Zejd Fazlić
Amina Hamzić
''
ASTORIJA - Sarajevo2
3Velid Moćević
Esma Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo2
4Lugić Faruk
Sefić Ajša
''
ASTORIJA - Sarajevo2
KV TURNIR D3 LA Par Junior 1
1Zilić Tarik
Ademović Ena
''
SANDOVAL - Tuzla2
KV TURNIR C LA Par Junior 1
1Marko Ćurić
Mela Resić
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Bajramović Kenan
Mlinarić Taiša
''
SHADOWS - Zenica2
3Hasanica Dženis
Agić Ena
''
SHADOWS - Zenica2
4Karlo Ostružnjak
Karla Ivaštinović
''
SPK PETRINIA - Petrinja2
5Jan Hanić
Paula Mladić
''
SPK PETRINIA - Petrinja2
6Matija Baljak
Klara Autischer
''
SPK PETRINIA - Petrinja2
KV TURNIR B LA Par Junior 1
1Taljanović Anes
Solo Lamiya
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Jašarević Amar
Hadžiahmetović Lamiya
''
ASTORIJA - Sarajevo2
KV TURNIR D3 ST Par Junior 2
1Benjamin Malićbegović
Marija Andrić
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Tarik Sorguč
Lana Dursum
''
ASTORIJA - Sarajevo2
KV TURNIR C ST Par Junior 2
1Abaz Babić
Džana Mehmedović
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Noa Hanić
Mia Savić
''
SPK PETRINIA - Petrinja2
3Šimić Andreo
Sejdin Danija
''
SANDOVAL - Tuzla2
KV TURNIR D3 LA Par Junior 2
1Benjamin Malićbegović
Marija Andrić
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Tarik Sorguč
Lana Dursum
''
ASTORIJA - Sarajevo2
KV TURNIR C LA Par Junior 2
1Noa Hanić
Mia Savić
''
SPK PETRINIA - Petrinja2
2Šimić Andreo
Sejdin Danija
''
SANDOVAL - Tuzla2
KV TURNIR B LA Par Junior 2
1Abaz Babić
Džana Mehmedović
''
ASTORIJA - Sarajevo2
KV TURNIR D3 ST Par Youth
1Kristian Silić
Iva Dajak
''
Plesni klub Lambada - Split2
KV TURNIR C ST Par Youth
1Mahmutović Fedja
Krajnović Ema
''
SHADOWS - Zenica2
2Vanja Turić
Luciana Galić
''
Plesni klub Lambada - Split2
KV TURNIR B ST Par Youth
1Lovro Peraković
Lea Stanić
''
SPK PETRINIA - Petrinja2
KV TURNIR D3 LA Par Youth
1Kristian Silić
Iva Dajak
''
Plesni klub Lambada - Split2
KV TURNIR C LA Par Youth
1Mahmutović Fedja
Krajnović Ema
''
SHADOWS - Zenica2
2Vanja Turić
Luciana Galić
''
Plesni klub Lambada - Split2
3Miljević Marko
Kandić Julija
''
RITAM - Srbac2
KV TURNIR B LA Par Youth
1Omerdić Almin
Ramadan Iman
''
SHADOWS - Zenica2
2Lovro Peraković
Lea Stanić
''
SPK PETRINIA - Petrinja2
KV TURNIR A ST Par Adult
1Savanović Svetislav
Kandić Milica
''
RITAM - Srbac2
KV TURNIR C ST Par Senior 2
1Stanko Kalajdžić
Tatjana Šečić
''
HARMONY - Zagreb2
KV TURNIR C LA Par Senior 2
1Stanko Kalajdžić
Tatjana Šečić
''
HARMONY - Zagreb2
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Engleski Valcer Solo Juvenile 1
1Comaga Iman''
SHADOWS - Zenica1
2Tutndžić Saora''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Tutndžić Saora''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Bucalo Una''
ASTORIJA - Sarajevo1
5Žigo Adna''
ASTORIJA - Sarajevo1
6Avdibegović Anja''
ASTORIJA - Sarajevo1
7Sarajlić Ayla''
SHADOWS - Zenica1
8VojvodićSara''
SHADOWS - Zenica1
9Smajlović Nedžla''
SHADOWS - Zenica1
10Islambeogović Daila''
SHADOWS - Zenica1
11Alijagić Deniz''
SHADOWS - Zenica1
12Imamović Lejla''
SHADOWS - Zenica1
13Duvnjak Asja''
SHADOWS - Zenica1
14Šestć Džejla''
SHADOWS - Zenica1
15Salkić Sajra''
ASTORIJA - Sarajevo1
16Hamzić Ajla''
ASTORIJA - Sarajevo1
17Ferhatović Amila''
ASTORIJA - Sarajevo1
18Šehić Nejla''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Cha Cha Solo Juvenile 1
1Tutndžić Saora''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Bucalo Una''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Žigo Adna''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Avdibegović Anja''
ASTORIJA - Sarajevo1
5Sarajlić Ayla''
SHADOWS - Zenica1
6VojvodićSara''
SHADOWS - Zenica1
7Smajlović Nedžla''
SHADOWS - Zenica1
8Islambegović Daila''
SHADOWS - Zenica1
9Alijagić Deniz''
SHADOWS - Zenica1
10Imamović Lejla''
SHADOWS - Zenica1
11Duvnjak Asja''
SHADOWS - Zenica1
12Šestć Džejla''
SHADOWS - Zenica1
13Salkić Sajra''
ASTORIJA - Sarajevo1
14Hamzić Ajla''
ASTORIJA - Sarajevo1
15Ferhatović Amila''
ASTORIJA - Sarajevo1
16Šehić Nejla''
ASTORIJA - Sarajevo1
17Comaga Iman''
SHADOWS - Zenica1
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Engleski Valcer Par Juvenile 1
1Tutndžić Saora
Suljagić Hana
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Žigo Adna
Bucalo Una
''
ASTORIJA - Sarajevo2
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Cha Cha Par Juvenile 1
1Tutndžić Saora
Suljagić Hana
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Žigo Adna
Bucalo Una
''
ASTORIJA - Sarajevo2
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Engleski Valcer Solo Juvenile 2
1Hasić Kaima''
SHADOWS - Zenica1
2Radić Maja''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Delalić Ena''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Hasić Sara''
SHADOWS - Zenica1
5Gazić Esma ''
SHADOWS - Zenica1
6Dehić Merjem''
SHADOWS - Zenica1
7Kavaz Anisa''
SHADOWS - Zenica1
8Mahmić Hana''
SHADOWS - Zenica1
9Adilović Adna''
SHADOWS - Zenica1
10Šišić Hana''
SHADOWS - Zenica1
11Ahmetagić Lara''
SHADOWS - Zenica1
12Kapković Ema''
SHADOWS - Zenica1
13Fetić Zana''
SHADOWS - Zenica1
14Smajlović Emina''
SHADOWS - Zenica1
15Mašić Minja''
SHADOWS - Zenica1
16Proha Merjema''
ASTORIJA - Sarajevo1
17Đogaz Ajla''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Cha Cha Solo Juvenile 2
1Radić Maja''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Delalić Ena''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Hasić Sara''
SHADOWS - Zenica1
4Gazić Esma ''
SHADOWS - Zenica1
5Dehić Merjem''
SHADOWS - Zenica1
6Kavaz Anisa''
SHADOWS - Zenica1
7Mahmić Hana''
SHADOWS - Zenica1
8Šišić Hana''
SHADOWS - Zenica1
9Smajlović Emina''
SHADOWS - Zenica1
10Adilović Adna''
SHADOWS - Zenica1
11Kapković Ema''
SHADOWS - Zenica1
12Fetić Zana''
SHADOWS - Zenica1
13Mašić Minja''
SHADOWS - Zenica1
14Ahmetagić Lara''
SHADOWS - Zenica1
15Proha Merjema''
ASTORIJA - Sarajevo1
16Đogaz Ajla''
ASTORIJA - Sarajevo1
17Hasić Kaima''
SHADOWS - Zenica1
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Engleski Valcer Par Juvenile 2
1Vlašić Lara
Vlašić Lena
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Bečić Lejla
Radić Maja
''
ASTORIJA - Sarajevo2
3Delalić Ena
Kirlić Aldina
''
ASTORIJA - Sarajevo2
4Čolpa Abdullah
Delić Dalija
''
ASTORIJA - Sarajevo2
5Proha Merjema
Đogaz Ajla
''
ASTORIJA - Sarajevo2
6Džafić Emina
Alomerović Ema
''
ASTORIJA - Sarajevo2
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Cha Cha Par Juvenile 2
1Vlašić Lara
Vlašić Lena
''
ASTORIJA - Sarajevo2
2Bečić Lejla
Radić Maja
''
ASTORIJA - Sarajevo2
3Delalić Ena
Kirlić Aldina
''
ASTORIJA - Sarajevo2
4Čolpa Abdullah
Delić Dalija
''
ASTORIJA - Sarajevo2
5Proha Merjema
Đogaz Ajla
''
ASTORIJA - Sarajevo2
6Džafić Emina
Alomerović Ema
''
ASTORIJA - Sarajevo2
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Engleski Valcer Solo Junior 1
1Amina Sorguč''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Halvadžija Marsela''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Spahić Dalida''
SHADOWS - Zenica1
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Cha Cha Solo Junior 1
1Amina Sorguč''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Halvadžija Marsela''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Spahić Dalida''
SHADOWS - Zenica1
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Engleski Valcer Par Junior 2
1Čupina Ema
Začinović Ella
''
ASTORIJA - Sarajevo2
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Cha Cha Par Junior 2
1Čupina Ema
Začinović Ella
''
ASTORIJA - Sarajevo2
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Engleski Valcer Solo Youth
1Spahić Naida''
SHADOWS - Zenica1
2Sarajlić Nadja''
SHADOWS - Zenica1
ŠKOLSKA LIGA POČETNI NIVO Cha Cha Solo Youth
1Spahić Naida''
SHADOWS - Zenica1
2Sarajlić Nadja''
SHADOWS - Zenica1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 ST Solo Juvenile 1
1Ilma Tucaković''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Emina Šahović''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Čavalić Adna''
SANDOVAL - Tuzla1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D2 ST Solo Juvenile 1
1Ajla Čustović''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Hena Kurtović''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Koro Ajna''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 LA Solo Juvenile 1
1Ilma Tucaković''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Emina Šahović''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Čavalić Adna''
SANDOVAL - Tuzla1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D2 LA Solo Juvenile 1
1Ajla Čustović''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Hena Kurtović''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Hena Kurtović''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D3 LA Solo Juvenile 1
1Koro Ajna''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 ST Par Juvenile 1
1Smajić Dženita
Čavalić Adna
''
SANDOVAL - Tuzla2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 LA Par Juvenile 1
1Smajić Dženita
Čavalić Adna
''
SANDOVAL - Tuzla2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 ST Solo Juvenile 2
1Nirvana Hamzić''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Lubić Belma''
SANDOVAL - Tuzla1
3Delić Dalija''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Alomerović Ema''
ASTORIJA - Sarajevo1
5Džafić Emina''
ASTORIJA - Sarajevo1
6Gačanović Ema''
ASTORIJA - Sarajevo1
7Sarah Bogunić''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D2 ST Solo Juvenile 2
1Amna Maličbegović''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Amina Osmić''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Nađa Sitnić''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Kapo Nejla''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D3 ST Solo Juvenile 2
1Hena Hadžović''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Irma Abdulović ''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Delić Sajra''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 LA Solo Juvenile 2
1Nirvana Hamzić''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Lubić Belma''
SANDOVAL - Tuzla1
3Delić Dalija''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Alomerović Ema''
ASTORIJA - Sarajevo1
5Džafić Emina''
ASTORIJA - Sarajevo1
6Gačanović Ema''
ASTORIJA - Sarajevo1
7Sarah Bogunić''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D2 LA Solo Juvenile 2
1Amna Maličbegović''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Amina Osmić''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Nađa Sitnić''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D3 LA Solo Juvenile 2
1Hena Hadžović''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Irma Abdulović ''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Delić Sajra''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Kapo Nejla''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 ST Par Juvenile 2
1Hadžić Alina
Vantić Sanda
''
SANDOVAL - Tuzla2
2Antonio Siciliani
Anja Milunović
''
BRILJANTIN - Makarska2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D2 ST Par Juvenile 2
1Ibrić Džana
Suljanović Hana
''
SANDOVAL - Tuzla2
2Begić Ajla
Zukić Nadina
''
SANDOVAL - Tuzla2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 LA Par Juvenile 2
1Hadžić Alina
Vantić Sanda
''
SANDOVAL - Tuzla2
2Antonio Siciliani
Anja Milunović
''
BRILJANTIN - Makarska2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D2 LA Par Juvenile 2
1Ibrić Džana
Suljanović Hana
''
SANDOVAL - Tuzla2
2Begić Ajla
Zukić Nadina
''
SANDOVAL - Tuzla2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 ST Solo Junior 1
1Sadiković Sumeja''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Fazlić Ilhana''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D2 ST Solo Junior 1
1Lejla Tucaković''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Međedović Merjem''
SANDOVAL - Tuzla1
3Agić Emina''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Korjenić Lamija''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D3 ST Solo Junior 1
1Kobasica Merjem''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Osmanagić Amna''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Dupovac Emina''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 LA Solo Junior 1
1Fazlić Ilhana''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D2 LA Solo Junior 1
1Lejla Tucaković''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Međedović Merjem''
SANDOVAL - Tuzla1
3Sadiković Sumeja''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D3 LA Solo Junior 1
1Kobasica Merjem''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Osmanagić Amna''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Agić Emina''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Dupovac Emina''
ASTORIJA - Sarajevo1
5Korjenić Lamija''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 ST Par Junior 1
1Duška Jovanović
Nikolina Blagić
''
MAMBO - Brčko2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D2 ST Par Junior 1
1Emina Palamarević
Šemsa Palamarević
''
MAMBO - Brčko2
2Ana Đogić
Nikolina Blagić
''
MAMBO - Brčko2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 LA Par Junior 1
1Duška Jovanović
Nikolina Blagić
''
MAMBO - Brčko2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D2 LA Par Junior 1
1Emina Palamarević
Šemsa Palamarević
''
MAMBO - Brčko2
2Ana Đogić
Nikolina Blagić
''
MAMBO - Brčko2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 ST Solo Junior 2
1Rejjan Hafizović''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Irma Čizmo''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Čupina Ema''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Začinović Ella''
ASTORIJA - Sarajevo1
5Orlić Lejla''
ENIGMA - Cazin1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D3 ST Solo Junior 2
1Ivona Ćurić''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Džejla Ahmetović''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Demić Asja''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Masleša Zerina''
ASTORIJA - Sarajevo1
5Koro Sara''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 LA Solo Junior 2
1Rejjan Hafizović ''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Teodora Tešić''
MAMBO - Brčko1
3Irma Čizmo''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Čupina Ema''
ASTORIJA - Sarajevo1
5Začinović Ella''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D3 LA Solo Junior 2
1Asija Atić''
MAMBO - Brčko1
2Ivona Ćurić''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Džejla Ahmetović''
ASTORIJA - Sarajevo1
4Demić Asja''
ASTORIJA - Sarajevo1
5Masleša Zerina''
ASTORIJA - Sarajevo1
6Koro Sara''
ASTORIJA - Sarajevo1
7Čaušević Ajdina''
ASTORIJA - Sarajevo1
8Orlić Lejla''
ENIGMA - Cazin1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 ST Par Junior 2
1Teodora Tešić
Katarina Ilić
''
MAMBO - Brčko2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D2 ST Par Junior 2
1Asija Atić
Farah Dervišević
''
MAMBO - Brčko2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 LA Par Junior 2
1Teodora Tešić
Katarina Ilić
''
MAMBO - Brčko2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D2 LA Par Junior 2
1Asija Atić
Farah Dervišević
''
MAMBO - Brčko2
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 ST Solo Youth
1Selmić Naida''
SANDOVAL - Tuzla1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D3 ST Solo Youth
1Hamzić Emina''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Hakalović Lejla''
ASTORIJA - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO D1 LA Solo Youth
1Selmić Naida''
SANDOVAL - Tuzla1
ŠKOLSKA LIGA NAPREDNI NIVO C LA Solo Youth
1Irma Mešanović''
ASTORIJA - Sarajevo1
2Hamzić Emina''
ASTORIJA - Sarajevo1
3Hakalović Lejla''
ASTORIJA - Sarajevo1
KV TURNIR ZA GRUPE I FORMACIJE grupno Grupa Juvenile 1
1Shadows Ciciban'Shadows'
Semir Šerić
SHADOWS - Zenica5
KV TURNIR ZA GRUPE I FORMACIJE grupno Formacija Juvenile 1
1Shadows 1'Shadows'
Semir Šerić
SHADOWS - Zenica8
KV TURNIR ZA GRUPE I FORMACIJE grupno Formacija Juvenile 2
1Shadows 2'Shadows'
Semir Šerić
SHADOWS - Zenica11
KV TURNIR ZA GRUPE I FORMACIJE grupno Grupa Junior 1
1Shadows junior'Shadows'
Semir Šerić
SHADOWS - Zenica7
2CUITIES'LATIN'
Bijedić Adis
ASTORIJA - Sarajevo5
KV TURNIR ZA GRUPE I FORMACIJE grupno Formacija Junior 2
1MAMBOLINE'Latin Mix'
Dušan Radić Petra Bogićević
MAMBO - Brčko9
KV TURNIR ZA GRUPE I FORMACIJE grupno Grupa Youth
1THE GIRLS'LATIN'
Bijedić Adis
ASTORIJA - Sarajevo4
2TRIO'LATIN'
Bijedić Adis
ASTORIJA - Sarajevo3

Compiled by MasterDance ® MasterSoft