MEDJUNARODNI KV TURNIR U LA I ST PLESOVIMA Brčko - 13.03.2021 - STARTNA LISTA (na dan : 03.03.2021)


Takmičar

1 KV turnir D1 ST Pioniri 1 Solo
1Ena Mujaković
''
SHADOWS - Zenica 1
2Nedžla Smajlović
''
SHADOWS - Zenica 1
3Melina Srebrenica
''
SHADOWS - Zenica 1
4Farah Kadrić
''
SHADOWS - Zenica 1
2 KV turnir D1 ST Pioniri 2 Solo
1Šehić Sajra
''
SHADOWS - Zenica 1
3 KV turnir D1 ST Juniori 2 Solo
1Ana Đogić
''
MAMBO - Brčko 1
4 KV turnir D1 ST Pioniri 1 Par(Couple)
1David Radanović
Andrea Milčević
''
MAMBO - Brčko 2
2Vuk Babić
Sofija Pejić
''
MAMBO - Brčko 2
3Aleksandar Vučetić Graves
Teodora Nikolić
''
MAMBO - Brčko 2
5 KV turnir D1 ST Pioniri 2 Par(Couple)
1Luka Smetanović
Lara Androšević
''
MAMBO - Brčko 2
6 KV turnir D1 ST Juniori 1 Par(Couple)
1Abdullah Čolpa
Iman Nuhanović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
2Filip Vulić
Nastja Bastašić
''
MAMBO - Brčko 2
7 KV turnir D2 ST Pioniri 1 Par(Couple)
1Vid Godinić
Karla Letina
''
Academia - Zagreb 2
8 KV turnir D3 ST Youth Solo
1Malkoč Ajlin
''
SHADOWS - Zenica 1
9 KV turnir D3 ST Youth Par(Couple)
1Nebojša Kos
Dunja Prodanović
''
MAMBO - Brčko 2
10 KV turnir D4 ST Amateri Par(Couple)
1Stefan Ristić
Jovana Jevremović
''
BEST - Beograd 2
2Vule Stefanovic
Anđela Arizanović
''
BEST - Beograd 2
11 KV turnir C ST Juniori 2 Par(Couple)
1Lazar Marković
Sara Ristić
''
BEST - Beograd 2
12 KV turnir C ST Amateri Par(Couple)
1Jovan Spasović
Dolores Pijetlović
''
BEST - Beograd 2
13 KV turnir B ST Amateri Par(Couple)
1Mihajlo Stojković
Mina Sofronijević
''
BEST - Beograd 2
14 KV turnir D1 LA Pioniri 1 Solo
1Nedžla Smajlović
''
SHADOWS - Zenica 1
2Melina Srebrenica
''
SHADOWS - Zenica 1
3Farah Kadrić
''
SHADOWS - Zenica 1
4Ena Mujaković
''
SHADOWS - Zenica 1
15 KV turnir D1 LA Pioniri 2 Solo
1Anja Lađević
''
MAMBO - Brčko 1
2Marija Jovičić
''
MAMBO - Brčko 1
3Šehić Sajra
''
SHADOWS - Zenica 1
16 KV turnir D1 LA Juniori 1 Solo
1Ivona Kuga
''
MAMBO - Brčko 1
2Jovana Rikanović
''
MAMBO - Brčko 1
3Zina Fazlović
''
MAMBO - Brčko 1
4Manuela Marić
''
MAMBO - Brčko 1
5Lorena Pavić
''
MAMBO - Brčko 1
6Jovana Stankić
''
MAMBO - Brčko 1
7Dejana Stankić
''
MAMBO - Brčko 1
8Milica Milovanović
''
MAMBO - Brčko 1
9Sara Radiša
''
MAMBO - Brčko 1
10Maida Tursunović
''
MAMBO - Brčko 1
11Mara Vrhovac
''
MAMBO - Brčko 1
12Tamara Lukić
''
MAMBO - Brčko 1
13Anđela Vujadinović
''
MAMBO - Brčko 1
14Katarina Pudić
''
MAMBO - Brčko 1
17 KV turnir D1 LA Juniori 2 Solo
1Anja Blagojević
''
MAMBO - Brčko 1
2Farah Dervišević
''
MAMBO - Brčko 1
18 KV turnir D1 LA Youth Solo
1Malkoč Ajlin
''
SHADOWS - Zenica 1
19 KV turnir D1 LA Pioniri 1 Par(Couple)
1David Radanović
Andrea Milčević
''
MAMBO - Brčko 2
2Vuk Babić
Sofija Pejić
''
MAMBO - Brčko 2
3Aleksandar Vučetić Graves
Teodora Nikolić
''
MAMBO - Brčko 2
20 KV turnir D1 LA Pioniri 2 Par(Couple)
1Luka Smetanović
Lara Androšević
''
MAMBO - Brčko 2
21 KV turnir D1 LA Juniori 1 Par(Couple)
1Filip Vulić
Nastja Bastašić
''
MAMBO - Brčko 2
22 KV turnir D2 LA Pioniri 2 Solo
1Kalina Pasarić
''
BEST - Beograd 1
2Milica Nikolić
''
BEST - Beograd 1
23 KV turnir D2 LA Juniori 2 Solo
1Sara Simonovic
''
BEST - Beograd 1
2Iva Stanić
''
BEST - Beograd 1
24 KV turnir D2 LA Pioniri 1 Par(Couple)
1Vid Godinić
Karla Letina
''
Academia - Zagreb 2
25 KV turnir D3 LA Juniori 2 Solo
1Asija Atić
''
MAMBO - Brčko 1
2Helena Marković
''
BEST - Beograd 1
3Nadja Kojic
''
BEST - Beograd 1
26 KV turnir D3 LA Youth Solo
1Teodora Tešić
''
MAMBO - Brčko 1
27 KV turnir D3 LA Pioniri 2 Par(Couple)
1Amar Abduzaimović
Dina Čelebić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
28 KV turnir D3 LA Juniori 1 Par(Couple)
1Abdullah Čolpa
Iman Nuhanović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
29 KV turnir D4 LA Amateri Par(Couple)
1Stefan Ristić
Jovana Jevremović
''
BEST - Beograd 2
2Vule Stefanovic
Anđela Arizanović
''
BEST - Beograd 2
30 KV turnir C LA Pioniri 2 Solo
1Kjara Čutović
''
LUNA - Čačak 1
31 KV turnir C LA Youth Par(Couple)
1Nebojša Kos
Dunja Prodanović
''
MAMBO - Brčko 2
32 KV turnir C LA Amateri Par(Couple)
1Jovan Spasović
Dolores Pijetlović
''
BEST - Beograd 2
33 KV turnir Open LA Juniori 1 Solo
1Lara Čumić
''
BEST - Beograd 1
2Iva Mudronja
''
BEST - Beograd 1
3Petra Vlaović
''
BEST - Beograd 1
4Teodora Nikolić
''
LUNA - Čačak 1
5Nikolina Blagić
''
MAMBO - Brčko 1
34 KV turnir Open LA Juniori 2 Solo
1Asija Atić
''
MAMBO - Brčko 1
2Andreja Gaborov
''
BEST - Beograd 1
3Sara Ristić
''
BEST - Beograd 1
4Sofija Milanović
''
BEST - Beograd 1
5Marija Bilbija
''
LUNA - Čačak 1
6Helena Marković
''
BEST - Beograd 1
7Nadja Kojic
''
BEST - Beograd 1
35 KV turnir Open LA Youth Solo
1Teodora Tešić
''
MAMBO - Brčko 1
36 KV turnir Open LA Amateri Solo
1Dolores Pijetlović
''
BEST - Beograd 1
2Nina Radovanović
''
BEST - Beograd 1
37 KV turnir B LA Juniori 2 Par(Couple)
1Lazar Marković
Sara Ristić
''
BEST - Beograd 2
2Nikola Čutović
Sara Bogdanović
''
LUNA - Čačak 2
3Anes Taljanović
Ajla Čustović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
38 KV turnir B LA Youth Par(Couple)
1Jovan Ilić
Jana Lukić
''
LUNA - Čačak 2
2Stefan Stančić
Iva Ferluga
''
LUNA - Čačak 2
3Vuk Borović
Marija Bilbija
''
LUNA - Čačak 2
39 KV turnir B LA Amateri Par(Couple)
1Dušan Petronijević
Milica Ristić
''
BEST - Beograd 2
2Nikola Andrić
Anastasija Pantelić
''
BEST - Beograd 2
3Mihajlo Stojković
Mina Sofronijević
''
BEST - Beograd 2
40 KV turnir B LA Seniori 1 Par(Couple)
1Samir Aličić
Jovana Krstić
''
FIESTA - Novi Sad 2
41 Grupe i formacije Basic LA Pioniri 2 Formacija
1Shadows 1
'Latin 1'
Semir Šerić
SHADOWS - Zenica 8
42 Grupe i formacije Basic LA Juniori 1 Formacija
1MAMBO TEAM
'Latin Mix'
Dušan Radić & Petra Mihajlović
MAMBO - Brčko 17
43 Grupe i formacije Open LA Juniori 2 Grupa
1MAMBOLINE
'Latin Mix'
Dušan Radić & Petra Mihajlović
MAMBO - Brčko 7
2Latin girls Junior 2 team A
'Latin girls '
Luna team
LUNA - Čačak 7
44 Grupe i formacije Open LA Youth Grupa
1Dance with me
'Dance with me'
Best team
BEST - Beograd 6
2Fashion girls
'Fashion girls'
Best team
BEST - Beograd 4
3Shadows 3
'Latin 3'
Semir Šerić
SHADOWS - Zenica 6
45 Grupe i formacije Open LA Amateri Grupa
1This isnt love
'This isnt love'
Best team
BEST - Beograd 7
46 Grupe i formacije Open LA Juniori 1 Formacija
1Dance babys Junior 1 team A
'Dance babys '
Luna team
LUNA - Čačak 10
47 Grupe i formacije Open LA Juniori 2 Formacija
1Best Explosion
'Best Explosion'
Best team
BEST - Beograd 8
48 Državno prvenstvo BIH ST Pioniri 1 Par(Couple)
1Anel Brkić
Daila Islambeogović
''
SHADOWS - Zenica 2
2David Radanović
Andrea Miličević
''
MAMBO - Brčko 2
3Berin Mešić
Lea Oković
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
49 Državno prvenstvo BIH ST Pioniri 2 Par(Couple)
1Andrija Jovanović
Mia Sekulić
''
HABANERA - Banja Luka 2
50 Državno prvenstvo BIH ST Juniori 1 Par(Couple)
1Eman Jahić
Hanna Kovačević
''
SANDOVAL - Tuzla 2
2Amer Čikarić
Sarah Duman
''
SANDOVAL - Tuzla 2
3Filip Vulić
Nastja Bastašić
''
MAMBO - Brčko 2
51 Državno prvenstvo BIH ST Juniori 2 Par(Couple)
1Martin Tomičić
Lucija Eljuga
''
MAMBO - Brčko 2
2Tarik Zilić
Ena Ademović
''
SANDOVAL - Tuzla 2
3Velid Moćević
Esma Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
4Amar Jašarević
Lamiya Hadžiahmetović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
52 Državno prvenstvo BIH ST Youth Par(Couple)
1Nebojša Kos
Dunja Prodanović
''
MAMBO - Brčko 2
2Marko Ćurić
Džana Mehmedović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
3Benjamin Malićbegović
Marija Andrić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
53 Državno prvenstvo BIH ST Under 21 Par(Couple)
1Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
2Nebojša Kos
Dunja Prodanović
''
MAMBO - Brčko 2
54 Državno prvenstvo BIH ST Amateri Par(Couple)
1Živojin Suvajac
Isidora Cvijetić
''
MAMBO - Brčko 2
2Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
55 Državno prvenstvo BIH LA Pioniri 1 Par(Couple)
1Anel Brkić
Daila Islambeogović
''
SHADOWS - Zenica 2
2Berin Mešić
Lea Oković
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
3David Radanović
Andrea Miličević
''
MAMBO - Brčko 2
4Vuk Babić
Sofija Pejić
''
MAMBO - Brčko 2
5Aleksandar Vučetić Graves
Teodora Nikolić
''
MAMBO - Brčko 2
56 Državno prvenstvo BIH LA Pioniri 2 Par(Couple)
1Andrija Jovanović
Mia Sekulić
''
HABANERA - Banja Luka 2
2Amar Abduzaimović
Dina Čelebić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
57 Državno prvenstvo BIH LA Juniori 1 Par(Couple)
1Eman Jahić
Hanna Kovačević
''
SANDOVAL - Tuzla 2
2Amer Čikarić
Sarah Duman
''
SANDOVAL - Tuzla 2
3Boris Cvijanović
Doris Đurđević
''
STAGE - Doboj 2
4Abdullah Čolpa
Iman Nuhanović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
5Filip Vulić
Nastja Bastašić
''
MAMBO - Brčko 2
58 Državno prvenstvo BIH LA Juniori 2 Par(Couple)
1Martin Tomičić
Lucija Eljuga
''
MAMBO - Brčko 2
2Andrej Buhić
Damjanović Luna
''
SHADOWS - Zenica 2
3Tarik Zilić
Ena Ademović
''
SANDOVAL - Tuzla 2
4Amar Jašarević
Lamiya Hadžiahmetović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
5Anes Taljanović
Ajla Čustović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
6Velid Moćević
Esma Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
59 Državno prvenstvo BIH LA Youth Par(Couple)
1Nebojša Kos
Dunja Prodanović
''
MAMBO - Brčko 2
2Mahmutović Fedja
Delibašić Džana
''
SHADOWS - Zenica 2
3Marko Ćurić
Džana Mehmedović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
4Benjamin Malićbegović
Marija Andrić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
5Tarik Sorguč
Merjem Kobasica
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
60 Državno prvenstvo BIH LA Under 21 Par(Couple)
1Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
2Nebojša Kos
Dunja Prodanović
''
MAMBO - Brčko 2
3Marko Ćurić
Džana Mehmedović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
4Benjamin Malićbegović
Marija Andrić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
5Tarik Sorguč
Merjem Kobasica
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
61 Državno prvenstvo BIH LA Amateri Par(Couple)
1Živojin Suvajac
Isidora Cvijetić
''
MAMBO - Brčko 2
2Giacomo Lazzarini
Ornella Marretta
''
MAMBO - Brčko 2
3Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
62 Državno prvenstvo BIH LA Seniori 1 Par(Couple)
1Saša Jovanović
Ivana Bera
''
HABANERA - Banja Luka 2
63 Gala Night Open Gala night ST Junior Par(Couple)
1Martin Tomičić
Lucija Eljuga
''
MAMBO - Brčko 2
2Mato Ostružnjak
Hana Sorić
''
Academia - Zagreb 2
3Karlo Ostružnjak
Vita Grahovac
''
Academia - Zagreb 2
4Jan Hanić
Paula Mladić
''
Academia - Zagreb 2
5Pascal Ćorluka
Nika Damijanić
''
Academia - Zagreb 2
64 Gala Night Open Gala night ST Adults Par(Couple)
1Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
2Živojin Suvajac
Isidora Cvijetić
''
MAMBO - Brčko 2
3Mihajlo Stojković
Mina Sofronijević
''
BEST - Beograd 2
4Petar Marjanovic
Anastasia Volzhina
''
BEST - Beograd 2
5Filip Pelko
Laura Krog
''
Academia - Zagreb 2
6David Ljevar
Marta Marki
''
Academia - Zagreb 2
7Noa Hanić
Mia Savić
''
Academia - Zagreb 2
65 Gala Night Open Gala night LA Junior Par(Couple)
1Martin Tomičić
Lucija Eljuga
''
MAMBO - Brčko 2
2Lazar Marković
Sara Ristić
''
BEST - Beograd 2
3Mato Ostružnjak
Hana Sorić
''
Academia - Zagreb 2
4Karlo Ostružnjak
Vita Grahovac
''
Academia - Zagreb 2
5Jan Hanić
Paula Mladić
''
Academia - Zagreb 2
6Pascal Ćorluka
Nika Damijanić
''
Academia - Zagreb 2
7Nikola Čutović
Sara Bogdanović
''
LUNA - Čačak 2
8Amar Jašarević
Lamiya Hadžiahmetović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
9Anes Taljanović
Ajla Čustović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
66 Gala Night Open Gala night LA Adults Par(Couple)
1Giacomo Lazzarini
Ornella Marretta
''
MAMBO - Brčko 2
2Živojin Suvajac
Isidora Cvijetić
''
MAMBO - Brčko 2
3Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
4Danilo Fatić
Nina Mosić
''
BEST - Beograd 2
5Nikola Tepić
Teodora Jakovljević
''
BEST - Beograd 2
6Nikola Andrić
Anastasija Pantelić
''
BEST - Beograd 2
7Dušan Petronijević
Milica Ristić
''
BEST - Beograd 2
8Mihajlo Stojković
Mina Sofronijević
''
BEST - Beograd 2
9Filip Pelko
Laura Krog
''
Academia - Zagreb 2
10David Ljevar
Marta Marki
''
Academia - Zagreb 2
11Noa Hanić
Mia Savić
''
Academia - Zagreb 2
12Jovan Ilić
Jana Lukić
''
LUNA - Čačak 2
13Stefan Stančić
Iva Ferluga
''
LUNA - Čačak 2
14Vuk Borović
Marija Bilbija
''
LUNA - Čačak 2
15Benjamin Malićbegović
Marija Andrić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
16Tarik Sorguč
Merjem Kobasica
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
17Bojan Ristić
Papista Nikolett
''
FIESTA - Novi Sad 2
Compiled by MasterDance ® MasterSoft