KUP POBEDNIKA BEOGRADA - 26-27.10.2019 - STARTNA LISTA (na dan : 18.10.2019)


Takmičar

1 A level Show Dance Mini kids Solo F
1Mia Mandaric
'Let it go'
Elena Caparevic
Plesni studio M Plus - Surčin 1
2 A level Jazz Dance / Lyrical Juniors Solo F
1Elena Pejić
'She'
Jan Ravnik
LANA - Novi Banovci 1
2Una Kulic
'Tore my hart'
Tamara Popovic
Acro dance klub SUPER STAR - Vršac 1
3 A level Jazz Dance / Lyrical Adult Solo F
1Kutrički Marija
'You know how I feel'
Vladislava Milenković
Dance studio Millennium - Vršac 1
4 A level Acrobatic Dance Mini kids Solo F
1Kostic Lena
'Madness'
Jovana Milenković, Vladislava Milenković
Dance studio Millennium - Vršac 1
5 A level Acrobatic Dance Children Solo F
1Curguz Teodora
'Toxic'
Jovana Milenković
Dance studio Millennium - Vršac 1
6 A level Ballet Mini kids Solo F
1Nikolova Viktoria
'Radish from Ballet Chipolino '
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 1
7 A level Ballet Children Solo F
1Danova Gabriela
'Kitri Variation Act III '
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 1
8 A level Ballet Juniors Duo
1Veleva Veronika
Berova Aleksandra
'Pearls Variation The Ocean and Pearls'
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 2
2Asenova Veronika
Minkova Boriana
'Pearls Variation The Ocean and Pearls'
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 2
9 A level Modern and Contemporary Dance Mini kids Solo F
1Nikolija Prusac
'i keep you'
Jelena Milovanovic
Plesni studio M Plus - Surčin 1
2Nikolova Viktoria
'Desert'
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 1
10 A level Modern and Contemporary Dance Children Solo F
1Danova Gabriela
'Desert'
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 1
11 A level Modern and Contemporary Dance Juniors Solo F
1Minkova Boriana
'Desert'
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 1
2Elena Pejić
'Forgotten kid'
Jan Ravnik
LANA - Novi Banovci 1
3Mina Mancu
'My struggle'
Lea Abinun
Acro dance klub SUPER STAR - Vršac 1
4Iva Ilievska
'Balance'
Stasha Stankovic - Natasha Gvozdenovic
2 I Dance Sisters - Kumanovo 1
5Ina Ilievska
'Field of tulips'
Stasha Stankovic - Natasha Gvozdenovic
2 I Dance Sisters - Kumanovo 1
12 A level Modern and Contemporary Dance Juniors Formation
1CLASSIC-M
'Desert'
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 9
13 A level Character – Ethnic – Folk Juniors Group
1CLASSIC-M
'TARANTELLA'
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 3
14 A level Synchro Dancing Adult Formation
1Mladost
'Igrajmo i Živimo Zdravije'
MLADOST - Beograd 11
15 A level Latin Show Adult Group
1Duende Team
'Duende storm'
Ksenija Lojpur
Duende - Niš 4
16 A level Hip Hop Adult Solo F
1Miljana Sazdanović
''
Jasna Knežević
La Luna - Jagodina 1
17 A level Hip Hop Adult Solo M
1Ognjen Repanović
''
Jasna Knežević
La Luna - Jagodina 1
18 A level Hip Hop Adult Duo
1Miljana Sazdanović
Ognjen Repanović
''
Jasna Knežević
La Luna - Jagodina 2
19 A level Disco Dance Mini kids Solo F
1Nikoleta Matić
''
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 1
20 A level Disco Dance Juniors Solo F
1Vučićević Milica
''
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 1
2Todorović Mina
''
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 1
21 A level Disco Show Mini kids Solo F
1Anja Nedeljković
'My little pony'
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 1
22 A level Disco Show Children Solo F
1Jana Pavlović
'Mery Poppins'
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 1
23 A level Disco Show Children Group
1Dynamic team
'Laboratory'
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 6
24 A level Disco Show Mini kids Formation
1Dynamic team
'Grease'
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 8
25 A level Open Mini kids Solo F
1Kostic Lena
'At the mercy of the waves'
Jovana Milenković, Vladislava Milenković
Dance studio Millennium - Vršac 1
26 A level Open Adult Solo F
1Kutrički Marija
'Overthought'
Vladislava Milenković
Dance studio Millennium - Vršac 1
27 B level Show Dance Mini kids Solo F
1Pusinic Anastasija
'Sanjajmo'
Jelena Milovanovic
Plesni studio M Plus - Surčin 1
28 B level Show Dance Juniors Solo F
1Mina Radisavljevic
'The hostage'
Aleksandra Ivanov
Acro dance klub SUPER STAR - Vršac 1
2Tadic Elena
'Burlesque'
Jovana Milenković
Dance studio Millennium - Vršac 1
29 B level Jazz Dance / Lyrical Mini kids Solo F
1Vlajic Mina
'Dorothy'
Vladislava Milenković
Dance studio Millennium - Vršac 1
30 B level Jazz Dance / Lyrical Children Solo F
1Janjic Sofija
'New York, New York'
Jovana Milenković
Dance studio Millennium - Vršac 1
2Sicarov Anastasija
'Juliet'
Jovana Milenković
Dance studio Millennium - Vršac 1
31 B level Jazz Dance / Lyrical Adult Solo F
1Golubović Danica
'Mans world'
Vladislava Milenković
Dance studio Millennium - Vršac 1
32 B level Ballet Juniors Solo F
1Veleva Veronika
'Fairy of Tenderness'
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 1
33 B level Ballet Children Group
1Umetnicki centar Adagio NB
'Marcipan'
Sanja Flanjak
Umetnički Centar Adađo NB - Novi Banovci 4
2Flex-Balet grupa deca
'Žabe'
Ljilajan Spasić
FLEX - BEOGRAD 4
34 B level Ballet Juniors Group
1CLASSIC M
'Silhouettes'
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 3
35 B level Ballet Children Formation
1Flex balet formacija deca
'Midnight Walz'
Ljilajan Spasić
FLEX - BEOGRAD 13
2Flex-Balet Formacija deca
'Bašta Snova'
Ljilajan Spasić
FLEX - BEOGRAD 12
36 B level Modern and Contemporary Dance Children Solo F
1Lana Obrenic
'Harem'
Elena Caparevic
Plesni studio M Plus - Surčin 1
37 B level Modern and Contemporary Dance Children Group
1Flex-Moderan Balet grupa deca
'Thunderdome'
Ljilajan Spasić
FLEX - BEOGRAD 4
38 B level Modern and Contemporary Dance Children Formation
1Flex-moderan balet form. deca
'KASUKO'
FLEX - BEOGRAD 10
2MplusS
'Warriors'
Elena Caparevic, Jelena Milovanovic
Plesni studio M Plus - Surčin 16
39 B level Character – Ethnic – Folk Mini kids Group
1Flex - Folk grupa mini kids
'Klementina'
Ljilajan Spasić
FLEX - BEOGRAD 4
40 B level Character – Ethnic – Folk Children Formation
1Flex-Folk Formacija deca
'Španska Igra'
Ljilajan Spasić
FLEX - BEOGRAD 14
41 B level Character – Ethnic – Folk Juniors Formation
1CLASSIC-M
'TARANTELLA'
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 9
42 B level Latin Show Children Group
1Duende kids
'African flowers'
Anđela Vukadinović
Duende - Niš 6
43 B level Standard Show Children Group
1Duende kids
'Snowflakes'
Anđela Vukadinović
Duende - Niš 6
44 B level Disco Dance Mini kids Solo F
1Magdalena Stanojković
''
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 1
45 B level Disco Dance Children Solo F
1Marković Una
''
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 1
2Ristić Milica
''
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 1
46 B level Disco Dance Adult Solo F
1Marković Anastasija
''
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 1
47 B level Disco Dance Adult Duo
1Marković Anastasija
Mijatović Marta
''
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 2
48 B level Street Dance Show Children Solo M
1Janko Janković
'Spiderman'
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 1
49 B level Disco Show Children Duo
1Tamara Jović
Emili Plavšić
'Dont call me up'
Svetlana Subotić
LANA - Novi Banovci 2
50 B level Samba Show Children Group
1Duende ladies
'Shady ladies'
Ksenija Lojpur
Duende - Niš 5
51 B level Open Children Solo F
1Đolić Marta
'My story'
Jovana Milenković
Dance studio Millennium - Vršac 1
52 B level Open Juniors Solo F
1Dimitrijević Željana
'Womens rights'
Jovana Milenković
Dance studio Millennium - Vršac 1
53 B level Open Mini kids Formation
1Flex Open formacija pčelice
'Bubamare'
Ljilajan Spasić
FLEX - BEOGRAD 11
54 C level Ballet Adult Group
1CLASSIC-M
'Waltz'
Maria Stoyanova
CLASSIC-M - Sofia 3
55 C level Modern and Contemporary Dance Mini kids Formation
1ballet
'male sirene'
andjela vukovic
Ballet - Beograd 20
56 C level Modern and Contemporary Dance Children Formation
1ballet
'lov'
andjela vukovic
Ballet - Beograd 10
57 C level Disco Dance Juniors Solo F
1Bošković Isidora
''
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 1
58 C level Disco Show Juniors Solo F
1Milosavljević Lenka
'Dollhouse'
Bojana Banković
DYNAMIC - Kragujevac 1
Compiled by MasterDance ® MasterSoft