MEDJUNARODNI KV TURNIR U LA I ST PLESOVIMA Brčko - 13.03.2021 - STARTNA LISTA (na dan : 16.04.2021)


Natjecatelj

1 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Pioniri 1 Solo
1Adrijana Evđenić
'EC'
STAGE - Doboj 1
2Danica Maljenović
'EC'
STAGE - Doboj 1
3Elena Tomić
'EC'
STAGE - Doboj 1
4Ena Cakalin
'EC'
STAGE - Doboj 1
5Milica Žilić
'EC'
STAGE - Doboj 1
6Sofija Zagorac
'EC'
STAGE - Doboj 1
7Tijana Vukmirović
'EC'
STAGE - Doboj 1
8Helena Milanović
'EC'
RITAM - Srbac 1
9Ismaela Babić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
10Lena Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
11Marija Ivanić
'EC'
RITAM - Srbac 1
12Mila Ružičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
13Milica Knežević
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
14Sara Vujičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
15Tamara Milaković
'EC'
RITAM - Srbac 1
2 Solo i duo (školska liga) - Quickstep Pioniri 1 Solo
1Amela Šabić
'QJ'
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Merjem Smajić
'QJ'
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Ismaela Babić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
4Lena Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
5Mila Ružičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
6Milica Knežević
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
7Sara Vujičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
3 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Pioniri 1 Solo
1Adrijana Evđenić
'EC'
STAGE - Doboj 1
2Danica Maljenović
'EC'
STAGE - Doboj 1
3Elena Tomić
'EC'
STAGE - Doboj 1
4Ena Cakalin
'EC'
STAGE - Doboj 1
5Milica Žilić
'EC'
STAGE - Doboj 1
6Sofija Zagorac
'EC'
STAGE - Doboj 1
7Tijana Vukmirović
'EC'
STAGE - Doboj 1
8Helena Milanović
'EC'
RITAM - Srbac 1
9Ismaela Babić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
10Lena Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
11Marija Ivanić
'EC'
RITAM - Srbac 1
12Mila Ružičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
13Milica Knežević
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
14Sara Vujičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
15Tamara Milaković
'EC'
RITAM - Srbac 1
4 Solo i duo (školska liga) - Jive Pioniri 1 Solo
1Amela Šabić
'QJ'
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Merjem Smajić
'QJ'
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Ismaela Babić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
4Lena Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
5Mila Ružičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
6Milica Knežević
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
7Sara Vujičić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
5 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Pioniri 2 Solo
1Marija Rašeta
'EC'
MAMBO - Brčko 1
2Milica Živanović
'EC'
STAGE - Doboj 1
3Nina Vidović
'EC'
STAGE - Doboj 1
4Andjelija Topalović
'EC'
RITAM - Srbac 1
5Anja Pašić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
6Anđela Milaković
'EC'
RITAM - Srbac 1
7Ema Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
8Anđelija Topalović
'EC'
RITAM - Srbac 1
9Irina Stojković
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
10Jelena Vidić
'EC'
RITAM - Srbac 1
11Lara Pećić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
12Nedija Kojić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
13Sandra Pijetlović
'EJ'
RITAM - Srbac 1
6 Solo i duo (školska liga) - Quickstep Pioniri 2 Solo
1Anja Pašić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
2Ema Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
3Irina Stojković
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
4Lara Pećić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
5Nedija Kojić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
7 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Pioniri 2 Solo
1Marija Rašeta
'EC'
MAMBO - Brčko 1
2Milica Živanović
'EC'
STAGE - Doboj 1
3Nina Vidović
'EC'
STAGE - Doboj 1
4Andjelija Topalović
'EC'
RITAM - Srbac 1
5Anja Pašić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
6Anđela Milaković
'EC'
RITAM - Srbac 1
7Ema Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
8Anđelija Topalović
'EC'
RITAM - Srbac 1
9Irina Stojković
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
10Jelena Vidić
'EC'
RITAM - Srbac 1
11Lara Pećić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
12Nedija Kojić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
8 Solo i duo (školska liga) - Jive Pioniri 2 Solo
1Nejra Klačar
'J'
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Anja Pašić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
3Ema Marić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
4Irina Stojković
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
5Lara Pećić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
6Nedija Kojić
'EQCJ'
RITAM - Srbac 1
7Sandra Pijetlović
'EJ'
RITAM - Srbac 1
9 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Juniori 1 Solo
1Ana Simić
'EC'
STAGE - Doboj 1
10 Solo i duo (školska liga) - Quickstep Juniori 1 Solo
1Sara Duraković
'QJ'
ASTORIJA - Sarajevo 1
11 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Juniori 1 Solo
1Ana Simić
'EC'
STAGE - Doboj 1
12 Solo i duo (školska liga) - Jive Juniori 1 Solo
1Sara Duraković
'QJ'
ASTORIJA - Sarajevo 1
13 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Juniori 2 Solo
1Jasmina Nuhbegović
'EC'
SANDOVAL - Tuzla 1
2Ana Ristić
'EC'
STAGE - Doboj 1
14 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Juniori 2 Solo
1Marica Erić
'C'
MAMBO - Brčko 1
2Jasmina Nuhbegović
'EC'
SANDOVAL - Tuzla 1
3Ana Ristić
'EC'
STAGE - Doboj 1
15 Solo i duo (školska liga) - Jive Juniori 2 Solo
1Neira Sejdić
'J'
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Neira Sejdić
'J'
ASTORIJA - Sarajevo 1
16 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Pioniri 1 Duo
1Nađa Ana Kisić
Lena Perek
'EC'
MAMBO - Brčko 2
2Anđela Blagojević
Alema Osmanović
'EC'
MAMBO - Brčko 2
3Vanesa Geljić
Ajlin Memišević
'EC'
MAMBO - Brčko 2
4Nejla Eminović
Lara Smetanović
'EC'
MAMBO - Brčko 2
5Ana Antunović
Ilhana Kukuljević
'EC'
MAMBO - Brčko 2
6Elena Živković
Anđela Mićić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
7Nevena Brković
Mira Bilal
'EC'
MAMBO - Brčko 2
8Đurđina Simikić
Tara Bajić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
9Marina Janković
Mihaela Vasiljević
'EC'
MAMBO - Brčko 2
10Anja Jovešić
Nikolina Gavrić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
11Sonja Ristić
Lilly Leeana Anderson
'EC'
MAMBO - Brčko 2
12Marija Rašeta
Dunja Jeftić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
17 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Pioniri 1 Duo
1Nađa Ana Kisić
Lena Perek
'EC'
MAMBO - Brčko 2
2Anđela Blagojević
Alema Osmanović
'EC'
MAMBO - Brčko 2
3Vanesa Geljić
Ajlin Memišević
'EC'
MAMBO - Brčko 2
4Nejla Eminović
Lara Smetanović
'EC'
MAMBO - Brčko 2
5Ana Antunović
Ilhana Kukuljević
'EC'
MAMBO - Brčko 2
6Elena Živković
Anđela Mićić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
7Nevena Brković
Mira Bilal
'EC'
MAMBO - Brčko 2
8Đurđina Simikić
Tara Bajić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
9Marina Janković
Mihaela Vasiljević
'EC'
MAMBO - Brčko 2
10Anja Jovešić
Nikolina Gavrić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
11Sonja Ristić
Lilly Leeana Anderson
'EC'
MAMBO - Brčko 2
12Marija Rašeta
Dunja Jeftić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
18 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Pioniri 2 Duo
1Marija Rašeta
Lajla Nakić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
2Amina Mujčinović
Lana Haseljić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
3Staša Pavlović
Nikolina Mrkonjić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
4Milica Janković
Ajna Forić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
19 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Pioniri 2 Duo
1Marija Rašeta
Lajla Nakić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
2Amina Mujčinović
Lana Haseljić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
3Staša Pavlović
Nikolina Mrkonjić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
4Milica Janković
Ajna Forić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
20 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Juniori 1 Duo
1Stefan Vrkeš
Ajša Zaimović
'EC'
MAMBO - Brčko 2
21 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Juniori 1 Duo
1Stefan Vrkeš
Ajša Zaimović
'EC'
MAMBO - Brčko 2
22 Solo i duo (školska liga) - Engleski valcer Juniori 2 Duo
1Ajša Zaimović
Marica Erić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
23 Solo i duo (školska liga) - Cha-cha-cha Juniori 2 Duo
1Ajša Zaimović
Marica Erić
'EC'
MAMBO - Brčko 2
24 KV turnir D1 ST Pioniri 1 Solo
1Luna Čustović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
2Emilija Starčević
''
2 STEP - Šid 1
3Milana Matić
''
2 STEP - Šid 1
4Adna Čavalić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
5Marina Tešanović
''
STAGE - Doboj 1
6Amela Šabić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
7Merjem Smajić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
25 KV turnir D1 ST Pioniri 2 Solo
1Ivana Zlojutro
''
HABANERA - Banja Luka 1
2Marija Savić
''
HABANERA - Banja Luka 1
3Petrović Marija
''
HABANERA - Banja Luka 1
4Ema Suljagić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
5Glorija Nedić
''
STAGE - Doboj 1
6Branka Bardak
''
STAGE - Doboj 1
7Isidora Stanojević
''
STAGE - Doboj 1
8Iva Mijić
''
STAGE - Doboj 1
9Lana Popadić
''
STAGE - Doboj 1
10Lucija Mišić
''
STAGE - Doboj 1
11Ajna Rožajac
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
12Lana Čaušević
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
13Anđela Lazendić
''
STAGE - Doboj 1
14Dunja Borojević
''
STAGE - Doboj 1
15Nejra Klačar
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
26 KV turnir D1 ST Juniori 1 Solo
1Sara Duraković
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Mateja Dolić
''
STAGE - Doboj 1
3Nikolina Lazić
''
STAGE - Doboj 1
4Doris Đurđević
''
STAGE - Doboj 1
5Hana Mešić
''
STAGE - Doboj 1
6Amela Ularica
''
STAGE - Doboj 1
7Farrah Halilović
''
STAGE - Doboj 1
8Nikolina Panić
''
STAGE - Doboj 1
9Lejla Delić
''
STAGE - Doboj 1
10Katarina Kovčić
''
STAGE - Doboj 1
11Ana Lovric
''
STAGE - Doboj 1
12Berna Hadžić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
13Minja Subotić
''
STAGE - Doboj 1
14Neira Sejdić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
27 KV turnir D1 ST Juniori 2 Solo
1Snežana Kvrgić
''
VOJVODINA DENS - Novi Sad 1
2Ana Đogić
''
MAMBO - Brčko 1
3Merjem Međedović
''
SANDOVAL - Tuzla 1
4Belma Lubić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
5Amina Sorguč
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
6Sofija Nedić
''
STAGE - Doboj 1
7Tea Trifković
''
STAGE - Doboj 1
8Ajša Borovina
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
28 KV turnir D1 ST Youth Solo
1Adna Huremović
''
SANDOVAL - Tuzla 1
2Ajla Fazlić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
3Ana Milutinović
''
VOJVODINA DENS - Novi Sad 1
4Mirjana Ranđelović
''
VOJVODINA DENS - Novi Sad 1
5Elena Đurković
''
STAGE - Doboj 1
6Lajla Halilović
''
STAGE - Doboj 1
29 KV turnir D1 ST Amateri Solo
1Dino Haračić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
2Ana Moconja
''
HABANERA - Banja Luka 1
3Naida Selmić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
30 KV turnir D1 ST Pioniri 1 Par
1David Radanović
Andrea Milčević
''
MAMBO - Brčko 2
2Vuk Babić
Sofija Pejić
''
MAMBO - Brčko 2
3Aleksandar Vučetić Graves
Teodora Nikolić
''
MAMBO - Brčko 2
4Jovan Dodevski
Marina Tešanović
''
STAGE - Doboj 2
5Berin Mešić
Lea Oković
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
31 KV turnir D1 ST Pioniri 2 Par
1Luka Smetanović
Lara Androšević
''
MAMBO - Brčko 2
2Leonardo Mišić
Lucija Mišić
''
STAGE - Doboj 2
32 KV turnir D1 ST Juniori 1 Par
1Abdullah Čolpa
Iman Nuhanović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
2Filip Vulić
Nastja Bastašić
''
MAMBO - Brčko 2
33 KV turnir D2 ST Pioniri 2 Solo
1Chiara Peruško
''
Academia - Zagreb 1
2Emina Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
34 KV turnir D2 ST Juniori 1 Solo
1Nejla Kapo
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
35 KV turnir D2 ST Juniori 2 Solo
1Lana Novak
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
36 KV turnir D2 ST Pioniri 2 Par
1Vid Godinić
Karla Letina
''
Academia - Zagreb 2
37 KV turnir D3 ST Pioniri 1 Solo
1Farrah Hodžić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
38 KV turnir D3 ST Pioniri 2 Solo
1Danka Savić
''
HABANERA - Banja Luka 1
2Kalina Jovanović
''
HABANERA - Banja Luka 1
39 KV turnir D3 ST Juniori 1 Solo
1Hana Bedžeti
''
SANDOVAL - Tuzla 1
2Sarah Bogunić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
40 KV turnir D3 ST Juniori 2 Solo
1Emina Kapetanović
''
SANDOVAL - Tuzla 1
41 KV turnir D3 ST Youth Solo
1Rejjan Hafizović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Irma Čizmo
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
42 KV turnir D3 ST Juniori 2 Par
1Velid Moćević
Esma Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
43 KV turnir D3 ST Youth Par
1Nebojša Kos
Dunja Prodanović
''
MAMBO - Brčko 2
44 KV turnir D4 ST Amateri Par
1Stefan Ristić
Jovana Jevremović
''
BEST - Beograd 2
45 KV turnir C ST Pioniri 2 Solo
1Ajna Resić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
46 KV turnir C ST Juniori 2 Par
1Lazar Marković
Sara Ristić
''
BEST - Beograd 2
2Pascal Ćorluka
Nika Damijanić
''
Academia - Zagreb 2
47 KV turnir C ST Amateri Par
1Jovan Spasović
Dolores Pijetlović
''
BEST - Beograd 2
48 KV turnir Open ST Juniori 1 Solo
1Sarah Bogunić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Sajra Delić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
49 KV turnir Open ST Juniori 2 Solo
1Mela Resić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Lana Novak
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Uma Pecar
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
4Zerina Masleša
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
50 KV turnir Open ST Youth Solo
1Irma Čizmo
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
2Dunja Galić
''
HABANERA - Banja Luka 1
3Rejjan Hafizović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
51 KV turnir B ST Juniori 2 Par
1Martin Tomičić
Lucija Eljuga
''
MAMBO - Brčko 2
52 KV turnir B ST Amateri Par
1Filip Pelko
Laura Krog
''
Academia - Zagreb 2
53 KV turnir I ST Amateri Par
1Petar Marjanovic
Anastasia Volzhina
''
BEST - Beograd 2
54 KV turnir D1 LA Pioniri 1 Solo
1Đina Lješnjak
''
BEST - Beograd 1
2Luna Čustović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
3Emilija Starčević
''
2 STEP - Šid 1
4Milana Matić
''
2 STEP - Šid 1
5Adna Čavalić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
6Marina Tešanović
''
STAGE - Doboj 1
7Amela Šabić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
8Merjem Sadiković
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
55 KV turnir D1 LA Pioniri 2 Solo
1Anja Lađević
''
MAMBO - Brčko 1
2Marija Jovičić
''
MAMBO - Brčko 1
3Ivana Zlojutro
''
HABANERA - Banja Luka 1
4Marija Savić
''
HABANERA - Banja Luka 1
5Petrović Marija
''
HABANERA - Banja Luka 1
6Kalina Pasarić
''
BEST - Beograd 1
7Milica Nikolić
''
BEST - Beograd 1
8Branka Bardak
''
STAGE - Doboj 1
9Lana Popadić
''
STAGE - Doboj 1
10Isidora Stanojević
''
STAGE - Doboj 1
11Lucija Mišić
''
STAGE - Doboj 1
12Lana Čaušević
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
13Anđela Lazendić
''
STAGE - Doboj 1
14Dunja Borojević
''
STAGE - Doboj 1
15Nejra Klačar
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
56 KV turnir D1 LA Juniori 1 Solo
1Ivona Kuga
''
MAMBO - Brčko 1
2Jovana Rikanović
''
MAMBO - Brčko 1
3Zina Fazlović
''
MAMBO - Brčko 1
4Manuela Marić
''
MAMBO - Brčko 1
5Lorena Pavić
''
MAMBO - Brčko 1
6Jovana Stankić
''
MAMBO - Brčko 1
7Dejana Stankić
''
MAMBO - Brčko 1
8Milica Milovanović
''
MAMBO - Brčko 1
9Sara Radiša
''
MAMBO - Brčko 1
10Maida Tursunović
''
MAMBO - Brčko 1
11Mara Vrhovac
''
MAMBO - Brčko 1
12Tamara Lukić
''
MAMBO - Brčko 1
13Anđela Vujadinović
''
MAMBO - Brčko 1
14Katarina Pudić
''
MAMBO - Brčko 1
15Ajša Zaimović
''
MAMBO - Brčko 1
16Lejla Delić
''
STAGE - Doboj 1
17Nikolina Panić
''
STAGE - Doboj 1
18Ana Lovric
''
STAGE - Doboj 1
19Sara Duraković
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
20Berna Hadžić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
21Minja Subotić
''
STAGE - Doboj 1
22Neira Sejdić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
57 KV turnir D1 LA Juniori 2 Solo
1Amina Sorguč
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
2Anja Blagojević
''
MAMBO - Brčko 1
3Emilija Dujaković
''
2 STEP - Šid 1
4Isidora Arišić
''
2 STEP - Šid 1
5Iva Stanić
''
BEST - Beograd 1
6Dunja Milanković
''
2 STEP - Šid 1
7Snežana Kvrgić
''
VOJVODINA DENS - Novi Sad 1
8Tea Trifković
''
STAGE - Doboj 1
9Sofija Nedić
''
STAGE - Doboj 1
10Ajša Borovina
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
58 KV turnir D1 LA Youth Solo
1Adna Huremović
''
SANDOVAL - Tuzla 1
2Ajla Fazlić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
3Ana Milutinović
''
VOJVODINA DENS - Novi Sad 1
4Mirjana Ranđelović
''
VOJVODINA DENS - Novi Sad 1
5Elena Đurković
''
STAGE - Doboj 1
59 KV turnir D1 LA Amateri Solo
1Dino Haračić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
60 KV turnir D1 LA Pioniri 1 Par
1David Radanović
Andrea Milčević
''
MAMBO - Brčko 2
2Vuk Babić
Sofija Pejić
''
MAMBO - Brčko 2
3Aleksandar Vučetić Graves
Teodora Nikolić
''
MAMBO - Brčko 2
4Jovan Dodevski
Marina Tešanović
''
STAGE - Doboj 2
5Berin Mešić
Lea Oković
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
61 KV turnir D1 LA Pioniri 2 Par
1Luka Smetanović
Lara Androšević
''
MAMBO - Brčko 2
2Leonardo Mišić
Lucija Mišić
''
STAGE - Doboj 2
62 KV turnir D1 LA Juniori 1 Par
1Filip Vulić
Nastja Bastašić
''
MAMBO - Brčko 2
63 KV turnir D2 LA Pioniri 2 Solo
1Kalina Pasarić
''
BEST - Beograd 1
2Milica Nikolić
''
BEST - Beograd 1
3Chiara Peruško
''
Academia - Zagreb 1
64 KV turnir D2 LA Juniori 2 Solo
1Sara Simonovic
''
BEST - Beograd 1
2Iva Stanić
''
BEST - Beograd 1
3Jovana Miljković
''
2 STEP - Šid 1
4Lana Novak
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
65 KV turnir D2 LA Youth Solo
1Teodora Medić
''
2 STEP - Šid 1
66 KV turnir D2 LA Amateri Solo
1Neira Šišić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
67 KV turnir D2 LA Pioniri 2 Par
1Vid Godinić
Karla Letina
''
Academia - Zagreb 2
68 KV turnir D3 LA Pioniri 1 Solo
1Farrah Hodžić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
69 KV turnir D3 LA Pioniri 2 Solo
1Danka Savić
''
HABANERA - Banja Luka 1
2Kalina Jovanović
''
HABANERA - Banja Luka 1
3Ema Suljagić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
4Glorija Nedić
''
STAGE - Doboj 1
5Iva Mijić
''
STAGE - Doboj 1
6Emina Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
7Ajna Rožajac
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
70 KV turnir D3 LA Juniori 1 Solo
1Hana Bedžeti
''
SANDOVAL - Tuzla 1
2Mateja Dolić
''
STAGE - Doboj 1
3Katarina Kovčić
''
STAGE - Doboj 1
4Amela Ularica
''
STAGE - Doboj 1
5Doris Đurđević
''
STAGE - Doboj 1
6Farrah Halilović
''
STAGE - Doboj 1
7Hana Mešić
''
STAGE - Doboj 1
8Nikolina Lazić
''
STAGE - Doboj 1
9Sarah Bogunić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
71 KV turnir D3 LA Juniori 2 Solo
1Asija Atić
''
MAMBO - Brčko 1
2Helena Marković
''
BEST - Beograd 1
3Nadja Kojic
''
BEST - Beograd 1
4Belma Lubić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
5Emina Kapetanović
''
SANDOVAL - Tuzla 1
6Merjem Međedović
''
SANDOVAL - Tuzla 1
72 KV turnir D3 LA Youth Solo
1Teodora Tešić
''
MAMBO - Brčko 1
2Lola Stamatović
''
VOJVODINA DENS - Novi Sad 1
3Lajla Halilović
''
STAGE - Doboj 1
4Rejjan Hafizović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
5Irma Čizmo
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
73 KV turnir D3 LA Amateri Solo
1Ana Moconja
''
HABANERA - Banja Luka 1
2Naida Selmić
''
SANDOVAL - Tuzla 1
74 KV turnir D3 LA Pioniri 2 Par
1Amar Abduzaimović
Dina Čelebić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
75 KV turnir D3 LA Juniori 1 Par
1Abdullah Čolpa
Iman Nuhanović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
76 KV turnir D3 LA Juniori 2 Par
1Velid Moćević
Esma Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
77 KV turnir D4 LA Amateri Par
1Stefan Ristić
Jovana Jevremović
''
BEST - Beograd 2
78 KV turnir C LA Pioniri 2 Solo
1Kjara Čutović
''
LUNA - Čačak 1
2Ajna Resić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
79 KV turnir C LA Juniori 2 Par
1Pascal Ćorluka
Nika Damijanić
''
Academia - Zagreb 2
80 KV turnir C LA Youth Par
1Nebojša Kos
Dunja Prodanović
''
MAMBO - Brčko 2
81 KV turnir C LA Amateri Par
1Jovan Spasović
Dolores Pijetlović
''
BEST - Beograd 2
82 KV turnir Open LA Juniori 1 Solo
1Lara Čumić
''
BEST - Beograd 1
2Iva Mudronja
''
BEST - Beograd 1
3Petra Vlaović
''
BEST - Beograd 1
4Teodora Nikolić
''
LUNA - Čačak 1
5Nikolina Blagić
''
MAMBO - Brčko 1
6Sarah Bogunić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
7Sajra Delić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
83 KV turnir Open LA Juniori 2 Solo
1Amina Sorguč
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
2Asija Atić
''
MAMBO - Brčko 1
3Andreja Gaborov
''
BEST - Beograd 1
4Sara Ristić
''
BEST - Beograd 1
5Sofija Milanović
''
BEST - Beograd 1
6Marija Bilbija
''
LUNA - Čačak 1
7Helena Marković
''
BEST - Beograd 1
8Nadja Kojic
''
BEST - Beograd 1
9Iva Mudronja
''
BEST - Beograd 1
10Lara Čumić
''
BEST - Beograd 1
11Mela Resić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
12Lana Novak
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
13Uma Pecar
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
14Zerina Masleša
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 1
84 KV turnir Open LA Youth Solo
1Teodora Tešić
''
MAMBO - Brčko 1
2Irma Čizmo
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
3Dunja Galić
''
HABANERA - Banja Luka 1
4Rejjan Hafizović
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
85 KV turnir Open LA Amateri Solo
1Dolores Pijetlović
''
BEST - Beograd 1
2Nina Radovanović
''
BEST - Beograd 1
3Ana Maria Janjuš
''
HABANERA - Banja Luka 1
4Neira Šišić
''
ASTORIJA - Sarajevo 1
86 KV turnir B LA Juniori 2 Par
1Lazar Marković
Sara Ristić
''
BEST - Beograd 2
2Nikola Čutović
Sara Bogdanović
''
LUNA - Čačak 2
3Martin Tomičić
Lucija Eljuga
''
MAMBO - Brčko 2
87 KV turnir B LA Youth Par
1Jovan Ilić
Jana Lukić
''
LUNA - Čačak 2
2Stefan Stančić
Iva Ferluga
''
LUNA - Čačak 2
3Vuk Borović
Marija Bilbija
''
LUNA - Čačak 2
88 KV turnir B LA Amateri Par
1Mihajlo Stojković
Mina Sofronijević
''
BEST - Beograd 2
2Filip Pelko
Laura Krog
''
Academia - Zagreb 2
3Bojan Ristić
Papista Nikolett
''
FIESTA - Novi Sad 2
89 KV turnir B LA Seniori 1 Par
1Samir Aličić
Jovana Krstić
''
FIESTA - Novi Sad 2
90 Grupe i formacije Basic ST Juniori 2 Grupa
1Latin stars
'Ballroom story'
Slađana Ivanišević
2 STEP - Šid 5
91 Grupe i formacije Basic LA Pioniri 2 Grupa
1Barbi girl
'Latin mix'
Vera Tešnjak
STAGE - Doboj 5
92 Grupe i formacije Basic LA Juniori 1 Formacija
1Barbi 2
'Latin mix'
Vera Tešnjak
STAGE - Doboj 10
93 Grupe i formacije Open LA Juniori 2 Grupa
1MAMBOLINE
'Latin Mix'
Dušan Radić & Petra Mihajlović
MAMBO - Brčko 7
2Latin girls Junior 2 team A
'Latin girls '
Luna team
LUNA - Čačak 7
94 Grupe i formacije Open LA Youth Grupa
1Dance with me
'Dance with me'
Best team
BEST - Beograd 6
2Fashion girls
'Fashion girls'
Best team
BEST - Beograd 4
3Diamond
'Latin mix'
Vera Tešnjak
STAGE - Doboj 7
95 Grupe i formacije Open LA Amateri Grupa
1This isnt love
'This isnt love'
Best team
BEST - Beograd 7
96 Grupe i formacije Open LA Juniori 1 Formacija
1MAMBO TEAM
'Latin Mix'
Dušan Radić i Petra Mihajlović
MAMBO - Brčko 18
2Dance babys Junior 1 team A
'Dance babys '
Luna team
LUNA - Čačak 10
97 Grupe i formacije Open LA Juniori 2 Formacija
1Best Explosion
'Best Explosion'
Best team
BEST - Beograd 8
98 Državno prvenstvo BIH ST Pioniri 1 Par
1David Radanović
Andrea Miličević
''
MAMBO - Brčko 2
2Berin Mešić
Lea Oković
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
99 Državno prvenstvo BIH ST Pioniri 2 Par
1Andrija Jovanović
Mia Sekulić
''
HABANERA - Banja Luka 2
100 Državno prvenstvo BIH ST Juniori 1 Par
1Eman Jahić
Hanna Kovačević
''
SANDOVAL - Tuzla 2
2Amer Čikarić
Sarah Duman
''
SANDOVAL - Tuzla 2
3Filip Vulić
Nastja Bastašić
''
MAMBO - Brčko 2
101 Državno prvenstvo BIH ST Juniori 2 Par
1Martin Tomičić
Lucija Eljuga
''
MAMBO - Brčko 2
2Tarik Zilić
Ena Ademović
''
SANDOVAL - Tuzla 2
3Velid Moćević
Esma Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
102 Državno prvenstvo BIH ST Youth Par
1Nebojša Kos
Dunja Prodanović
''
MAMBO - Brčko 2
2Benjamin Malićbegović
Marija Andrić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
103 Državno prvenstvo BIH ST Under 21 Par
1Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
2Nebojša Kos
Dunja Prodanović
''
MAMBO - Brčko 2
104 Državno prvenstvo BIH ST Amateri Par
1Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
105 Državno prvenstvo BIH LA Pioniri 1 Par
1Berin Mešić
Lea Oković
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
2David Radanović
Andrea Miličević
''
MAMBO - Brčko 2
3Vuk Babić
Sofija Pejić
''
MAMBO - Brčko 2
4Aleksandar Vučetić Graves
Teodora Nikolić
''
MAMBO - Brčko 2
106 Državno prvenstvo BIH LA Pioniri 2 Par
1Andrija Jovanović
Mia Sekulić
''
HABANERA - Banja Luka 2
2Amar Abduzaimović
Dina Čelebić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
107 Državno prvenstvo BIH LA Juniori 1 Par
1Eman Jahić
Hanna Kovačević
''
SANDOVAL - Tuzla 2
2Amer Čikarić
Sarah Duman
''
SANDOVAL - Tuzla 2
3Boris Cvijanović
Doris Đurđević
''
STAGE - Doboj 2
4Abdullah Čolpa
Iman Nuhanović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
5Filip Vulić
Nastja Bastašić
''
MAMBO - Brčko 2
108 Državno prvenstvo BIH LA Juniori 2 Par
1Martin Tomičić
Lucija Eljuga
''
MAMBO - Brčko 2
2Tarik Zilić
Ena Ademović
''
SANDOVAL - Tuzla 2
3Amar Jašarević
Lamiya Hadžiahmetović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
4Anes Taljanović
Ajla Čustović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
5Velid Moćević
Esma Šahović
''
ASTORIJA - Sarajevo 2
109 Državno prvenstvo BIH LA Youth Par
1Nebojša Kos
Dunja Prodanović
''
MAMBO - Brčko 2
2Benjamin Malićbegović
Marija Andrić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
3Tarik Sorguč
Merjem Kobasica
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
110 Državno prvenstvo BIH LA Under 21 Par
1Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
2Nebojša Kos
Dunja Prodanović
''
MAMBO - Brčko 2
3Benjamin Malićbegović
Marija Andrić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
4Tarik Sorguč
Merjem Kobasica
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
111 Državno prvenstvo BIH LA Amateri Par
1Lovro Peraković
Hana Grahovac
''
MAMBO - Brčko 2
112 Državno prvenstvo BIH LA Seniori 1 Par
1Saša Jovanović
Ivana Bera
''
HABANERA - Banja Luka 2
113 Gala Night Open Gala night ST Junior Par
1Mato Ostružnjak
Hana Sorić
''
Academia - Zagreb 2
2Karlo Ostružnjak
Vita Grahovac
''
Academia - Zagreb 2
114 Gala Night Open Gala night ST Adults Par
1Mihajlo Stojković
Mina Sofronijević
''
BEST - Beograd 2
2Petar Marjanovic
Anastasia Volzhina
''
BEST - Beograd 2
3Filip Pelko
Laura Krog
''
Academia - Zagreb 2
4David Ljevar
Marta Marki
''
Academia - Zagreb 2
5Akim Pekunov
Maša Kastelic
''
FENIKS - Ljubljana 2
115 Gala Night Open Gala night LA Junior Par
1Lazar Marković
Sara Ristić
''
BEST - Beograd 2
2Mato Ostružnjak
Hana Sorić
''
Academia - Zagreb 2
3Karlo Ostružnjak
Vita Grahovac
''
Academia - Zagreb 2
4Nikola Čutović
Sara Bogdanović
''
LUNA - Čačak 2
5Amar Jašarević
Lamiya Hadžiahmetović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
6Anes Taljanović
Ajla Čustović
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
116 Gala Night Open Gala night LA Adults Par
1Danilo Fatić
Nina Mosić
''
BEST - Beograd 2
2Nikola Tepić
Teodora Jakovljević
''
BEST - Beograd 2
3Dušan Petronijević
Milica Ristić
''
BEST - Beograd 2
4Filip Pelko
Laura Krog
''
Academia - Zagreb 2
5Jovan Ilić
Jana Lukić
''
LUNA - Čačak 2
6Stefan Stančić
Iva Ferluga
''
LUNA - Čačak 2
7Vuk Borović
Marija Bilbija
''
LUNA - Čačak 2
8Benjamin Malićbegović
Marija Andrić
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
9Tarik Sorguč
Merjem Kobasica
''
Sportsko plesni klub Bolero - Sarajevo 2
10Bojan Ristić
Papista Nikolett
''
FIESTA - Novi Sad 2
11Samir Aličić
Jovana Krstić
''
FIESTA - Novi Sad 2
12Saša Jovanović
Ivana Bera
''
HABANERA - Banja Luka 2
13Akim Pekunov
Maša Kastelic
''
FENIKS - Ljubljana 2
Compiled by MasterDance ® MasterSoft