PRODANCE OPEN INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL - 10.03.2019. Beograd - RAJT LISTA (Frissítve : 17.07.2019)


Starters MIX SINHRO FORMATION MINI KIDS
1PRINCEZE I JOCA'RAZIGRANI KLINCI'
LUKA LONCAREVIC I TIJANA JOKANOVIC
VRAČAR - BEOGRAD9
Starters ALL LADIES SINHRO GROUP CHILDREN
1zvezdice''
Nada Jontović
KUC Latina tanza - Beograd Zemun8
Starters MIX SINHRO GROUP CHILDREN
1DANCE NATION'DANCE'
GORDANA GORDIC
VRAČAR - BEOGRAD8
2SUPRIMO'SUPRIMO SHOW'
LUKA LONCAREVIC I GORDANA GORDIC
VRAČAR - BEOGRAD8
Starters ALL LADIES SINHRO FORMATION CHILDREN
1Pink Stars'Nevena Kovacevic'
Nevena Kovacevic
CHA CHA MOON - Belgrade18
2PATOFNICE''
GORDANA GORDIC I STEFAN PATAFTA
VRAČAR - BEOGRAD11
Starters MIX SINHRO FORMATION CHILDREN
1STRONG KIDS'STRONG'
GORDANA GORDIC I LUKA LONCAREVIC
VRAČAR - BEOGRAD10
2SUPER STARS'BAMBALAM'
GORDANA GORDIC I LUKA LONCAREVIC
VRAČAR - BEOGRAD10
Starters MIX SINHRO BIG FORMATION CHILDREN
1CECINA DECA'MONKEY BANANA'
GORDANA GORDIC I LUKA LONCAREVIC
VRAČAR - BEOGRAD23
2TINY DANCERS'DONT BEALIVE ME JUST WATCH'
LUKA LONCAREVIC I TIJANA JOKANOVIC
VRAČAR - BEOGRAD28
Starters ALL LADIES SINHRO FORMATION JUNIORS
1Sweet Little Stars'Teodora Kuzman'
Teodora Kuzman
CHA CHA MOON - Belgrade14
Beginners (CCC EV Disco) DUO (GIRL GIRL) MINI KIDS
1Mihailović Milica
Mladenović Nađa
''
Ritam plus - Beograd2
2Stanojević Lana
Tomas Elena
''
Ritam plus - Beograd2
3Krivokapić Tara
Obradović Anđelina
''
Ritam plus - Beograd2
4Mitrović Hana
Barać Kasija
''
Ritam plus - Beograd2
Beginners (CCC EV Disco) DUO (BOY GIRL) MINI KIDS
1Antonić Igor
Grubešić Anja
''
Ritam plus - Beograd2
2Ćetković Ognjen
Simanović Iskra
''
Ritam plus - Beograd2
3Antonić Vuras Dimitris
Đukić Teodora
''
Ritam plus - Beograd2
Beginners LADIES (CCC) SOLO CHILDREN
1Ćirković Simona''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
2Stanisavljević Maša Dragana''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
3PAVLIDOU THENIA''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI1
Beginners LADIES (RU) SOLO CHILDREN
1Sofija Janda''
CHA CHA MOON - Belgrade1
2Ćirković Simona''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
3Stanisavljević Maša Dragana''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
4Aleksić Jovana''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
5PAVLIDOU THENIA''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI1
Beginners LADIES (JV) SOLO CHILDREN
1Ćirković Simona''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
2Stanisavljević Maša Dragana''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
3Aleksić Jovana''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
4PAVLIDOU THENIA''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI1
Beginners LADIES (EW) SOLO CHILDREN
1Ćirković Simona''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
Beginners (CCC EV Disco) DUO (GIRL GIRL) CHILDREN
1Brkić Andjela
Radaković Katarina
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
2Delov Andjela
Ćetković Anja
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
3Radaković Maša
Urošević Petra
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
4Mićić Sara
Milovanović Emilija
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
5Bogdanović Una
Stefanović Katarina
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
6Štarumberger Dunja
Smoljanić Neda
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
7Matijašević Nina
Jakovljević Iris
''
Ritam plus - Beograd2
8Petrović Milica
Dimitrijević Teodora
''
Ritam plus - Beograd2
9Končarević Vida
Petrović Ana
''
Ritam plus - Beograd2
10Ružić Lana
Ilić Petra
''
Ritam plus - Beograd2
11Kočović Dunja
Petronijević Gala
''
Ritam plus - Beograd2
12Kočović Lana
Petronijević Nina
''
Ritam plus - Beograd2
13Trajković Lea
Savić Mara
''
Ritam plus - Beograd2
14Bulatović Tina
Bulatović Tara
''
Ritam plus - Beograd2
15Srećković Tea
Jajić Iva
''
Ritam plus - Beograd2
16Elez Emilija
Sekulić Vanja
''
Ritam plus - Beograd2
17Božić Nađa
Jekić Dunja
''
Ritam plus - Beograd2
18Polić Anja
Bićanin Milica
''
Ritam plus - Beograd2
19Prodanović Danica
Sarić Teodora
''
Ritam plus - Beograd2
20Kopčok Mila
Jekić Mila
''
Ritam plus - Beograd2
21Milić Nina
Redžić Dorotea
''
Ritam plus - Beograd2
22Kadić Una
Vesković Katarina
''
Ritam plus - Beograd2
23Stamenković Milica
Golubović Lola
''
Ritam plus - Beograd2
Beginners (CCC EV Disco) DUO (BOY GIRL) CHILDREN
1Aleksić Vukašin
Ilić Anastazija
''
Ritam plus - Beograd2
2Gavrilov Aleksa
Ilić Petra
''
Ritam plus - Beograd2
3Marjanović Đorđe
Markičić Vanja
''
Ritam plus - Beograd2
4Nikolić Mihajlo
Pejović Milica
''
Ritam plus - Beograd2
5Maljković Uroš
Golubović Ema
''
Ritam plus - Beograd2
6Kuzeljević Vuk
Babić Anja
''
Ritam plus - Beograd2
7Boričić Vuk
Jovetić Bojana
''
Ritam plus - Beograd2
8Sajko Konstantin Miloš
Lukovac Milica
''
Ritam plus - Beograd2
9Malješić Nikola
Jekić Dunja
''
Ritam plus - Beograd2
10Cavanović Dušan
Bićanin Milica
''
Ritam plus - Beograd2
11Milić Luka
Ružić Lana
''
Ritam plus - Beograd2
Beginners (CCC RU JV) DUO (BOY GIRL) CHILDREN
1Gluvajić Nestor
Simonović Tara
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
2Tomić Filip
Šarac Mia
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
3Mijić Uroš
Grujić Jovana
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
Beginners (EV TG QS) DUO (BOY GIRL) CHILDREN
1Gluvajić Nestor
Simonović Tara
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
2Mijić Uroš
Grujić Jovana
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
3Tomić Filip
Šarac Mia
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
Beginners LADIES (SA) DUO CHILDREN
1Kočović Dunja
Petronijević Gala
''
Ritam plus - Beograd2
Beginners LADIES (CCC) DUO CHILDREN
1Jana Teodorovic
Lea Dupalo
''
CHA CHA MOON - Belgrade2
2Nadja Ristic
Andrea Stefanovic
''
CHA CHA MOON - Belgrade2
3Božović Andjela
Urošević Petra
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
4Hinić Lira
Vuković Marija
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
5Tankosić Milica
Deretić Elena
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
Beginners LADIES (RU) DUO CHILDREN
1Jana Teodorovic
Lea Dupalo
''
CHA CHA MOON - Belgrade2
2Nadja Ristic
Andrea Stefanovic
''
CHA CHA MOON - Belgrade2
3Božović Andjela
Urošević Petra
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
4Hinić Lira
Vuković Marija
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
5Tankosić Milica
Deretić Elena
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
Beginners LADIES (JV) DUO CHILDREN
1Božović Andjela
Urošević Petra
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
2Hinić Lira
Vuković Marija
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
3Tankosić Milica
Deretić Elena
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
4Kočović Lana
Petronijević Nina
''
Ritam plus - Beograd2
Beginners LADIES (CCC) TRIO CHILDREN
1zemunski trio''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun3
Beginners LADIES (RU) TRIO CHILDREN
1zemunski trio''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun3
Beginners LADIES (JV) TRIO CHILDREN
1zemunski trio''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun3
Beginners ALL LADIES SINHRO GROUP CHILDREN
1Red Stars'Teodora Kuzman, Nevena Kovacevic'
Teodora Kuzman, Nevena Kovacevic
CHA CHA MOON - Belgrade5
2Tigrice''
Nada Jontović
KUC Latina tanza - Beograd Zemun8
3Galenička galaksja''
Nada Vuckovic
KUC Latina tanza - Beograd Zemun8
Beginners ALL LADIES SINHRO FORMATION CHILDREN
1Cha Cha Stars'Teodora Kuzman'
Teodora Kuzman
CHA CHA MOON - Belgrade10
2zemunske zvezdice''
Nada Jontović
KUC Latina tanza - Beograd Zemun12
3ANDJELCICI'ANDJELCICI'
Isidora Marjanovic
VRAČAR - BEOGRAD9
Beginners MIX SINHRO FORMATION CHILDREN
1LAKI I MASNICE'BARBIE &KEN'
GORDANA GORDIC
VRAČAR - BEOGRAD12
2SHINING STARS'LATINO'
GORDANA GORDIC I STEFAN PATAFTA
VRAČAR - BEOGRAD14
Beginners LATIN SHOW (SA, CHA CHA, RU, PD, JV) FORMATION CHILDREN
1DEJA VU'STJUARDESE'
GORDANA GORDIC
VRAČAR - BEOGRAD13
Beginners LADIES (SA) SOLO JUNIORS
1Jakarić Jelena''
AURORA - Beograd1
2Teodora Lazović''
VRAČAR - BEOGRAD1
3Nikoleta Minić''
VRAČAR - BEOGRAD1
4Baković Marija''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
5Aleksić Jovana''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
Beginners LADIES (CCC) SOLO JUNIORS
1Jakarić Jelena''
AURORA - Beograd1
2Anja Maglov''
CHA CHA MOON - Belgrade1
3Ana Vrecko''
CHA CHA MOON - Belgrade1
4Mia Neskovic''
CHA CHA MOON - Belgrade1
5Teodora Denic''
CHA CHA MOON - Belgrade1
6Marija Jovanovic''
CHA CHA MOON - Belgrade1
7Teodora Lazović''
VRAČAR - BEOGRAD1
8Bojana Andjelković''
VRAČAR - BEOGRAD1
9Baković Marija''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
10Alesić Jovana''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
Beginners LADIES (RU) SOLO JUNIORS
1Jakarić Jelena''
AURORA - Beograd1
2Kenan Wu''
CHA CHA MOON - Belgrade1
3Anja Maglov''
CHA CHA MOON - Belgrade1
4Hui Lin Yang''
CHA CHA MOON - Belgrade1
5Teodora Lazović''
VRAČAR - BEOGRAD1
6Nikoleta Minić''
VRAČAR - BEOGRAD1
7Baković Marija''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
8Baković Marija''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
Beginners LADIES (JV) SOLO JUNIORS
1Jakarić Jelena''
AURORA - Beograd1
2Mia Neskovic''
CHA CHA MOON - Belgrade1
3Teodora Denic''
CHA CHA MOON - Belgrade1
4Teodora Lazović''
VRAČAR - BEOGRAD1
5Nikoleta Minić''
VRAČAR - BEOGRAD1
6Bojana Andjelković''
VRAČAR - BEOGRAD1
7Baković Marija ''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun1
Beginners -BD SOLO JUNIORS
1Stosic Valentina ''
Hana - Pancevo1
Beginners (CCC RU JV) DUO (BOY GIRL) JUNIORS
1NIKOU DIMITRIS
MENEXOPOULOU THEKLA
''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI2
2RIZOS KONSTANTINOS
ANDRITSOU EVAGGELIA
''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI2
3Vučković Vuk
Grbić Sofija
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
4Djukanović Kristijan
Krstić Isidora
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
Beginners (EV TG QS) DUO (BOY GIRL) JUNIORS
1Zarić Ivan
Miladinović Iva
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
2Vučković Vuk
Grbić Sofija
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
3Djukanović Kristijan
Krstić Isidora
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
Beginners LADIES (SA) DUO JUNIORS
1Vasiljević Sofija
Vukašinović Teodora
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
Beginners LADIES (CCC) DUO JUNIORS
1Vasiljević Sofija
Vukašinović Teodora
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
Beginners LADIES (RU) DUO JUNIORS
1Vasiljević Sofija
Vukašinović Teodora
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
Beginners LADIES (JV) DUO JUNIORS
1Vasiljević Sofija
Vukašinović Teodora
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
Beginners -BD SOLO SENIORS
1Stojadinov Larisa''
Hana - Pancevo1
Advanced LADIES (CCC) SOLO CHILDREN
1PAVLIDOU THENIA''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI1
Advanced LADIES (RU) SOLO CHILDREN
1PAVLIDOU THENIA''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI1
Advanced LADIES (JV) SOLO CHILDREN
1PAVLIDOU THENIA''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI1
Advanced ALL LADIES SINHRO GROUP CHILDREN
1Aurora'Little ladies'
Mladenović Sonja
AURORA - Beograd5
Advanced ALL LADIES SINHRO FORMATION CHILDREN
1New Generation'Nevena Kovacevic'
Nevena Kovacevic
CHA CHA MOON - Belgrade13
2Magic Girls'Teodora Kuzman'
Teodora Kuzman
CHA CHA MOON - Belgrade11
3Purple Stars'Ignjat Filipovic'
Ignjat FIlipovic
CHA CHA MOON - Belgrade11
4HAPPY FEET'ĐORĐE MANDIĆ'
ĐPORĐE MANDIĆ
VRAČAR - BEOGRAD13
5POLAR'POLAR'
NADIA CHANTZIDOU-SPYROS PAVLIDIS
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI9
6SHINY GIRLS'Burn the floor'
Milan Dražić
POINT - Beograd11
Advanced (CCC JV EV QS) DUO (BOY GIRL) JUNIORS
1NIKOU DIMITRIS
MENEXOPOULOU THEKLA
''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI2
Advanced ALL LADIES SINHRO GROUP JUNIORS
1Aurora'Latino mix'
Mladenović Sonja
AURORA - Beograd5
Advanced ALL LADIES FREE LINES GROUP JUNIORS
1Moonstars'Ignjat Filipovic'
Ignjat FIlipovic
CHA CHA MOON - Belgrade7
2Diamonds'You'
Zorana Miljkovac
VRAČAR - BEOGRAD6
Advanced ALL LADIES SINHRO FORMATION JUNIORS
1Single Ladies'Nevena Kovacevic'
Nevena Kovacevic
CHA CHA MOON - Belgrade9
2White Stars'Ignjat Filipovic'
Ignjat FIlipovic
CHA CHA MOON - Belgrade9
3DREAM STARS''
BOSKO GRAOVAC
VRAČAR - BEOGRAD10
Advanced ALL LADIES FREE LINES FORMATION JUNIORS
1ZVEZDICE'ĐORĐE MANDIĆ'
ĐPORĐE MANDIĆ
VRAČAR - BEOGRAD12
2MAGIC STARS'Eye of the tiger'
Milan Dražić
POINT - Beograd11
Advanced -BD SOLO SENIORS
1Novakov Branislava''
Hana - Pancevo1
2Vucurevic Teodora''
Hana - Pancevo1
Advanced ALL LADIES FREE LINES GROUP SENIORS
1CAT SENSATION'ĐORĐE MANDIĆ'
ĐPORĐE MANDIĆ
VRAČAR - BEOGRAD8
2Single ladies'Give to me baby'
Nikola Mandic i Mirko Knezevic
VRAČAR - BEOGRAD8
Advanced ALL LADIES FREE LINES FORMATION SENIORS
1Royal ladies'something s got a hold on me'
Daniel Romanović
Royal - Požarevac10
Advanced ALL LADIES SINHRO FORMATION YOUTH
1TEEN SPIRIT'TOXIC'
STEFAN PATAFTA
VRAČAR - BEOGRAD9
Advanced ALL LADIES FREE LINES FORMATION YOUTH
1CHARMING'ĐORĐE MANDIĆ'
ĐPORĐE MANDIĆ
VRAČAR - BEOGRAD14
2IMAGINARY'ĐORĐE MANDIĆ'
ĐPORĐE MANDIĆ
VRAČAR - BEOGRAD14
3FINAL COUNTDOWN'DANCING QUEENS'
STEFAN PATAFTA
VRAČAR - BEOGRAD9
4SENSES'SENSES'
SPYROS PAVLIDIS - RANIA KOLIOU
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI12
Experienced (SA CCC RU JV) DUO (BOY GIRL) JUNIORS
1NIKOU DIMITRIS
MENEXOPOULOU THEKLA
''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI2
2Zarić Ivan
Miladinović Iva
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
3ILIADIS IOANNIS
APOSTOLATOU KATERINA
''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI2
4RIZOS KONSTANTINOS
ANDRITSOU EVAGGELIA
''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI2
Experienced (EV TG BV QS) DUO (BOY GIRL) JUNIORS
1ILIADIS IOANNIS
APOSTOLATOU KATERINA
''
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI2
Experienced ALL LADIES FREE LINES FORMATION JUNIORS
1EVITA PERON'EVITA PERON'
NADIA CHANTZIDOU - PROKOPIS KATIAJ
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI14
Experienced Latin Show FORMATION JUNIORS
1DSA'Dracula'
Aggeli Athina - Kougioumtsidis Theodoros
Dancesport Academy - Thessaloniki10
2EVITA PERON'EVITA PERON'
NADIA CHANTZIDOU - PROKOPIS KATIAJ
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI14
Experienced (SA CCC RU JV) DUO (BOY GIRL) SENIORS
1Ćirić Uroš
Abu el rub Andjelika
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
2Paunić Nikola
Spasić Teodora
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
3Torački Lazar
Vranješ Marija
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
Experienced (EV TG BV QS) DUO (BOY GIRL) SENIORS
1Torački Lazar
Vranješ Marija
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
2Ćirić Uroš
Abu el rub Andjelika
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
3Paunić Nikola
Spasić Teodora
''
KUC Latina tanza - Beograd Zemun2
Experienced Latin Show GROUP SENIORS
1DSA'Indians'
Aggeli Athina - Kougioumtsidis Theodoros
Dancesport Academy - Thessaloniki7
Experienced Latin Show FORMATION SENIORS
1MARY POPPINS'MARY POPPINS'
RANIA KOLIOU - SPYROS PAVLIDIS - MARIZA
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI12
Experienced Latin Show FORMATION YOUTH
1DSA'Thieves'
Aggeli Athina - Kougioumtsidis Theodoros
Dancesport Academy - Thessaloniki10
2SENSES'SENSES'
SPYROS PAVLIDIS - RANIA KOLIOU
ALL STAR DANCE - THESSALONIKI12

Compiled by MasterDance ® MasterSoft