SARAJEVO DANCE FESTIVAL Sarajevo - 27.02.2021 - STARTNA LISTA (na dan : 03.03.2021)


Takmičar

1 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Pioniri 1 Solo
1Uma Beširović
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Dalija Zubović
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Asja Zubivić
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
4Lajla Falić
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
5Ismihan Džananović
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
6Ismihan Mahmutović
'E'
ASTORIJA - Sarajevo 1
7Sara Vujičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
8Mila Ružičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
9Lena Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
10Ismaela Babić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
11Lajla Smajić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
12Mila Sibinčić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
13Milica Knežević
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
14Helena Milanović
'EC'
RITAM - Srbac 1
15Marija Ivanić
'EC'
RITAM - Srbac 1
16Tamara Milaković
'EC'
RITAM - Srbac 1
17Tamara Milinković
'EC'
RITAM - Srbac 1
2 Solo i duo (školska liga) - Quickstep Pioniri 1 Solo
1Sara Vujičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
2Mila Ružičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
3Lena Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
4Ismaela Babić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
5Lajla Smajić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
6Mila Sibinčić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
7Milica Knežević
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
3 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Pioniri 1 Solo
1Uma Beširović
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Dalija Zubović
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Asja Zubivić
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
4Lajla Falić
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
5Ismihan Džananović
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
6Sara Vujičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
7Mila Ružičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
8Lena Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
9Ismaela Babić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
10Lajla Smajić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
11Mila Sibinčić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
12Milica Knežević
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
13Helena Milanović
'EC'
RITAM - Srbac 1
14Marija Ivanić
'EC'
RITAM - Srbac 1
15Tamara Milaković
'EC'
RITAM - Srbac 1
16Tamara Milinković
'EC'
RITAM - Srbac 1
4 Solo i duo (školska liga) - Jive Pioniri 1 Solo
1Sara Vujičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
2Mila Ružičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
3Lena Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
4Ismaela Babić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
5Lajla Smajić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
6Mila Sibinčić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
7Milica Knežević
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
5 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Pioniri 2 Solo
1Marija Rašeta
'EC'
MAMBO - Brčko 1
2Adna Kulovac
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Iman Mehmedović
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
4Merjem Mehmedović
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
5Anja Ler
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
6Anja Pašić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
7Anja Sibinčić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
8Ema Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
9Irina Stojković
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
10Lara Pećić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
11Nedija Kojić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
12Anđela Milaković
'EC'
RITAM - Srbac 1
13Anđelija Topalović
'EC'
RITAM - Srbac 1
14Sandra Pijetlović
'EC'
RITAM - Srbac 1
15Andjelija Topalović
'EC'
RITAM - Srbac 1
16Jelena Vidić
'EC'
RITAM - Srbac 1
6 Solo i duo (školska liga) - Quickstep Pioniri 2 Solo
1Anja Pašić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
2Anja Sibinčić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
3Ema Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
4Irina Stojković
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
5Lara Pećić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
6Nedija Kojić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
7 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Pioniri 2 Solo
1Marija Rašeta
'EC'
MAMBO - Brčko 1
2Adna Kulovac
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Iman Mehmedović
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
4Merjem Mehmedović
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
5Anja Ler
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 1
6Anja Pašić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
7Anja Sibinčić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
8Ema Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
9Irina Stojković
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
10Lara Pećić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
11Nedija Kojić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
12Anđela Milaković
'EC'
RITAM - Srbac 1
13Anđelija Topalović
'EC'
RITAM - Srbac 1
14Sandra Pijetlović
'EC'
RITAM - Srbac 1
15Andjelija Topalović
'EC'
RITAM - Srbac 1
16Jelena Vidić
'EC'
RITAM - Srbac 1
8 Solo i duo (školska liga) - Jive Pioniri 2 Solo
1Anja Pašić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
2Anja Sibinčić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
3Ema Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
4Irina Stojković
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
5Lara Pećić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
6Nedija Kojić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
9 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Pioniri 1 Duo
1Nejla Eminović
Lara Smetanović
'EC'
MAMBO - Brčko 2
2Lena Perek
Nađa Ana Kisić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
3Anđela Mićić
Vanesa Geljić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
10 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Pioniri 1 Duo
1Nejla Eminović
Lara Smetanović
'EC'
MAMBO - Brčko 2
2Lena Perek
Nađa Ana Kisić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
3Anđela Mićić
Vanesa Geljić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
11 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Pioniri 2 Duo
1Marija Rašeta
Lajla Nakić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
2Amina Mujčinović
Lana Haseljić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
3Malik Gladan
Enna Šarac
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 2
4Darin Ban Brahić
Ema Herak
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 2
12 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Pioniri 2 Duo
1Marija Rašeta
Lajla Nakić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
2Amina Mujčinović
Lana Haseljić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
3Malik Gladan
Enna Šarac
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 2
4Darin Ban Brahić
Ema Herak
'EC'
ASTORIJA - Sarajevo 2
13 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Juniori 1 Duo
1Stefan Vrkeš
Ajša Zaimović
'EC'
MAMBO - Brčko 2
14 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Juniori 1 Duo
1Stefan Vrkeš
Ajša Zaimović
'EC'
MAMBO - Brčko 2
15 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Juniori 2 Duo
1Ajša Zaimović
Marica Erić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
16 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Juniori 2 Duo
1Ajša Zaimović
Marica Erić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
17 KV turnir D1 ST Pioniri 1 Solo
1Lea Oković
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Nađa Mehičević
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Amela Šabić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
4Merjem Smajić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
5Marina Tešanović
''
STAGE - Doboj 1
18 KV turnir D1 ST Pioniri 2 Solo
1Petrović Marija
''
HABANERA - Banja Luka 1
2Ivana Zlojutro
''
HABANERA - Banja Luka 1
3Marija Savić
''
HABANERA - Banja Luka 1
4Tajra Avdagić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
5Emina Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
6Lucija Mišić
''
STAGE - Doboj 1
7Isidora Stanojević
''
STAGE - Doboj 1
8Glorija Nedić
''
STAGE - Doboj 1
9Iva Mijić
''
STAGE - Doboj 1
10Lana Popadić
''
STAGE - Doboj 1
11Berina Kruškić
''
STAGE - Doboj 1
12Branka Bardak
''
STAGE - Doboj 1
13Anđela Lazendić
''
STAGE - Doboj 1
14Dunja Borojević
''
STAGE - Doboj 1
15Ema Suljagić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
19 KV turnir D1 ST Juniori 1 Solo
1Sara Duraković
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Neira Sejdić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Doris Đurđević
''
STAGE - Doboj 1
4Mateja Dolić
''
STAGE - Doboj 1
5Nikolina Lazić
''
STAGE - Doboj 1
6Minja Subotić
''
STAGE - Doboj 1
7Hana Mešić
''
STAGE - Doboj 1
8Amela Ularica
''
STAGE - Doboj 1
9Katarina Kovčić
''
STAGE - Doboj 1
10Ana Lovric
''
STAGE - Doboj 1
11Farrah Halilović
''
STAGE - Doboj 1
12Hana Bedžeti
''
SANDOVAL - Tuzla 1
20 KV turnir D1 ST Juniori 2 Solo
1Ana Đogić
''
MAMBO - Brčko 1
2Sofija Nedić
''
STAGE - Doboj 1
3Belma Lubić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
4Merjem Međedović
''
SANDOVAL - Tuzla 1
21 KV turnir D1 ST Amateri Solo
1Naida Selmić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
22 KV turnir D1 ST Pioniri 1 Par
1Berin Mešić
Lea Oković
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
2Jovan Dodevski
Marina Tešanović
''
STAGE - Doboj 2
23 KV turnir D1 ST Pioniri 2 Par
1Luka Smetanović
Lara Androšević
''
MAMBO - Brčko 2
2Leonardo Mišić
Lucija Mišić
''
STAGE - Doboj 2
24 KV turnir D1 ST Juniori 1 Par
1Boris Cvijanović
Doris Đurđević
''
STAGE - Doboj 2
25 KV turnir D1 ST Juniori 2 Par
1Gutić Bekir
Ilma Idrizović
''
SANDOVAL - Tuzla 2
26 KV turnir D2 ST Pioniri 2 Par
1Vid Godinić
Karla Letina
''
Academia - Zagreb 2
27 KV turnir D3 ST Youth Solo
1Jovana Gavrić
''
STAGE - Doboj 1
28 KV turnir D3 ST Juniori 2 Par
1Velid Moćević
Esma Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
29 KV turnir B ST Juniori 2 Par
1Martin Tomičić
Lucija Eljuga
''
MAMBO - Brčko 2
30 KV turnir B ST Amateri Par
1Filip Pelko
Laura Krog
''
Academia - Zagreb 2
31 KV turnir D1 LA Pioniri 1 Solo
1Nađa Mehičević
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Amela Šabić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Merjem Smajić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
4Marina Tešanović
''
STAGE - Doboj 1
32 KV turnir D1 LA Pioniri 2 Solo
1Anja Lađević
''
MAMBO - Brčko 1
2Marija Jovičić
''
MAMBO - Brčko 1
3Ivana Zlojutro
''
HABANERA - Banja Luka 1
4Marija Savić
''
HABANERA - Banja Luka 1
5Petrović Marija
''
HABANERA - Banja Luka 1
6Tajra Avdagić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
7Lucija Mišić
''
STAGE - Doboj 1
8Isidora Stanojević
''
STAGE - Doboj 1
9Glorija Nedić
''
STAGE - Doboj 1
10Iva Mijić
''
STAGE - Doboj 1
11Lana Popadić
''
STAGE - Doboj 1
12Berina Kruškić
''
STAGE - Doboj 1
13Branka Bardak
''
STAGE - Doboj 1
14Dunja Borojević
''
STAGE - Doboj 1
15Anđela Lazendić
''
STAGE - Doboj 1
33 KV turnir D1 LA Juniori 1 Solo
1Katarina Pudić
''
MAMBO - Brčko 1
2Lorena Pavić
''
MAMBO - Brčko 1
3Anđela Vujadinović
''
MAMBO - Brčko 1
4Jovana Rikanović
''
MAMBO - Brčko 1
5Maida Tursunović
''
MAMBO - Brčko 1
6Mara Vrhovac
''
MAMBO - Brčko 1
7Tamara Lukić
''
MAMBO - Brčko 1
8Sara Radiša
''
MAMBO - Brčko 1
9Sara Duraković
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
10Neira Sejdić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
11Manuela Marić
''
MAMBO - Brčko 1
12Mateja Dolić
''
STAGE - Doboj 1
13Nikolina Lazić
''
STAGE - Doboj 1
14Minja Subotić
''
STAGE - Doboj 1
15Hana Mešić
''
STAGE - Doboj 1
16Amela Ularica
''
STAGE - Doboj 1
17Katarina Kovčić
''
STAGE - Doboj 1
18Ana Lovric
''
STAGE - Doboj 1
19Farrah Halilović
''
STAGE - Doboj 1
20Hana Bedžeti
''
SANDOVAL - Tuzla 1
34 KV turnir D1 LA Juniori 2 Solo
1Sofija Nedić
''
STAGE - Doboj 1
2Belma Lubić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
3Merjem Međedović
''
SANDOVAL - Tuzla 1
35 KV turnir D1 LA Youth Solo
1Jovana Gavrić
''
STAGE - Doboj 1
36 KV turnir D1 LA Amateri Solo
1Naida Selmić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
37 KV turnir D1 LA Pioniri 1 Par
1Berin Mešić
Lea Oković
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
2Jovan Dodevski
Marina Tešanović
''
STAGE - Doboj 2
38 KV turnir D1 LA Pioniri 2 Par
1Luka Smetanović
Lara Androšević
''
MAMBO - Brčko 2
2Leonardo Mišić
Lucija Mišić
''
STAGE - Doboj 2
39 KV turnir D2 LA Pioniri 2 Par
1Vid Godinić
Karla Letina
''
Academia - Zagreb 2
40 KV turnir D3 LA Pioniri 2 Solo
1Emina Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
41 KV turnir D3 LA Juniori 1 Solo
1Doris Đurđević
''
STAGE - Doboj 1
42 KV turnir D3 LA Youth Solo
1Lajla Halilović
''
STAGE - Doboj 1
43 KV turnir D3 LA Juniori 1 Par
1Boris Cvijanović
Doris Đurđević
''
STAGE - Doboj 2
44 KV turnir D3 LA Juniori 2 Par
1Gutić Bekir
Ilma Idrizović
''
SANDOVAL - Tuzla 2
2Velid Moćević
Esma Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
45 KV turnir B LA Juniori 2 Par
1Andrej Buhić
Luna Damjanović
''
SHADOWS - Zenica 2
2Martin Tomičić
Lucija Eljuga
''
MAMBO - Brčko 2
46 KV turnir B LA Youth Par
1Mahmutović Fedja
Delibašić Džana
''
SHADOWS - Zenica 2
2Marko Ćurić
Džana Mehmedović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
47 KV turnir B LA Amateri Par
1Filip Pelko
Laura Krog
''
Academia - Zagreb 2
48 KV turnir I LA Amateri Par
1Artur Posedkin
Patricia Herceg
''
SPIN - Zagreb 2
49 Državno prvenstvo BIH LA grupe i formacije Juniori 2 Grupa
1MAMBOLINE
'Latin Mix'
Dušan Radić i Petra Mihajlović
MAMBO - Brčko 7
2Stage mix
'Latinmix'
Vera Tesnjak
STAGE - Doboj 4
50 Državno prvenstvo BIH LA grupe i formacije Youth Grupa
1Stage stars
'Latinmix'
Vera Tesnjak
STAGE - Doboj 4
2Shadows 3
'Semir Šerić'
Semir Šerić
SHADOWS - Zenica 4
51 Državno prvenstvo BIH LA grupe i formacije Pioniri 2 Formacija
1Shadows 1
'Semir Šerić'
Semir Šerić
SHADOWS - Zenica 8
52 Državno prvenstvo BIH LA grupe i formacije Juniori 1 Formacija
1MAMBO TEAM
'Latin Mix'
Dušan Radić i Petra Mihajlović
MAMBO - Brčko 12
2Stagegirl
'Latinmix'
Vera Tesnjak
STAGE - Doboj 11
3Shadows 2
'Semir Šerić'
Semir Šerić
SHADOWS - Zenica 12
53 Državno prvenstvo BIH ST Pioniri 1 Solo
1Farrah Hodžić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
54 Državno prvenstvo BIH ST Pioniri 2 Solo
1Kalina Jovanović
''
HABANERA - Banja Luka 1
2Danka Savić
''
HABANERA - Banja Luka 1
3Nirvana Hamzić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
4Ajna Resić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
5Bedžeti Hana
''
SANDOVAL - Tuzla 1
55 Državno prvenstvo BIH ST Juniori 1 Solo
1Sarah Bogunić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Mela Resić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
56 Državno prvenstvo BIH ST Juniori 2 Solo
1Rejjan Hafizović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Lana Dursum
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Irma Čizmo
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
4Emina Kapetanović
''
SANDOVAL - Tuzla 1
57 Državno prvenstvo BIH ST Youth Solo
1Dunja Galić
''
HABANERA - Banja Luka 1
2Ivona Ćurić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Naida Selmić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
58 Državno prvenstvo BIH ST Amateri Solo
1Tanja Topić
''
HABANERA - Banja Luka 1
2Irma Mešanović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
59 Državno prvenstvo BIH LA Pioniri 1 Solo
1Farrah Hodžić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Suljagić Ema
''
SANDOVAL - Tuzla 1
60 Državno prvenstvo BIH LA Pioniri 2 Solo
1Kalina Jovanović
''
HABANERA - Banja Luka 1
2Danka Savić
''
HABANERA - Banja Luka 1
3Glorija Nedić
''
STAGE - Doboj 1
4Iva Mijić
''
STAGE - Doboj 1
5Nirvana Hamzić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
6Ajna Resić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
7Bedžeti Hana
''
SANDOVAL - Tuzla 1
61 Državno prvenstvo BIH LA Juniori 1 Solo
1Nikolina Blagić
''
MAMBO - Brčko 1
2Lana Novak
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Mela Resić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
4Doris Đurđević
''
STAGE - Doboj 1
5Farrah Halilović
''
STAGE - Doboj 1
6Hana Mešić
''
STAGE - Doboj 1
7Nikolina Lazić
''
STAGE - Doboj 1
8Mateja Dolić
''
STAGE - Doboj 1
9Amela Ularica
''
STAGE - Doboj 1
10Sarah Bogunić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
11Katarina Kovčić
''
STAGE - Doboj 1
12Međedović Merjem
''
SANDOVAL - Tuzla 1
13Lubić Belma
''
SANDOVAL - Tuzla 1
62 Državno prvenstvo BIH LA Juniori 2 Solo
1Asija Atić
''
MAMBO - Brčko 1
2Teodora Tešić
''
MAMBO - Brčko 1
3Džejla Ahmetović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
4Lana Dursum
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
5Rejjan Hafizović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
6Irma Čizmo
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
7Saša Đekić
''
STAGE - Doboj 1
8Emina Kapetanović
''
SANDOVAL - Tuzla 1
63 Državno prvenstvo BIH LA Youth Solo
1Dunja Galić
''
HABANERA - Banja Luka 1
2Ivona Ćurić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Neira Šišić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
4Lajla Halilović
''
STAGE - Doboj 1
64 Državno prvenstvo BIH LA Amateri Solo
1Tanja Topić
''
HABANERA - Banja Luka 1
2Ana Maria Janjuš
''
HABANERA - Banja Luka 1
3Ana Moconja
''
HABANERA - Banja Luka 1
4Irma Mešanović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
65 Državno prvenstvo BIH 10 PLESOVA Pioniri 1 Par
1Anel Brkić
Daila Islambeogović
''
SHADOWS - Zenica 2
66 Državno prvenstvo BIH 10 PLESOVA Pioniri 2 Par
1Andrija Jovanović
Mia Sekulić
''
HABANERA - Banja Luka 2
67 Državno prvenstvo BIH 10 PLESOVA Juniori 1 Par
1Eman Jahić
Hanna Kovačević
''
SANDOVAL - Tuzla 2
2Amer Čikarić
Sarah Duman
''
SANDOVAL - Tuzla 2
68 Državno prvenstvo BIH 10 PLESOVA Juniori 2 Par
1Martin Tomičić
Lucija Eljuga
''
MAMBO - Brčko 2
2Tarik Zilić
Ena Ademović
''
SANDOVAL - Tuzla 2
3Andrej Buhić
Luna Damjanović
''
SHADOWS - Zenica 2
69 Državno prvenstvo BIH 10 PLESOVA Youth Par
1Marko Ćurić
Džana Mehmedović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
70 Državno prvenstvo BIH 10 PLESOVA Under 21 Par
1Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
71 Državno prvenstvo BIH 10 PLESOVA Amateri Par
1Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
72 KUP ASTORIJA ST KUP Junior 2 Par
1Mato Ostružnjak
Hana Sorić
''
Academia - Zagreb 2
2Karlo Ostružnjak
Vita Grahovac
''
Academia - Zagreb 2
73 KUP ASTORIJA ST KUP Youth Par
1David Ljevar
Marta Marki
''
Academia - Zagreb 2
74 KUP ASTORIJA ST KUP Adults Par
1Filip Pelko
Laura Krog
''
Academia - Zagreb 2
2Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
75 KUP ASTORIJA LA KUP Junior 2 Par
1Mato Ostružnjak
Hana Sorić
''
Academia - Zagreb 2
2Karlo Ostružnjak
Vita Grahovac
''
Academia - Zagreb 2
76 KUP ASTORIJA LA KUP Youth Par
1Marko Ćurić
Džana Mehmedović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
2David Ljevar
Marta Marki
''
Academia - Zagreb 2
77 KUP ASTORIJA LA KUP Adults Par
1Filip Pelko
Laura Krog
''
Academia - Zagreb 2
2Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
3Artur Posedkin
Patricia Herceg
''
SPIN - Zagreb 2
78 MODERNI PLESOVI Produkcija Mix age Produkcija
1Plesni studio Mo Stars
'Dura Dance'
Nataša Jekić
Mo stars - Mostar 43
2VICTORY TEAM
'Fight for all of us'
Jasenka Bitic Ramic
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 29
79 MODERNI PLESOVI Hip Hop Mini Solo
1Mia Ramčević
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
80 MODERNI PLESOVI Hip Hop Djeca 1 Solo
1Iman Vilašvić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
81 MODERNI PLESOVI Hip Hop Djeca 2 Solo
1Lana Milivojša
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
82 MODERNI PLESOVI Hip Hop Juniori Solo
1Sumeja Trebo
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
2Emina Redžić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
83 MODERNI PLESOVI Hip Hop Djeca 2 Grupa
1Crazy Friends
'Boom Boom'
Magdalena Milišić
ASTORIJA - Sarajevo 13
2D.P.
'Made for now'
Jasenka Bitic Ramic
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 16
84 MODERNI PLESOVI Hip Hop Seniori Grupa
1NO HATE JUST DANCE
'SIT DOWN'
NHJD
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 11
85 MODERNI PLESOVI Show dance Djeca 1 Solo
1Lajla Uzunović
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
86 MODERNI PLESOVI Show dance Djeca 2 Solo
1Zana Zuko
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Ivona Popović
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
87 MODERNI PLESOVI Show dance Juniori Solo
1Emina Velagić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Dora Pančić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
88 MODERNI PLESOVI Show dance Djeca 1 Duo
1Adna Doglod
Sara Kulalić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 2
89 MODERNI PLESOVI Show dance Djeca 2 Duo
1Ena Mekić
Hana Šarenkapa
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
90 MODERNI PLESOVI Show dance Juniori Duo
1Anja Popović
Džena Sačak
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 2
91 MODERNI PLESOVI Show dance Djeca 2 Mala grupa
1Twirling dols
'Place to hide'
Šejla Klinac
ASTORIJA - Sarajevo 5
92 MODERNI PLESOVI Show dance Djeca 2 Grupa
1Zlatanke
'Impossible'
Šejla Klinac
ASTORIJA - Sarajevo 13
93 MODERNI PLESOVI Street Dance Djeca 2 Duo
1Nadja Didic
Sara Osmančević
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 2
94 MODERNI PLESOVI Street Dance Djeca 2 Mala grupa
1Bagy Team
'Bomba '
Gabrijela Katava
ASTORIJA - Sarajevo 6
95 MODERNI PLESOVI MTV Dance Djeca 2 Solo
1Dea Kalinic
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
96 MODERNI PLESOVI MTV Dance Juniori Trio
1LDF
''
LDF Kiseljak - Kiseljak 3
97 MODERNI PLESOVI MTV Dance Djeca 1 Mala grupa
1Wolf
'Wolf'
Kristina Marković
Plesni studio Wolf - Doboj 5
98 MODERNI PLESOVI MTV Dance Juniori Mala grupa
1BOUNCE
'girls run the world'
Jasenka Bitic-Ramic
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 8
99 MODERNI PLESOVI MTV Dance Djeca 1 Grupa
1LDF
'LDF mix'
DB
LDF Kiseljak - Kiseljak 12
100 MODERNI PLESOVI MTV Dance Djeca 2 Grupa
1LDF
'KIss mix'
DB
LDF Kiseljak - Kiseljak 12
101 MODERNI PLESOVI MTV Dance Juniori Grupa
1Wolf
'Wolf'
Kristina Marković
Plesni studio Wolf - Doboj 9
102 MODERNI PLESOVI Pom Pom Mini Solo
1Dalija Bajramović
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
103 MODERNI PLESOVI Pom Pom Djeca 1 Solo
1Hana Šahdan
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
104 MODERNI PLESOVI Ballet Seniori Solo
1Cogo Berina
''
SHADOWS - Zenica 1
105 MODERNI PLESOVI Acro Dance Mini Solo
1Zara Mušović
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
106 MODERNI PLESOVI Acro Dance Djeca 1 Solo
1Norel Šišić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
107 MODERNI PLESOVI Acro Dance Djeca 2 Solo
1Azra Uzunovic
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
108 MODERNI PLESOVI Acro Dance Juniori Solo
1Marija Hadžić
''
Plesni studio Wolf - Doboj 1
2Ajdina Žuna
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
109 MODERNI PLESOVI Acro Dance Djeca 2 Duo
1Azra Uzunovic
Ivona Popović
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 2
110 MODERNI PLESOVI K-pop Djeca 1 Solo
1Laman Hodžić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
111 MODERNI PLESOVI K-pop Djeca 2 Solo
1Hana Smajić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
112 MODERNI PLESOVI K-pop Juniori Solo
1Nedžla Ahmić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
113 MODERNI PLESOVI K-pop Juniori Duo
1Adriana Barišić
Nedžla Ahmić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 2
114 MODERNI PLESOVI Modern and Contemp. Mini Solo
1Dalal Fetić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
115 MODERNI PLESOVI Modern and Contemp. Djeca 1 Solo
1Ajlin Muslić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
116 MODERNI PLESOVI Modern and Contemp. Djeca 2 Solo
1Adna Ormanović
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
117 MODERNI PLESOVI Modern and Contemp. Juniori Solo
1Farah Šarenkapa
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Žana Makivić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
118 MODERNI PLESOVI Modern and Contemp. Seniori Solo
1Ivana Šobić
''
Dankan - Banja Luka 1
2Naida Gadžo
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
119 MODERNI PLESOVI Modern and Contemp. Djeca 1 Duo
1Ajlin Muslić
Laman Hodžić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 2
120 MODERNI PLESOVI Modern and Contemp. Juniori Duo
1Dora Pančić
Lejla Agić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 2
121 MODERNI PLESOVI Modern and Contemp. Seniori Trio
1Valey
''
ASTORIJA - Sarajevo 3
122 MODERNI PLESOVI Street Dance Show Mini Mala grupa
1HOPE
'We are children'
Jasenka Bitic Ramic
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 8
123 MODERNI PLESOVI Free Style Mini Solo
1Inela Drapić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
2Dalija Begović
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
124 MODERNI PLESOVI Free Style Juniori Solo
1Adna Hodžić
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
125 MODERNI PLESOVI Lyrical dance Djeca 1 Solo
1Sara Osmančević
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
126 MODERNI PLESOVI Lyrical dance Juniori Solo
1Asja Tabak
''
Plesna Akademija VICTORY - Zenica 1
127 MODERNI PLESOVI Belly Dance folk Veterani Solo
1Amila Hajdarevic
''
Škola trbušnog plesa SAHARA - Sarajevo 1
128 MODERNI PLESOVI Belly Dance oriental Veterani Solo
1Amila Hajdarevic
''
Škola trbušnog plesa SAHARA - Sarajevo 1
129 MODERNI PLESOVI Belly Dance show Veterani Solo
1Amila Hajdarevic
''
Škola trbušnog plesa SAHARA - Sarajevo 1
130 MODERNI PLESOVI Fit Kids Begginers 4 Solo
1Nejla Hasna Balić
''
GLORIA - Velika Kladuša 1
131 MODERNI PLESOVI Fit Kids Begginers 7 Solo
1Dizdarević Ismihana
''
GLORIA - Velika Kladuša 1
132 MODERNI PLESOVI Fit Kids Begginers 9 Solo
1Lemia Nur Habiba Balić
''
GLORIA - Velika Kladuša 1
133 MODERNI PLESOVI Fit Kids Begginers Junior 1 Solo
1Dženisa Čović
''
GLORIA - Velika Kladuša 1
2Lajla Čatak
''
GLORIA - Velika Kladuša 1
134 MODERNI PLESOVI Fit Kids Begginers Baby Duo
1Bajramović Džana
Mujakić Asja
''
GLORIA - Velika Kladuša 2
135 MODERNI PLESOVI Fit Kids Begginers Kids Duo
1Dizdarević Ismihana
Halilagić Hana
''
GLORIA - Velika Kladuša 2
136 MODERNI PLESOVI Fit Kids Begginers Junior Duo
1Lemia Nur Habiba Balić
Halilagić Hana
''
GLORIA - Velika Kladuša 2
137 MODERNI PLESOVI Fit Kids Begginers Mini Kids Formation
1Fit kids BiH SPK GLORIA
'Bond James Bond'
Edina Dizdarević
GLORIA - Velika Kladuša 13
138 MODERNI PLESOVI Fit Kids A category Kids Duo
1Dizdarević Ismihana
Halilagić Emina
''
GLORIA - Velika Kladuša 2
Compiled by MasterDance ® MasterSoft