SAPO NOVOGODIŠNJI KUP Padinska Skela - 21.12.2019 - STARTNA LISTA (na dan : 04.07.2020)


Takmičar

1 A level Production Mix age Small
1Mladost
'Kadril'
Miodrag Kastratovic
MLADOST - Beograd 12
2Mladost
'Kadril 2'
Miodrag Kastratovic
MLADOST - Beograd 12
3Mladost
'Kadril 2'
Miodrag Kastratovic
MLADOST - Beograd 12
2 A level Production Mix age Big
1Mladost
'Omladinci i omladinke u akciji'
Miodrag Kastratovic
MLADOST - Beograd 26
3 A level Show Dance Adult Group
1The Good, The Bad & Love
'The Good, The Bad & Love'
Tanja Mojsoska
BAH - Struga 3
4 A level Acrobatic Dance Juniors Group
1Plava zvezda
'Veličanstveno proleće'
Sanja Capelja
Plava Zvezda - Zrenjanin 6
5 A level Latin Show Children Group
1Duende kids
'Latin dolls'
Ksenija Lojpur
Duende - Niš 6
6 A level Latin Show Adult Group
1Duende Team
'Duende storm'
Ksenija Lojpur
Duende - Niš 4
7 A level Hip Hop Children Solo F
1Isidora Bojović
'Seven rings'
Dusko Bogicevic
Performa Dance - Belgrade 1
8 A level Hip Hop Adult Solo F
1Velkova Tamara
''
Eat The Beat - Dance Studio - Skopje 1
9 A level Hip Hop Children Duo
1Boglev Teona
Chakarovska Kalina
''
Ilija Karadakoski
Eat The Beat - Dance Studio - Skopje 2
10 A level Hip Hop Juniors Duo
1Angelkoska Tea
Petreska Vanja
''
Ilija Karadakoski
Eat The Beat - Dance Studio - Skopje 2
11 A level Hip Hop Juniors Group
1Addams Family
''
Ilija Karadakoski
Eat The Beat - Dance Studio - Skopje 7
12 A level Hip Hop Children Formation
1Dream team
'Work it'
Dusko Bogicevic
Performa Dance - Belgrade 10
13 A level Hip Hop Juniors Formation
1Juniorz In The Beat
'MY TYPE OF DNA'
Ilija Karadakoski
Eat The Beat - Dance Studio - Skopje 17
14 A level Street Dance Show Adult Formation
1DNA
'DNA'
Tanja Mojsoska
BAH - Struga 15
15 A level Open Juniors Solo F
1Katja Apostoloska
'Set Me On Fire'
Tanja Mojsoska
BAH - Struga 1
2Katja Apostoloska
'Set Me On Fire'
Tanja Mojsoska
BAH - Struga 1
16 A level Open Adult Formation
1The Queen Inside Me
'The Queen Inside Me'
Tanja Mojsoska
BAH - Struga 15
17 B level Show Dance Children Duo
1Lena Bošković
Maja Knjazovic
'PAUK I BUBAMARA'
LJILJANA SPASIC
FLEX - Beograd 2
18 B level Show Dance Mini kids Group
1Twenty two dance studio
'Šizike'
Ana Pavlović
22 Dance Studio - Beograd 5
19 B level Show Dance Children Formation
1FLEX
'KASUKO'
LJILJANA SPASIC
FLEX - Beograd 14
20 B level Ballet Juniors Solo F
1Vučković Silvija
''
FLEX - Beograd 1
21 B level Ballet Mini kids Formation
1FLEX
'BUBAMARE'
LJILJANA SPASIC
FLEX - Beograd 14
22 B level Ballet Children Formation
1FLEX
'SCHERZO'
LJILJANA SPASIC
FLEX - Beograd 14
23 B level Modern and Contemporary Dance Mini kids Duo
1Marija Manojović
Natalija Kulundžić
'Prve pahulje'
Ana Pavlović
22 Dance Studio - Beograd 2
24 B level Modern and Contemporary Dance Children Duo
1KAPLANOVIC SOFIJA
KOKOSKOV MARIJA
'PERFECT'
LJILJANA SPASIC
FLEX - Beograd 2
25 B level Modern and Contemporary Dance Juniors Group
1FLEX
'ONLI YOU'
LJILJANA SPASIC
FLEX - Beograd 6
26 B level Modern and Contemporary Dance Children Formation
1RIS Deca
'Spirit'
Katarina Draganić
Studio plesa RIS - Beograd 17
27 B level Samba Show Children Group
1Duende ladies
'Shady ladies'
Ksenija Lojpur
Duende - Niš 4
28 B level Open Children Duo
1Elena Mladenović
Sara Pucarević
'THUNDERDOME'
LJILJANA SPASIC
FLEX - Beograd 2
29 B level Open Children Group
1Plava zvezda
'Vestice'
Sanja Capelja
Plava Zvezda - Zrenjanin 4
30 B level Open Mini kids Formation
1FLEX
'CVETOVI '
LJILJANA SPASIC
FLEX - Beograd 14
2RIS Mini kids
'Tamo gde je sve po mom'
Kostadinovski Milena
Studio plesa RIS - Beograd 17
31 B level Open Children Formation
1FLEX
'MIDNIGHT WALTZ'
LJILJANA SPASIC
FLEX - Beograd 14
2RIS Deca
'Must be love'
Katarina Draganić
Studio plesa RIS - Beograd 13
32 B level Open Juniors Formation
1FLEX
'Stand by me'
LJILJANA SPASIC
FLEX - Beograd 8
2RIS Juniori
'Way down we go'
Lea Abinun
Studio plesa RIS - Beograd 13
33 C level Hip Hop Mini kids Solo F
1Stankovska Nikolina
''
Eat The Beat - Dance Studio - Skopje 1
34 C level Street Dance Show Juniors Group
1Strong dancers
''
Ivana Strahinjić
La Luna - Beograd 5
35 C level Street Dance Show Children Formation
1La Luna little stars
''
Ivana Strahinjić
La Luna - Beograd 24
Compiled by MasterDance ® MasterSoft